Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ciężarnych się nie kopie hehe Nic kochana czasu nie wyprzedzisz musisz poczekać do terminu @ jak dalej nie będzie @ to powtorzysz test


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ewcia nawet najmniejsza druga smuga mówi, że to ciąża. więc chyba zacznij się cieszyć a tak poza tym, to trochę wcześnie ten test zrobiłaś. ostatnio z ginkiem rozmawiałam o odstawianiu duphastonu w 25dc i dla potwierdzenia zrobieniu testu, to powiedział, że nie ma szans żeby 25 dnia cyklu wyszedł mi pozytywny. dla pewności zrób w okolicach @, to na pewno wyjdą 2 krechy, teraz to chyba szkoda kasy i testów, choć ten drugi bladzioch mówi sam za siebie ja też jestem niecierpliwa więc rozumiem hahaha, ja bym już 16dc teściora robiła jakby się dało

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam kochande widze ze na forum slodko sie zrobilo-wisienki, szarlotki, serniczki hihi Dotka szalejesz Wiec trzymam kciuki za to szalenstwo,zeby zaowocowalo A ja dzis bylam u gin.i mi powiedziala,ze teraz juz mamy w ciaze zachodzic tak, tylko znowu to czekanie, ale wyjscia nie ma. Dala nam czas do sierpnia i jak nic nie bedzie, to mam z clo sprobowac,ale mowi,ze juz powinno zaskoczyc, bo wszystko jest ok.A moj m sie rozchorowal... No ale ma tydzien na wyzdrowienie hahaha Juz sie nie moge doczekac tych przytulanek
        Ewcia, Ty sie juz mozesz pomalu cieszyc! Nawet jak jest smuzka, to ciaza-inaczej by jej nie było. Zobaczysz za pare dni hehe

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No mam nadzieję że macie racjęDoszliśmy do wniosku że jak tym razem się nie udało to rezygnujemy na kilka miesięcy ze staranekTrzeba trochę psychikę podreperować.Bo zaczyna siadać.Ana,Dotka trzymam kciuki za te wasze staranka
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Enojczyk dzieki mam nadzieje ze beda owocne chociaz mamy tylko 4 dni i nie wiadomo czy ucelujemy Widzisz postanowiliscie tak ze jak sie nie uda to narazie rezegnujecie i psychika sie odblokowala bo juz nie sadzilas ze sie uda, a tu masz jaki psikus bedzie kurczaczek kolejny


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ewcia myślę tak samo jak dotka, że będzie kolejny kurczaczek

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                A ja się przyłączam do tych myśli Kurcze,a moj m chory. Myslicie,ze mocneprzeziebienie wpływa na jakość nasienia i są mniejesze szanse?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ana twój chory, a mój Piotrula zakatarzany niby zwykły katar, ale dziecko wściekłe, zmęczone i mordujące choć przyznamana, że jak chłop chory, to jest chyba jeszcze gorzej, marudzi bardziej niż dziecko
                  a co do nasienie, to nie wiem, oby mu sił w tej chorobie starczyło hahaha

                  a mnie od dwóch dni męczy straszny ból sutków gorzej niż te bóle cycków po bokach, jak mnie ostatnio bolały. powiem wam, że to jakaś katastrofa. oj nie działa na mnie dobrze ten duphaston nie działa.

                  ależ tu pustki, gdzie wy jesteście?

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scarlet a moze to nie od duphastonu...? Może coś tam zadziałaliście Moj m na szczescie nigdy nie marudzi jak jest chory. Mam nadzieje,ze mu minie i za tydzien bedzie zdolny Choc podobno to slad zostawia w organizmie i nasienie jest słabsze. Ech, nie bede sie nakrecac, bo wiem,ze od razu sie nie uda i trzeba bedzie znowu czekac

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ANa nie martw się na zapas, bo wiadomo, że do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemnik hahaha a tyle, chyba z niego wydusisz.
                      ja się tam na nic nie nastawiać, staranek specjalnych nie było, nie liczę na żaden sukces. wręcz odwrotnie, dzidzi do lata pewnie nie będzie. a tak poza tym, to w ciąże swoją nie uwierzę dopóki nie przekroczę bariery 6tygc. A po tym duphastonie, to od razu czuję się jak napompowany balon z explodującymi cycami

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scarlet to widze ze macanko (.)(.) bylo to juz u nas normalne
                        Ana nie wiem czy przeziebienie wplywa na zolnierzyki, ale moj m pomimo przeziebienia zawsze mial ochote i chec wiec jak jest chec to chyba jest ok


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Scaarlet, Ana dziekuje ze cały czas jestescie przy mnie

                          Klara tobie tez dziekuje za ciepłe słowa


                          Ewcia ja tez mam jak najlepsze przeczucia kochana i tzymam kciuki z całego serca, tak jak dziewczyny mówia powtórz tescik za dwa dni i nam go tu wrzucaj słonce

                          Edzia kochana wracaj do nas słonce szybciutko
                          Kaathrinko masz jak nowe wiadomosci od Edziuli?

                          Ana, Dotka trzymam kciuki za staranka

                          Ana kochana nie mysl o tym słonce ze twoj m jest przeziebiony-co ma byc to bedzie kochana. Ładuj w niego duzo witaminy c i cynku i bedzie dobrze Tak jak Scaarlet napisała potrzebujemy tylko jednego

                          Scaarlet słonce powiadasz ze sutki bola?, no to nic czekamy na dalszy rozwó wydarzen


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No tak-zapomniałam potrzebny tylko jedny Musi byc dobrze. Scarlet w koncu sie uda-zobaczysz. Oczekujaca jak fajnie,ze jestes!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotka kochanie! hahaha ja wcale nie muszę stosować macanka, bo nawet noszenie stanika mnie boli a mężowi to łapska co sekundę ubijam, bo leci na nie jak Puchatek na miód
                              Ana skarbie dziękuje za twoje wsparcie, ale kciuki trzymaj dalej, dobrze to robi, przynajmniej mojej główce hahahaha
                              oczekująca ja już tu beczę bez ciebie ty nasz głuptasku, smutasku

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Nie sciemniaj kochana scaarlet macanka sa mmmmmmmmmmmmm hahahhahahaahah

                                A a z tym ulem i miodem to mój m ma tak samo jak mnie zawsze po owulce tak z 4 dni bola to go tam ciagnie najbardziej a ja mu tylko te łapki obijam


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X