Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przezierność karkowa :(((((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Przezierność karkowa ((((

    Ja również słyszałam ze na ruchy jest zbyt wcześnie, jednak pamiętam ze w 3 miesiącu już czułam że coś sie dzieje w brzuszku, nie wspomnę o tym iż czułam samo zagnieżdżenie zarodka, co nie każda kobieta odczuwa
    Nie mówię tego dlatego żeby ktoś pomyślał że się przechwalam czy coś, ale czułam w brzuchu wówczas jak by motyla sama przez jakiś czas się zastanawiałam co to mogło być, nie wiedząc jeszcze o ciąży

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Przezierność karkowa ((((

      Ja pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu, ale to wszystko zależy od tego czy jest się szczupłym czy nie, od ułożenia dziecka i ilości płynu owodniowego itp

      Skomentuj


        #18
        Odp: Przezierność karkowa ((((

        Jutro na 7.30 wyniki krwi i kolejne USG jesteśmy dobrej myśli (A Tatuś idze z Mamą zobaczyć jak ładnie bawię się w brzuszku i jakim jestem słodkim bobaskiem <3 ) od razu po wynikach będę do Was pisać


        Skomentuj


          #19
          Odp: Przezierność karkowa ((((

          będzie dobrze
          będzie dobrze
          będzie dobrze

          Skomentuj


            #20
            Odp: Przezierność karkowa ((((

            trzymamy za Was kciuki mocno i czekamy na wieści

            Skomentuj


              #21
              Odp: Przezierność karkowa ((((

              Napisane przez fasolka-123 Pokaż wiadomość
              Jutro na 7.30 wyniki krwi i kolejne USG jesteśmy dobrej myśli (A Tatuś idze z Mamą zobaczyć jak ładnie bawię się w brzuszku i jakim jestem słodkim bobaskiem <3 ) od razu po wynikach będę do Was pisać


              trzeba być dobrej myśli, jednak ja tez pamiętam jak sie bałam przed każdym badaniem to chyba każda mama tak ma zarówno wtedy kiedy dzidziuś jest w środku jak i już na zewnątrz

              Skomentuj


                #22
                Odp: Przezierność karkowa ((((

                Cześć Dziewczyny! Już po badaniu, wyniki krwi wyszły świetnie, Pani doktor powiedziała że nie mogłyby być lepsze Przezierność troszkę mniejszą bo 3mm ale jednak dalej jest troszkę powiększona.. Badanie trochę nam zajęło Antoś nie chciał się obrócić i wypinał się do Pani doktor pupą Mam 2 tyg na podjęcie decyzji o aminopunkcji czy chce robić czy nie, tak dla własnego spokoju, ale raczej nie podejmę się temu badaniu, za bardzo się boję o mojego Synka. W 20 tyg jadę do Wrocławia na echo serduszka. Tatuś niestety nie mógł być z nami ponieważ jego szef potrzebował go w pracy i jak to powiedział "jeszcze się na dziecko napatrzysz"- sam ma syna niepełnosprawnego. Misiu rośnie jak na drożdżach i oprócz tego NT wszystko jest jak najbardziej prawidłowe Całujemy Was mocno i dziękujemy za wsparcie :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Przezierność karkowa ((((

                  Super fasolka, cieszę się razem z Wami, że wyniki wyszły dobrze a jeśli chodzi o aminopunkcję to lekarka coś mówiła, że lepiej wykonać czy nie?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Przezierność karkowa ((((

                    Nic nie mówiła, tylko kazała mi podjąć decyzję i jechać na echo serduszka

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Przezierność karkowa ((((

                      takie badanie to na pewno ciężka decyzja, ale zazwyczaj to lekarz jakoś naprowadza przyszła mamę czy warto to badanie zrobić czy też nie jest konieczne.
                      Szkoda ze tata nie widział maluszka zapewne też dla niego jest to ważne wydarzenie, ale myślę że będzie jeszcze miał okazje zobaczyć malucha w akcji

