Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiek Mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    DAGA a to pierwsze dzieciatko?
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      O..a ja myślałam że jestem najstarsza na forum


      Skomentuj


        Mam tylko córeczke a urodziłam ją mając 24 lata, teraz mała ma 4 miesiące

        Skomentuj


          Ja urodziłam moją Madzię dwa dni po moich 31 urodzinach. Długo nie umieliśmy się zdecydować a teraz mała ma 2 miesiące i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

          Skomentuj


            Urodziłam synka 4 miesiące przed 30-tką. Dwa lata wczesniej poroniłam. Gdyby nie to byłabym mamą 4-latka. Ale takie życie. Nie każdy poznaje swą drugą połówkę mając 20 lat. Ja poznałam męża jak miałam 27 lat więc o wcześniejszym macieżyństwie też nie było mowy. Ale nie żałuję że zostałam mamą dopiero 30-letnią. 5 lat studiów, 5 lat pracy to teraz sobie odpoczywam Powiedzmy,że odpoczywam
            Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

            Skomentuj


              30

              Miesiąc po 30-tych urodzinach. Następne mam nadzieję w niedługim czasie.

              Skomentuj


                ja pierwsze urodziłam 23lata i 8 m-cy a drugie 2 miesiące przed 26 urodzinami. Za jakieś 2-3 lata planuję jeszcze jedno.


                Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                Ania i Jarek:

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja miałam prawia 26 lat jak urodziłam pierwszego synka a ma 3latka i 9 miesięcy a dwa miesiące przed trzydziestką drugiego synka a ma 5 miesięcy i 21 dni pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamuśki

                  Skomentuj


                    22 lata I 9 MIESIĘCY a mały ma juz 2 latka i 9 miesięcy

                    Skomentuj


                      Madzia urodziła się parę miesięcy po moich 26 urodzinach, teraz ma 2 miesiące

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Z tym wiekiem i planowaniem to różnie bywa

                        U mne co prawda synka urodziłam w wieku 26 lat ale za to córcię dopiero jak miałam 34. Teraz ona ma 2 latka i 3 miesiące to nie wiem kiedy te latka mi minęły więc wiem jak cenne są każde chwile spędzone ze swoimi pociechami a ja w obu przypadkach nie chcąc stracić pracy wróciłam po macierzyńskim do pracy. Przez to wiem że trochę straciłam ale tak to już jest...

                        Skomentuj


                          Ja miałam 21 lat
                          Najlepsi są moi rodzice,moja siostra jest starsza ode mnie o 19 lat! a brat o 14!
                          Ostatnio dowiedziałam się,że zrobili sobie mnie w ostatniej chwili na starość! mama miała 39 lat tata 48l
                          Efekt był taki,że panie na ulicy mówiły babcia,dziadek:-)
                          Dla mnie było to strasznie przykre.Poza tym całe życie żyłam zastanawiając się czy moi rodzice doczekają mojego ślubu.
                          Oczywiście z rodzeństwem kontakt zerowy.
                          Jako dziecko z takiej rodziny mogę śmiało powiedzieć,że należy się zastanowić zanim zdecyduję się na tak późne rodzicielstwo

                          Skomentuj


                            Ja mam kolezanke ktora ma brata starszego od siebie o 16 lat i siostre o lat 15. Kontakt zarowno z rodzicami jak i rodzenstwem ma super. Teraz sama czeka na potomka i wszyscy sie ciesza.Nie byla "robiona na starosc" ,jej rodzice chcieli dziecko ale byly klopoty z zajsciem wiec troszke im zeszlo.
                            Mysle ze to zalezy od ludzi, od nastawienia przez rodzicow rodzenstwa itp.
                            A gadanie ludzi - zwisa mi , sama chodzac w ciazy uslyszalam "Gowniara z brzuchem i to jeszcze bez slubu " ( obraczka nie miescila mi sie na palec a ze wygladam na mlodsza to tylko moj plus ) .

                            Skomentuj


                              moja chcrześnica ma 6 lat a jej mama a moja ciocia 48.
                              rodzeństwo tej małej ma 24 i 20 lat
                              i jakos sie wszyscy dogaduja
                              rodzeństwo uwielbia małą
                              i tez na ulicy myslano że ciotka wozi dziecko syna ale nnie zwracała na to uwagi

                              nie ma reguły
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                moj R ma siostre 20 lat starsza.jego najtarsza siostrzenica jest tylko kilka lat mlodsza od niego.swietnie dogadujemy sie zarowno z siostra jak i jej dziecmi
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X