Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meble do ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Meble do ogrodu

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Genialne są te place zabaw z wrzuconego przez Ciebie katalogu ale nawet nie chce znać ich ceny... A dlaczego uważasz, że takie zbudowane samemu nie sa bezpieczne?
    ja mysle ze robione samemu jest bardziej bezpieczne - bo robi sie to dla siebie dziecka i bardziej przywiazujemy wuage do bezpieczenstwa naszych pociech - moj mąz wlasnie dzis szlifuje drzewo - na domek drewniany dla Zosi z hustwkom, piaskownico

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Meble do ogrodu

      Napisane przez korner Pokaż wiadomość
      Nie jest wcale tak źle, poza tym wiadomo, ze jakościowo wychodzą naprawdę dobrze, zawsze można jakiś element tylko kupić, np. bujaki, czy huśtawki, nie wiem, czy widziałaś.

      Mało kto się na tym naprawdę zna, zawsze mi się to kojarzy z jakąś starą oponą powieszoną na szorstkiej linie, może ma to swój urok, bo sama się tak bawiłam w dzieciństwie, ale chyba wolę, żeby moje dziecko miało coś więcej, coś sprawdzonego przez fachowców.
      Nie zwróciłam uwagi że można oddzielnie ale skoro piszesz że cenowo nie jest tak źle to może jeszcze raz przejżę.
      Jak to się wszystko zmienia kiedyś taka stara opona była najlepsza i tylko się psioczyło na rodziców że zabraniają
      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      ja mysle ze robione samemu jest bardziej bezpieczne - bo robi sie to dla siebie dziecka i bardziej przywiazujemy wuage do bezpieczenstwa naszych pociech - moj mąz wlasnie dzis szlifuje drzewo - na domek drewniany dla Zosi z hustwkom, piaskownico
      O ale fajnie napewno się mała ucieszy Mój aktualnie wylewa podłogę w piwnicy ale jak skończy to ma się brać za ogarnianie podwórka hura ))

      Skomentuj


        #48
        Odp: Meble do ogrodu

        nio mam nadzieje ze bedzie zadowolona ale do efektu finalnego to jeszcze troszku , to Twoj mąż też zamiast odpoczywac i korzystac z weekendu to pracuje jak moj

        Skomentuj


          #49
          Odp: Meble do ogrodu

          Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
          Genialne są te place zabaw z wrzuconego przez Ciebie katalogu ale nawet nie chce znać ich ceny... A dlaczego uważasz, że takie zbudowane samemu nie sa bezpieczne?
          Wydaje mi sie ze takie zbudowane przez tatusia place zabaw są o wiele bezpieczniejsze niż te kupne. Tata zrobi wszystko starannie zeby nie wystawał żaden gwóźdź czy śruba. Dobrze wyszlifuje drewno i solidnie wszystko ze sobą skręci. Robi wszystko z myślą o swoim dziecku, przecież nie pozwoli żeby stała mu się krzywda. Te niektóre kupne place zabaw pozostawiają wiele do rzyczenia w kwestii wykończenia

          Skomentuj


            #50
            Odp: Meble do ogrodu

            @pradip
            o tak, z sentymentem myślę o czasach, kiedy bawiłam się na oponie :P, ale jednak cieszę się, że mamy teraz taki wybór lepszych miejsc do zabaw dla naszych dzieci.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Meble do ogrodu

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Wydaje mi sie ze takie zbudowane przez tatusia place zabaw są o wiele bezpieczniejsze niż te kupne. Tata zrobi wszystko starannie zeby nie wystawał żaden gwóźdź czy śruba. Dobrze wyszlifuje drewno i solidnie wszystko ze sobą skręci. Robi wszystko z myślą o swoim dziecku, przecież nie pozwoli żeby stała mu się krzywda. Te niektóre kupne place zabaw pozostawiają wiele do rzyczenia w kwestii wykończenia
              Oj starają się tatusiowie dla swoich pociech a ja już nie mogę się doczekać jak mąż razem z synkiem będzie coś majstrował
              Napisane przez korner Pokaż wiadomość
              @pradip
              o tak, z sentymentem myślę o czasach, kiedy bawiłam się na oponie :P, ale jednak cieszę się, że mamy teraz taki wybór lepszych miejsc do zabaw dla naszych dzieci.
              niby fajnie ale tak całkiem to nie możemy dzieciakom frajdy odbierać

              Skomentuj


                #52
                Odp: Meble do ogrodu

                Napisane przez korner Pokaż wiadomość
                @pradip
                o tak, z sentymentem myślę o czasach, kiedy bawiłam się na oponie :P, ale jednak cieszę się, że mamy teraz taki wybór lepszych miejsc do zabaw dla naszych dzieci.
                Chciałabym, by córka w przyszłości na tej oponie się jednak pobujała jak ja, bo to frajda była, czy na linie pohuśtała Pewnie, że teraz sa niesamowite rzeczy, ale czasem najprostsze zabawki, właśnie taka opona są świetne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Meble do ogrodu

