Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki wózek kupić?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki wózek kupić?

    Ja zawsze odradzam wózek wielofunkcyjny, jeśli chce się dużo korzystać ze spacerówki, np dużo jeździ się z maluszkiem w okresie letnim. Spacerówka powinna być przede wszystkim lekka i wygodna w składaniu i rozkładaniu - zazwyczaj te 'stworzone' z wózka wielofunkcyjnego, niestety takie nie są. Lepiej kupić sobie osobną spacerówkę. Ja ze swojego doświadczenia polecam model Julie z firmy Lionelo - wygodna, lekka i przedłużana (z myślą o większych maluszkach ). ale pewnie każda firma ma coś dobrego do zaoferowania

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki wózek kupić?

      Również mogę polecić wózki Lionelo. My akurat mamy ten model xxx i jesteśmy bardzo zadowoleni Jest lekki i wygodny, dodatkowo ma fajne pojemne kieszenie oraz kosz. Idealny na dłuższe spacery
      Last edited by disne; 18-08-2020, 18:51. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki wózek kupić?

        Skoro już mowa o wózkach - czy uważacie, że xxx, taka bambusowa - jest ok? Bezpieczna?
        Last edited by disne; 18-08-2020, 18:51. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki wózek kupić?

          Powiem szczerze, ze nie słyszałam o macie bambusowej w wózkach. Ja w Anexie miałam ortopedyczny materac kokosowy z ochroną antyseptyczną oraz antybakteryjną

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki wózek kupić?

            tak słyszałam są teraz w modzie, ale nadają się bardziej do spacerówki. Ja dla mojego maleństwa kupiłam wózek z materacem kokosowym, polskiego producenta wózków Kunert. Mam model Lavado <3 , polecam!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki wózek kupić?

              Wszystko co naturalne :bambus czy kokos jest bezpieczne dla dzieciątka

              Skomentuj

                     
              Working...
              X