Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

    pyt.1.
    2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają w 20 % dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez.

    pyt.2.
    Dodatki do wody jakie wybieram dla siebie i swojej rodziny zależą głównie od pory roku, nastroju i oczywiście tego co mam akurat w lodówce lub ogrodzie
    Latem wybieramy cytrynkę, ogórka, miętę i melisę prosto z ogrodu. Taki napój to dopiero orzeźwienie! Zimą najbardziej smakuje nam woda z sokiem wiśniowym zrobionym przez męża, który niestety bardzo szybko znika ze spiżarni...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

      odpowiedź 1. 20%
      odpowiedź 2. Moim zdaniem nie ma nic bardziej pobudzającego jak woda ze świeżą mięta i lodem w upalne dni, natomiast w trochę dni mniej upalne bez lodu

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

        odp.1 -20% dziennego zapotrzebowania
        odp.2 - Wodę pije cała moja rodzinka.
        Czystą ,ja mama, ze względu na dietę.
        Z miętą i lodem tata, bo twierdzi ,że tylko taka ma zaletę.
        Dzieciaki z sokami różnego rodzaju, bo wtedy czują się ,jak
        w Raju.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

          Odpowiedź 1 : 20 %
          Odpowiedź 2:Najlepiej woda smakuje mi z świeżymi owocami, która zawsze przypomina mi nacieplesze dni roku lub cytryną z dodatkiem mięty.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

            1. Oczywiście dostarczy nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez

            2. Ja uwielbiam wodę czystą, bez żadnych dodatków, a piję jej naprawdę wiele - szczególnie w tym momencie radosnego macierzyństwa, gdy karmię piersią. Mojemu partnerowi natomiast przyrządzam napój z domowym sokiem z malin babcinej receptury (ja kocham go sporządzać, a on konsumować).

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

              1. 20%
              2. Może nie będę oryginalna ale woda smakuje mi najlepiej bez żadnych dodatków, przecież sama w sobie jest bardzo smaczna!

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

                Mnie najbardziej smakuje taka świeżo przefiltrowana woda z sokiem malinowym własnej roboty i z malin zbieranych w ogródku za domem Czasami, gdy jest bardzo ciepło dodaję do niej kostkę lodu. Natomiast mąż jak i córka mogę wypić samą ale z plasterkiem cytrynki również im smakuje.



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                  Odpowiedź na pytanie nr 1: 20 %
                  Odpowiedz na pytanie nr 2 :
                  Zdecydownie plaster cytrynki troszke lodu i mięta swieżutka prosto z mojej działeczki To jest nr jeden!!
                  Moje dzieci natomiast uwielbiaja wode z plasterkiem pomarańczy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                    - 2 l wody Dafi Aquamag dostarczają nam 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez :-)

                    Woda z dyskretną pikanterią chili i jaskrawą eksplozją koloru w postaci listków bazylii smakuje iście zmysłowo... polecam gorąco po wielu sprawdzeniach! Całą rodzinką kochamy również, gdy wodę z dodatkiem mięty rozcina ostra kwasowatość soku z cytryny - nam się wydaje, że to smak gaju. A gdy tak letni wieczór mocno nas rozleniwi, to świetnie do tego pasuje wersja wody na słodko: z "wczesną" nektarynką - woda staje się pełna soczytej słodyczy... cóż, często ściekającejej nam po brodzie... Jeszcze tylko szybciutko "bąknę" sobie o połączeniu grejpfruta z cytryną - córcia mówi, że to smak "boskiej gruszki" - po którym słowa spływają nam z ust spontanicznie i bez wysiłku... czy to prawda? Nie wiem? Ale smak jest prawdziwie wakacyjny! :-)

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                      Przepraszam, nie chciałam przygniatać tak dużą czcionką

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                        1) 2l wody Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez
                        2) do mojej ulubionej wody na upalne dni dodaję grapefruita i rozmarynu, trzy kostki lodu w całości i 3 pokruszone, do tego słomka w ulubionym kolorze...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                          Odpowiedź na pytanie 1 : 2 litry wody Dafi AquaMag dostarczą nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

                          Odpowiedź na pytanie 2: Woda najlepiej smakuje z owocami z mojego ogródka.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                            Ad. 1
                            2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.
                            Ad. 2
                            Uwielbiam wodę z platerkami cytrusów: cytryna, pomarańcza czy limonka i do tego 2 listki mięty-mmmmm....pycha!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                              2 litry wody dafi aquamag dostarcza dostarcza nam 20% dziennego zapotrzebowania na magnez. Uwielbiam pić wodę ze świeżą rozdrobnioną pietruszką, do tego plasterki cytryny i lód. Taki napój dobrze gasi pragnienie i jest bogatym źródłem żelaza.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Zdrowa woda w twoim domu"

                                Odpowiedź 1
                                Dwa litry wody z wkładu Dafi zaspakaja 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

                                Odpowiedź 2
                                Wiadomo czysta woda najzdrowsza i najlepsza,ale z dodatkami też jest pyszna i zdrowa.Dodatkowo podana z dodatkiem cieszy oko i zachęca do spróbowania.W taki sposób można i dziecko przekonać aby piło wodę zamiast pełnych konserwantów oranżad.

                                A oto jak ja urozmaicam dodatkami wodę,moje "przepisy":
                                *z plasterkiem cytryny + pomarańczy
                                *mięta + plasterek limonki
                                *posiekane w plastry truskawki + listki szałwii
                                *cytryna + mięta = orzeźwienie
                                *maliny+mięta+cytryna

                                To są moje ulubione dodatki.Ulubione i sprawdzone.Woda w większości przypadkach jest orzeźwiająca i świetnie smakuje.polecam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X