                  Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                  Chciałabym, by córka w przyszłości na tej oponie się jednak pobujała jak ja, bo to frajda była, czy na linie pohuśtała Pewnie, że teraz sa niesamowite rzeczy, ale czasem najprostsze zabawki, właśnie taka opona są świetne
                  Moja ma oponę i lubi się na niej bujać. Już nauczyła sie sama wdrapywać i bujać. A miałyście takie huśtawki na drzewie zrobione z dwóch linek i deski. U nas były takie w sadzie na jabłoniach i mimo że były 2 to zawsze się kłóciliśmy o nie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Meble do ogrodu

                    Frajda była też na drzewo się powspinać- też była zabawa super. Wstyd było nie umieć wejść na drzewo. A teraz nie wiem czy większość dzieci umie chodzić po drzewach- pewnie jakaś część tak, ale większy odsetek przypuszczam, że wirtualnie w grach kopmuterowych co najwyżej

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Meble do ogrodu

                      Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                      Frajda była też na drzewo się powspinać- też była zabawa super. Wstyd było nie umieć wejść na drzewo. A teraz nie wiem czy większość dzieci umie chodzić po drzewach- pewnie jakaś część tak, ale większy odsetek przypuszczam, że wirtualnie w grach kopmuterowych co najwyżej
                      tak kto wyżej wejdzie ten wygrywa. Ja pamietam te nasze wspinaczki po drzewach. Po jednej mam nawet pozostałość na głowie w formie duzej blizny.
                      A przechodzenie przez płot, teraz to dzieci nawet nie wiedzą jak włożyć nogę między sztachety żeby przeskoczyć a kiedyś nikt się nad tym nie zastanawiał. No chyba ze był mały i kombimował jak to robi starsze rodzeństwo. ja kombimowałam i skończyło sie oderwaniem sztachety i uderzeniem w nos. Reszty nie pamiętam obudziłam sie w domu z ręcznikiem na głowi a przy mnie stał tata

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Meble do ogrodu

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        tak kto wyżej wejdzie ten wygrywa. Ja pamietam te nasze wspinaczki po drzewach. Po jednej mam nawet pozostałość na głowie w formie duzej blizny.
                        A przechodzenie przez płot, teraz to dzieci nawet nie wiedzą jak włożyć nogę między sztachety żeby przeskoczyć a kiedyś nikt się nad tym nie zastanawiał. No chyba ze był mały i kombimował jak to robi starsze rodzeństwo. ja kombimowałam i skończyło sie oderwaniem sztachety i uderzeniem w nos. Reszty nie pamiętam obudziłam sie w domu z ręcznikiem na głowi a przy mnie stał tata
                        Piękne masz wspomnienia
                        Za mojego pokolenia ciągle widziałam dzieci na trzepakach, podwórkach, a teraz tylko garstka i to jak stoją to każde łapki w rękach i sobie coś na telefonach pokazują (od komunii już się zaczyna, jak nie wcześniej) I co oni będą wspominać? Filmiki na youtube? Choć nie powiem są takie dzieciaczki które śmigają po dworzu, ale nie w takiej ilości jak wtedy gdy ja hasałam.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Meble do ogrodu

                          Czasy się zmieniły i nic z tym nie zrobimy..a przynajmniej na większą skalę. Ja też pamiętam czasy, kiedy cały dzień siedziałam na podwórku i cieżko mnie było ściągnąć do domu. Teraz jest na odwrót..trudno dzieci na ten dwór wygonić. Tylko komputery, tablety komórki. Moda modą ale duzo zależy też od nas..jeśli to zaakceptujemy to fakycznie jedynym wspomnieniem z dzieciństwa naszych dzieci będą filmiki z youtuba. Warto samemu pokazać jak fajnie moze być na dworzu. Zwłaszcza, ze idzie wiosna..
                          My z córką uwielbiamy aktywność na powietrzu i tak jak w norwegii wyznajemy zasadę, że żadna pogoda nie jest na tyle zła, zeby siedzieć w domu :-)

                          A wracając do tematu. Bardzo fajne zestawy mebli ogrodowych są w Jysku..i nawet przystępne cenowo :-) u nas na działce, bo ogrodu nie mamy, królują meble ratanowe i całkiem nieźle się sprawdzają :-)

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Meble do ogrodu

                            My mmusimy się przejechać do jysku bo poszukujemy krzeseł drewnianych na taras, takich z podłokietnikami( fotelowych). Stół zrobił nam szwagier ale krzesła musimy kupić

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Meble do ogrodu

                              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                              My mmusimy się przejechać do jysku bo poszukujemy krzeseł drewnianych na taras, takich z podłokietnikami( fotelowych). Stół zrobił nam szwagier ale krzesła musimy kupić
                              ja polecem zerknąć też na krzesła ogrodowe w ikei my już w tamtym roku sobie tam wypatrzyliśmy i w tym może w końcu kupimy

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Meble do ogrodu

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                ja polecem zerknąć też na krzesła ogrodowe w ikei my już w tamtym roku sobie tam wypatrzyliśmy i w tym może w końcu kupimy
                                o dzięki to jak będziemy już tak jeździć po tym Wrocławiu to do Ikei tez podjedziemy może nam sie coś spodoba. Myśle że na spokojnie pojedziemy na poszukiwania w tyg po świętach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X