Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pępek noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: pępek noworodka

    ja ogolnie mam pudlo z pamiatkami i prowadze zeszyt zapiskow co i kiedy moje dzieci powiedzialy co zrovly smiesznego wklejam ich pierwsze prace fajna sprawa dla mami i dla dziecka jezli chodzi pozniej o cudowne wspominki

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: pępek noworodka

      Ja psikałam octaniseptem i stosunkowo dosyc szybko odpadl bo juz po 4tyg

      Skomentuj


        #18
        Odp: pępek noworodka

        ja nic nie stosowałam bo w szpitalu nic nie używali pępek odpadł po 3 tygodniach, na pamiątkę strupek został zachowany

        Skomentuj


          #19
          Odp: pępek noworodka

          ja stosowałam octanisept i pępuszek odpadł w 9 dobie wiec bardzo szybko a moja siostra stosowała takie patyczki z Osmozacare do pięlegnacji pępka i też sobie je chwaliła

          Skomentuj


            #20
            Odp: pępek noworodka

            Ja rowniez stosowalam Octanisept ale nie czyscilam zadnymi patyczkami ani wacikami. Moja malutka czesto lezala z odkrytym pepuszkiem

            Skomentuj


              #21
              Odp: pępek noworodka

              Ja mojemu maluszkowi też psikałam Octeniseptem i czyściłam patyczkami do uszu, tak zaleciła mi położna w szpitalu i odpadł dopiero po 14 dniach i później się jeszcze długo paprał, mimo, że czyściłam i nadal psikałam

              Skomentuj


                #22
                Odp: pępek noworodka

                Ja również dostałam takie zalecenia żeby używać Octeniseptu i czyścić patyczkami albo wacikiem, chyba po 10 dniach odpadł, ale pojawiały się jeszcze strupki krwi ale potem wszystko się zagoiło i nie było większych problemów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pępek noworodka

                  My też ostaniseptem tyle że u małej coś szło troche ospale to, bo odpadł jej chyba po 2 tygodniach i potem też była krew, a u synka odpadł po tygodniu i też ostaniseptem

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X