Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki edukacyjne dla malucha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

    Ja generalnie nie lubię misów czy maskotek zwłaszcza u maluchów. Ale dostaliśmy od kuzynki Misia Podróżnika z Chicco. Jest dwujęzyczny więc młody szybko podłapał angielskie słówka bo ja oczywiście sobie obiecałam, że do dziecka będę mówić też po angielsku ale cosik nie wyszło zabieramy go do auta i podróż na 20 minut mamy z głowy conajmniej potem musimy kombinować ;p poza tym zabawką edukacyjną rozwijającą zmysł muzyczny Franka byłą butelka z ryżem w środku

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

      A my teraz przymierzamy się do zakupu kostki edukacyjnej z pętlą motoryczną. Bardzo mi się to spodobało, mam nadzieję, że córci też przypadnie do gustu

      Skomentuj


        #78
        Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

        Moja córka dostała ostatnio zestaw "Pociąg z cyferkami" LEGO DUPLO. Okazała się to świetna zabawka dla niej i dla taty przy okazji. Kolorowe, bezpieczne klocki, cztery wagoniki na kółkach, edukacyjne klocki z cyferkami, a do tego ludzik i piesek, w którym Milenka zakochała się wprost

        Skomentuj


          #79
          Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

          Ja mojej córci w tym roku zamierzam na Mikołaja właśnie kupić coś takiego:



          To ubieranka magnetyczna, są tam 24 magnesy w kształcie strojów i dodatków oraz pudełko. Magnesy są drewniane, przyczepiamy je do pudełka w kształcie dziewczynki, tworząc w ten sposób wróżki i księżniczki.

          A świetnym dodatkiem do prezentu może być list albo video od Świętego Mikołaja. Ciekawy pomysł i szkoda, że za naszych czasów nie było takich rzeczy. Warto pielęgnować w dzieciach jak najdłużej przekonanie, że Święty Mikołaj istnieje. Potem będą miały co wspominać. A ten list i video personalizuje się pod konkretne dziecko. Tutaj można sobie zobaczyć, o co chodzi: http://www.listymikolaja.pl/.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

            Napisane przez Aliaaa Pokaż wiadomość
            Ja mojej córci w tym roku zamierzam na Mikołaja właśnie kupić coś takiego:



            To ubieranka magnetyczna, są tam 24 magnesy w kształcie strojów i dodatków oraz pudełko. Magnesy są drewniane, przyczepiamy je do pudełka w kształcie dziewczynki, tworząc w ten sposób wróżki i księżniczki.

            A świetnym dodatkiem do prezentu może być list albo video od Świętego Mikołaja. Ciekawy pomysł i szkoda, że za naszych czasów nie było takich rzeczy. Warto pielęgnować w dzieciach jak najdłużej przekonanie, że Święty Mikołaj istnieje. Potem będą miały co wspominać. A ten list i video personalizuje się pod konkretne dziecko. Tutaj można sobie zobaczyć, o co chodzi: http://www.listymikolaja.pl/.
            Fajny pomysł z tymi magnesami. Ja polecam stolik edukacyjny, zajmuje dziecko na długo. Teraz są laptopy, tablety, szczeniaczek uczniaczek też super sprawa. Zabawek edukacyjnych jest od groma, ale niestety są też dość drogie.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Zabawki edukacyjne dla malucha

              Sprawdzają się, przynajmniej u mojej 1,5 rocznej córki, ale trzeba zwracać uwagę na rekomendację wiekową, bo to okazuje się istotne. Kilka miesiecy temu kupilismy zabawkę multimedialna laptop dla dzieci 3lata plus i choc nasza roczna na początku była zachwycona to szybko znudziła się bo miał mały czarno biały ekran A tutaj poradnik prezentowy dla maluchów znalazłam: https://mamatatadziecko.wordpress.co...-dla-dwulatka/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X