Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród w wannie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poród w wannie

    czy ktoras z was rodzila w wannie??
  •    
       

    #2
    Odp: pord w wannie

    Ja nie rodziłam, jak dla mnie jest to mało estetyczne i poprawne. Może się mylę, ale nie chciałabym pływać w swoich wnętrznościach. wiadomo, że podczas porodu kobieta krwawi, wydala z siebie płyny, odchodzą wody, czasami nawet jakas "niespodzianka", a wiadomo, że w wodzie to wszystko pływałoby do końca porodu. Wolę tradycyjnie. Choć kąpiel w trakcie skurczów polecam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: pord w wannie

      Ja bardzo chcialam urodzic w wannie lecz ze wzgledu na to ze moje dziecko bylo wczesniakime mialam to uniemozliwione.

      Skomentuj


        #4
        Odp: pord w wannie

        Koleżanki część porodu spędzały w wannie i sobie chwalą. Polecam artykuł:
        http://www.strefarodzinka.pl/ciaza-i...-w-wodzie.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: poród w wannie

          O tak, w wannie chciałabym rodzić a przynajmniej przeleżeć tę najgorszą skurczową fazę. Podobno o wiele mniej boli.

          Skomentuj


            #6
            Odp: poród w wannie

            niestety nie, a bardzo chcialam, ale było tyle porodów w tym czasie, że o wannie mogłam zapomnieć. może za drugi razem się uda - byłoby super, taki poród ma wiele zalet http://www.siostraania.pl/artykul/porod-w-wodzie

            Skomentuj


              #7
              Odp: poród w wannie

              Przebywanie w wannie łagodzi ból ale nie chciała bym rodzić w wannie. Krew, wody płodowe i ten cały syf jest wokół ciebie. A niech będą komplikacje to za nim cie wywloką z wanny zanim dojdziesz na łózko to już może być za późno.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: poród w wannie

                U mnie też jest możliwość rodzenia w wannie, ale jakoś mnie nie przekonuje, może faktycznie z tych względów o których piszą dziewczyny... i chyba nie znam nikogo z mojego otoczenia kto rodziłby w takich warunkach

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: poród w wannie

                  Ja też nie mam wśród znajomych kogoś kto rodził w wannie. Sama to rozważałam ale aby taki poród był możliwy trzeba mieć ujemny GBS- przynajmniej w naszym szpitalu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: poród w wannie

                    Przed samym porodem miałam mozliwość "wylegiwania" sie w wannie sala była wyposażona w takie dogodności, jednak sam poród odbył sie na fotelu, przyznam ze ciepła woda pozytywnie wpływała na mnie podczas skurczów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: poród w wannie

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      Ja też nie mam wśród znajomych kogoś kto rodził w wannie. Sama to rozważałam ale aby taki poród był możliwy trzeba mieć ujemny GBS- przynajmniej w naszym szpitalu.
                      o to może w moim szpitalu też jest taki warunek? Tego nie wiem bo wiadomo , że szpitale o jakiś wymogach się nie chwalą, wychwalają tylko co mają, mimo że nie koniecznie można z tego skorzystać W wodzie chyba dobrze się rodzi z tego względu, że woda łagodzi napięcia i dobrze relaksuje, co?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: poród w wannie

                        No właśnie ja też się zastanawiam czy nie rodzić w wannie..słyszałam, że to mniejszy szok dla dziecka..ciepła woda łagodzi skurcze i sam poród jest dużo przyjemniejszy. Ciekawe co na ten temat sądzą eksperci..chyba muszę gdzieś poczytać..
                        termin porodu mam na kwiecień, wiec jeszcze mam troche czasu :-) a ktoś już tak rodził? pochwalcie się swoimi doświadczeniami..

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: poród w wannie

                          Oooo ja bardzo chciałam rodzić w wannie z hydromasażem, wśród śpiewu ptaków i z mężem przy boku, no cóż, cc mam wpisane w papiery i się posypało wszystko...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: poród w wannie

                            Ale żeś popłynęła z marzeniami i porodem hehe Aż tak dobrze to u Nas nie ma. W Anglii to słysząłam, ze mają do tego muzyczkę , ale u Nas nie słysząłam o takich luksusach

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: poród w wannie

                              Nie, nie u nas też jest, na wsi nawet w szpitalu, ale lekarze mi obiecali, że przy cc chociaż mi tą muzyczkę puszczą Trzeba pytać

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X