Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich kremów do twarzy używacie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakich kremów do twarzy używacie

    Jakie dobre kremy do twarzy mozecie mi polecić ?

    Szukam czegoś przeciwzmarszczkowego

    #2
    Odp: Jakich kremów do twarzy używacie

    U mnie sprawa jest bardziej skomplikowana... jestem atopowcem, alergikiem od wielu lat, jak kremy do twarzy to tylko te wskazane przez dermatologa.
    Poza tymi medycznymi pasuje mi jedynie Ziaja z serii "kuracja lipidowa". Fajne maja kremy, które łagodzą podrażania i wygładzają skórę twarzy.

    Kremy do ciała i balsamy nawilżające również wybieram w oferty Ziaji, służą mi te kosmetyki i nie miałam nigdy po nich żadnych problemów.

    Jeśli jednak chodzi o zmarszczki to polecam botoks:
    https://bonadea-krakow.net.pl/aktual...ierwszy-botox/

    Niestety ale na zmarszczki działaja jedynie takie zabiegi. Nic innego.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakich kremów do twarzy używacie

      Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
      Jakie dobre kremy do twarzy mozecie mi polecić ?

      Szukam czegoś przeciwzmarszczkowego
      Ja bym najbardziej poleciła np serum z witaminą C, bo przyspiesza tworzenie kolagenu. No i nie jest drogie. Fajnie sprawdzają się kremy z dodatkiem śluzu ślimaczka (brzmi okropnie, ale fajnie działa). Póki co sama dalej szukam swojego ideału na zmarszczki

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakich kremów do twarzy używacie

        Jako, ze mam skórę skłonną do przebarwień i plam uzywam kremu wybielającego na dzień NovaClear Whiten, który skutecznie likwiduje przebarwienia słoneczne oraz hormonalne - jak w moim przypadku. Oprócz tego, iż wyrównuje koloryt skóry, spowalnia takze proces powstawania melaniny i starzenia się skóry. Jak chcę wzmocnić efekt to stosuję także skoncentrowane serum wybielające tej samej marki

        Skomentuj

               
        Working...
        X