Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wolny czas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: wolny czas

    Ja w moim wolnym czasie staram sie troche pocwiczyc
    Jakies rozciaganie, joga.. wszystko dla relaksu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: wolny czas

      Ja najbardziej lubię spędzać wolny czas na wspólnych spacerach z mężem i córką albo z moimi rodzicami na dłuuuugich wycieczkach rowerowych, a kiedy mam czas TYLKO DLA SIEBIE - idę na intensywny trening do klubu

      Skomentuj


        #18
        Odp: wolny czas

        W wolnym czas skupiam na sobie i rodzinie. Wspólne zabawy, rozmowy leniuchowanie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: wolny czas

          z wolnym czasem jest tak, że jest go stale za mało;-))Ale wykorzystuję każda wolną chwile na czytanie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: wolny czas

            Ja akurat ani kina ani masaży nie znoszę Jeśli mam chwilę dla siebie to spotykam się z przyjaciółką lub czytam książkę. A najchętniej zamykam się w łazience i mam czas na maseczki, peelingi i inne

            Skomentuj


              #21
              Odp: wolny czas

              Ja za to masaż uwielbiam!! Mogłabym leżeć na tym specjalnym łóżku godzinami i odpoczywać, nie myśleć o niczym... Ale niestety nie ma tak dobrze. Wyjście kilka razy do roku na taki masaż musi mi wystarczyć A tak poza tym to w wolnym czasie uprawiam sport, maluję i urządzam wnętrza znajomym (a przy okazji się z nimi spotykam, bo tak zupełnie bez okazji to nie zawsze się udaje) :P

              Skomentuj


                #22
                Odp: wolny czas

                oh ja też uwielbiam masaże, to mnie tak relaksuje, że mogłabym nie jedno wtedy wybaczyć tylko niestety często w takim raju nie jestem...czasami skoczę na jakiś masaż, ale przy dwójce dzieci ciężko wygospodarować trochę czasu...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: wolny czas

                  Dziewczyny a po co wychodzić na masaże jak mąż moze masaż zrobić
                  Ja również uwielbiam masaże a w wolnym czasie -a o niego teraz tak ciężko- to czytam książki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: wolny czas

                    Ja to, jeżeli już dam się namówić, bo mój mąż wychodzi z założenia, że masaże są takie super relaksujące i podniecające, że ciągle mnie namawia to tylko w jego wykonaniu.
                    A wiecie co mnie relaksuje po zmęczeniu takim psychicznym? Praca fizyczna! Po stresie lubię się tak urobić po łokcie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: wolny czas

                      Jeżeli mam wolny czas to spotykam się z kolezanką na kawke i ploteczki, czasami też idę do kosmetyczki czy fryzjera aby poprawic swój wygląd.
                      Najczęściej jednak odpoczywam od domowych obowiązków.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: wolny czas

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        Jeżeli mam wolny czas to spotykam się z kolezanką na kawke i ploteczki, czasami też idę do kosmetyczki czy fryzjera aby poprawic swój wygląd.
                        Najczęściej jednak odpoczywam od domowych obowiązków.
                        Ja karmiąc piersią nawet nie miałam takich okazji, bo mała nie chciała butelki za nic w świecie. Po ciąży zresztą tak mi leciały włosy, że fryzjer to porażka;] A do kosmetyczki chodzę tylko z okazji wielkiego święta.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: wolny czas

                          UUU to jakieś Twoje życie nie za kolorowo wygląda...każda kobieta potrzebuje takich wyjść czy wypadów z koleżankami na kawkę - nie wyobrażam sobie siedzieć ciągle w domu z dziećmi A też karmie piersią, tylko podczas wyjść ściągam mleko i dziecko je z butli.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: wolny czas

                            Myślę, że szukając instrumentów muzycznych możecie zajrzeć do xxx . Gra na instrumentach jest naprawdę fajna, a w tym sklepie internetowym znajdziecie naprawdę bogatą ofertę.
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:54. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: wolny czas

                              Napisane przez faworytka
                              Ja jakoś nie jestem wielką fanką uprawiania sportu ale bardzo lubię go oglądać W wolnym czasie obstawiam też zakłady sportowe xxxx, to dla mnie rozrywka, a także sposób na dorobienie paru groszy. Warto poczytać i spróbować chociaż raz - naprawdę można wygrać
                              Ja powoli też się wciągam. W końcu jakże to nie oglądać olimpiady
                              Last edited by disne; 26-06-2020, 16:54. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: wolny czas

                                ja swój wczorajszy wolny czas poświęciłam na zajmowanie się chorym mężem :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X