Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eco topic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Nusiak noo tak i ja mam pomrożone, ale tylko borówki i jagody. Wszystko inne w słoikach. W słoiku też mam zapasteryzowane co prawda nie maliny, ale jeżyny. Nikt nie chciał tego jeść to wsadziłam w słoik, zalałam wodą i zapasteryzowałam. Do jedzenia czy do ciasta jakznalazł.

    A o jakie pieluchy chodzi ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      O pieluszki jednorazowe ale właśnie eco:
      http://pieluchy.net/product_info.php...products_id/69


      Skomentuj


        #33
        dziewczyny ja pierwsze słysze o jakiś ORZECHACH
        FROCH

        Skomentuj


          #34
          Froszku no nareszcie jesteś
          Ja Ci powiem, że o orzechach dowiedziałam się od Majka dopiero na forum.
          Czyli jednak ma jakiś elelment edukacyjny moje przesiadywanie tutaj :P


          Skomentuj


            #35
            Aaaa bo Majek to prawdziwa EcoMama. Musimy z niej brać przykład
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Aaaa bo Majek to prawdziwa EcoMama. Musimy z niej brać przykład
              no tak...trza brac przyklad,ale tetry nie będę uzywać nawet przy nastepnym dziecku....
              FROCH

              Skomentuj


                #37
                hehe nie no tetra to przeżytek , Majkowa używa wielorazówek wyglądających jak pampers i też można je prać
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Świetny wątek! Mamusie piszcie o eco produktach dla naszych pociech
                  Ja też o tych orzechach pierwsze słyszę, ale na pewno z tej nowo nabytej wiedzy zrobie użytek


                  Skomentuj


                    #39
                    Niusiak brawo za zalożenie wątku.

                    a więc ja segreguję smieci papier, szkło, smieci organiczne i plastik
                    nie uzywam toreb foliowych tylko materiałowych
                    piore w orzechach http://sklep.ekodzieciak.pl/orzechy-piorace-p-183.html choć one dla mnie pachną takim lekkim miodoo żywicznym zapachem ale mojemu mężowi juz nie pachna ubrania więc nie wiem może ja mam nos jakis nie taki
                    i używam pieluch z bawełny organicznej i mikropolaru
                    dumam jeszcze nad płynem do naczyń http://sklep.ekodzieciak.pl/plyn-zmy...rus-p-274.html
                    i kubeczkiem http://sklep.ekodzieciak.pl/silikono...jny-p-324.html


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #40
                      Majek o tym kubeczku już kiedyś czytałam, ale nie wiem czy bym się
                      na niego zdecydowała Z kilku względów: stres czy ja to dobrze
                      zaaplikowałam, czy nie będzie przeciekał. No i trzeba dojść do sporej
                      wprawy


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Majek powiedz mi czy ta paczka rzeczywiście starcza na rok? w sumie już nawet jakby na parę miesięcy mniej starczyło to by było ok. za 20zł kupuję proszek, który starcza mi na 2 no może 3 tygodnie.
                        jeszcze pisza o szarzeniu białych ubrań - czyli jak dodasz tę sodę to będzie wszystko ok? i co z tym zapachem? można jakiś płyn dodać do prania/zmiękczania?

                        Skomentuj


                          #42
                          ooo a mnie ten kupeczek szczerze zainteresował. W środę idę do gina
                          to zapytam co on o nim sądzi
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #43
                            Majek ekspercie Ty mój, Ty mi jeszcze powiedz właśnie co z szarzeniem
                            białych ubrań? Czy wystarczy soda oczyszczona? I czy ją też ładuję do
                            bębna czy też w miejsce proszku?
                            I kolejne moje pytanie: co z płynem do płukania? Czy też jest jakiś eco?
                            Czy poprostu odpada płyn do płukania?

                            Jestem właśnie po rozmowie z moim mężem Na początku się oczywiście
                            się lekko śmiał ze mnie i wyszukiwaniu przeze mnie wszelkich nowości,
                            ale stwierdził, że możemy spróbować Także jak nasz proszek się
                            skończy to zakupujemy orzeszki :P


                            Skomentuj


                              #44
                              hmmm... ale soda oczyszczona nie niszczy ubrań ?
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                #45
                                w opisie orzechów (link od Majka) było napisane, żeby do prania białych ubrań dodać jakiś naturalny wybielacz, np. sodę. też pomyślałam, że ta soda jest podejrzana.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X