Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oliwka dla maluszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Oliwka dla maluszka

    U nas oliwka babino przydała się do walczenia z suchą skórą, ale używaliśmy "Nagrzanej" oliwki, dawała lepszy rezultat.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Oliwka dla maluszka

      ja mam Nivea bardzo dobra i nie uczuliła jak dotąd

      Skomentuj


        #33
        Odp: Oliwka dla maluszka

        Oliwka jest dobra przez ok. pierwszy miesiąc, kiedy skóra noworodka nie potrafi jeszcze wytworzyć naturalnego płaszcza ochronnego. Potem to już staje się zbędne. Też jestem zwolenniczką zasady, im mniej tym lepiej

        I dziewczyny zwracajcie proszę uwagę na skład kosmetykow, bo wiele jest przeładowanych tymi sztuczydłami (zupełnie niepotrzebnie). Im mniej różnych dziwnych nazw w składzie, tym lepiej dla ciała naszego maluszka. Uwierzcie, że i kosmetyki z uboższym składem zadziałają jak trzeba

        Skomentuj


          #34
          Odp: Oliwka dla maluszka

          Oliwkę użyłam dosłownie dwa razy - Bambino, zdecydowanie wolę balsam dla dziecko. Czytałam że już się odchodzi od oliwek bo zapychają skórę małego dziecka i tylko natłuszczają zamiast nawilżać.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Oliwka dla maluszka

            ja polecam oliwki johnson w żelu są świetne, cudnie nawiżają, skóra jest miękka i cudnie pachnie, oliwka nie jest tłusta to ogromny plus i nie pozostawia tłustego filtru jak przy standardowych oliwkach

            Skomentuj


              #36
              Odp: Oliwka dla maluszka

              Oliwki przyjemnie pachną i wspomagają masaże maluszka dzięki czemu dodatkowo się relaksują przed snem, poza oliwkami polecam również balsamy np. Emolium.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Oliwka dla maluszka

                Jeżeli chodzi o oliwkę dla dziecka to ja polecam z serii Nivea Baby,która pięknie pachnie i bardzo fajnie nawilża skórę maluszka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Oliwka dla maluszka

                  Ja mam kosmetyki z firmy Dzidziuś, dla siebie używam Bambino, ale myślę, że dla dziecka taka Bambino też jest dobra.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Oliwka dla maluszka

                    Ja też uważam że Bambino jednak nadal jest na topie i oczywiście znana każdemu oliwka z Johnsona.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Oliwka dla maluszka

                      jeśli chodzi p oliwkę to polecam dla dziecka bubchen niemieckiej firmy dostępna w rosmanie jest bardzo wydajna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Oliwka dla maluszka

                        Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                        jeśli chodzi p oliwkę to polecam dla dziecka bubchen niemieckiej firmy dostępna w rosmanie jest bardzo wydajna
                        Ja przetestowałam już wiele olejków. Niestety ale córcia ma taką delikatną skórę,ze na wiele z nich miała uczulenie. Obecnie używamy olejku Baby Oil, a który bardzo dobrze reaguje. Olejek naturalny z wyciągiem ze słonecznika, rumianku.
                        Cena może nie jest taka niska bo jednak trzeba za niego dać te 30 zł ale za to butelka jest dość spora tak więc wystarcza nam na długo. Zamawiam go tutaj:
                        http://kufereknatury.pl/kategoria-pr...ki-dla-dzieci/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Oliwka dla maluszka

                          A kosmetyki dla dziecka Nivea? Bo moim zdaniem cała seria zasługuje na wyróżnienie,nie jest przesadnie droga a skuteczna i sprawdza się podczas codziennej pielęgnacji.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Oliwka dla maluszka

                            ja tez lubie lululaj kosmetyki nivea dla siebie jak i dla Zosi - u nas nivea musielismy odstawic na pewien czas ze względu na AZS u córy, a bardzo lubiłam całą serie podobnie jak Ziajke

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Oliwka dla maluszka

                              Kosmetyki Nivea przyjemnie pachną i są na rynku od dawnych lat znana marka, jednak u nas były objawy uczuleń;/ dlatego kosmetyki tej firmy mogliśmy stosować dopiero, gdy córcia była starsza

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Oliwka dla maluszka

                                Ja nie uzywam oliwki w ogóle dla dziecka. Odradziła mi położna i pediatra. Podobno oliwka choć jest tłusta wysusza skórę anie nawilża i do tego zatyka pory więc skóra nie oddycha tak jak powinna. Nie ważne czy to tradycyjna oliwka czy w żelu choć te żelowe ponoć są lepsze. Ja zamiast oliwki używam kemu pielęgnacyjnego Ziajka. Córka ma śliczną mieciutką skórę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X