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Przezierność karkowa ((((

                        Pomocy! jeszcze teraz prawdopodobnie ojciec mojego Synka mnie zdradza znalazłam w historii stonki na które wchodził gdy ja spałam obok niego!!!!! Sex kamerki itp.... Moi rodzice nie żyją, mam tylko brata który wynajmuje mieszkanie i wiem że mogę na niego liczyć ale nie chcę być ciężarem ( Boże całe życie pod górkę ((((( Dziś poszedł do kolegi, miał być koło 23 i nie wraca na noc telefon wyłączony a jego kolega nie odbiera... Co ja mam robić? Chcę go zostawić, już nie raz podnosił na mnie rękę gdy już byłam w ciązy wyzywał mnie... Niby się stara, dziś kupił wózek i łóżeczko dla Antosia, ojcem może będzie dobrym ale pratnerem? Nie ufam mu już od jakiegoś czasu.. Jest mi tak strasznie ciężko.... ((((((((((((((((

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Przezierność karkowa ((((

                          ehhh fasolka nie denerwuj sie Kochana, a masz jakies dowody zdrady czy tez ten dziwne strony w Twoim odczuciu to zdrada? dlugo jestescie z sobą? ciezko mi cos doradzac ale ja bym szczerze pogadala z druga polowką - tylko bez nerwow, na spokojnie bo nerwy Tobie i Maluchowi szkodza, albo jak mam mozliwosc to sproboj na jakas chwilke Ty wyjechac wlasnie do brata lub kolezanki, przyjacolki tak bys na spokojnie mogla sobie przemyslec wszystko - jestesmy z Tobą i odzywaj sie donas koniecznie i chetnie wysluchamy Cie

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Przezierność karkowa ((((

                            Stres nie jest teraz wskazany myślę że przydałby ci się odpoczynek jakieś krótkie wakacje, może wówczas i facet by przemyslal co jest dla niego ważne

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przezierność karkowa ((((

                              Próbowałam z nim rozmawiać ale dla niego nic się nie stało. Wczoraj powiedział (może w nerwach) ze nie chcę tego dziecka... Siedzi mi w glowie to co on robił i ciężko by mi było w jakikolwiek sposób sie do niego zbliżyć.. Całą noc kiedy ja spałam obok. Najpierw próbował sie wykręcić potem powiedział ze robił to bo ja nie miałam ochoty na sex i nie chcial mnie namawiać wiec musiał się zaspokoić, to chore!!! Wynajmujemy mieszkanie a umowa jest na mnie, jesli sie rozstaniemy to powiedzial ze nie pomoże mi zapłacić za mieszkanie ze mam sobie radzić sama. Juz mu tyle rzeczy wybaczyłam które mi robił a on wgl sie nie zmienia, dla niego zawsze ja jestem tą złą i ja wszystko robię źle. Może na prawdę odpocznę od niego, nie wiem jak teraz będę z nim zyc.. To będzie trudne

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przezierność karkowa ((((

                                oj fasolka-123 widzę że los Cię nie oszczędza z tą zdradą to może nie jest jednak tak jak Ci się wydaje, może faktycznie tylko oglądał, ale martwi mnie to że podnosi na Ciebie rękę. Ciężko jest w tej chwili Tobie coś doradzać czy masz go zostawić czy nie, bo może jak się urodzi dzidziuś to wszystko sie ułozy, ale na pewno powinnaś na chwile ucieć od tego i sobie to przemysleć czy on na Ciebie zasluguje i czy w razie czego poradzisz sobie sama. A jesli brat jest w stanie pomóc Ci chociaż trochę to nie krępuj się skorzystać z tej pomocy, są w życiu takie sytuacje że tylko dzięki rodzinie jesteśmy w stanie stanąć znowu na nogi. Trzymaj się, trzymam za Cibie kciuki!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X