Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy będe płacić za poród?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy będe płacić za poród?

    Witam Wszystkie Mamusie i Przyszłe Mamusie ; ))

    Jestem w 11 tyg. ciąży i chodze do p. ginekolog prywatnie. Ostatnio gdy poszłam do mojej doktor rodzinnej powiedziała mi że jeśli będe chodziła prywatnie to będe musiała płacić za poród. Czy to prawda ? Może któraś z was również chodziła prywatnie ?
  •    
       

    #2
    Płacić za poród? Nie musisz płacić za poród I co ma piernik do wiatraka
    czy będziesz chodziła do lekarza prywatnie czy na kasę chorych.
    Ogólnie za poród nie płacisz. No chyba, że zamierzasz rodzić
    w jakiejś prywatnej klinice a nie w placówce państwowej.

    Ja też chodziłam całą ciążę prywatnie i nie płaciłam za poród ani złotówki.
    Jedynie jest taka opcja że niektóre szpitale życzą sobie opłaty
    za poród rodzinny ale jest to uzależnione tylko i wyłącznie od
    decyzji szpitala a nie od tego, gdzie ty chodziłaś do lekarza.

    Pozdrawiam i zdrówka życzę
    Last edited by Nusiakova; 12-08-2009, 21:30.


    Skomentuj


      #3
      Ja chodzilam cala ciaze prywatnie i za porod nie palcilam, tylko 6,50 za wdzianko dla mamy, bo porod rodzinny mialam. Kobieta w ciazy ma darmowa opieke w szpitalach (po za prywatnymi) nawetn jesli nie jest ubezpieczona, po prostu darmow aopieka ci sie nalezy bez wzgledu na wszystko. Placisz co najwyzej za jakies dodatki jak znieczulenie, jednosobowa sala czy porod rodzinny, ale to nie ma nic wspolnego z opieka w czasie ciazy.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        #4
        pierwsze słyszę
        na pewno nie trzeba ! no chyba że zdecydujesz się na poród rodzinny lub na poród w prywatnej klinice ,w państwowym szpitalu nie zapłacisz nic; ja też chodziłam do ginekologa prywatnie ale moja pani doktor rodzinna nie miała takich pomysłów żeby mnie stresować płatnym porodem.....


        Skomentuj


          #5
          nie przejmuj się moje koleżanki i to kilka chodziły prywatnie i żadna nie płaciła za poród chyba że jak dziewczyny wyżej napisały bedziesz chciała mieć poród rodzinny itp nie masz się czego obawiać

          Skomentuj


            #6
            ja również pierwszą ciążę chodziłam prywatnie i za poród nie płaciłam, jedynie tylko za badania się płaci te, które lekarz przepisze.
            nawet jak leżałam w szpitalu w 7 miesiącu to też za to nie musiałam płacić

            Skomentuj


              #7
              dsf
              http://www.mamacafe.pl/suwak/6290.png

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To bzdura za poród nie płacisz jesli masz ubezpieczenie, za poród rodzinny tez nie płacisz chyba ze szpital w którym bedziesz rodziła bedzie miał takie wymogi ale jest to bardzo rzadkie i chodzi tu głównie o to ze jesli w tym samym czasie na porodówce rodzi inna kobieta to moze sie nie zgodzic na obecnosc twojego męża, wtedy musisz wziasc sale jednoosobowa za która płacisz ale nic do tego nie maja prywatne wizyty zreszta bardzo duzo kobiet tak robi w duzych miastach jeśli chca rodzic w szpitalu do którego jest sie ciezko dostać to chodza prywatnie do lekarzy tam pracujacych wtedy wieksza szansa że cie przyjma nawet gdy nie bardzo sa miejsca.Wiec sie nie stresuj zawczasu bo to kompletna bzdura jest zreszta gdy przyjdzie czas mozesz odwiedzic wybrana przez siebie placówke i tam udzielą ci wszystkich informacji w niektórych to możesz nawet porodówke zwiedzić.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X