Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Color.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

    Mój niezawodny kosmetyk to tusz do rzęs Hypnose od Lancome. Tusz do rzęs to dla mnie absolutna podstawa makijażu, ponieważ uwielbiam podkreślać swoje oczy, a tusz Hypnose to dla mnie ideał wśród tego typu kosmetyków. Zwykle nie pozwalam sobie na zakup tak drogich kosmetyków do makijażu, ale ten tusz skradł moje serce od pierwszej chwili, kiedy miałam okazję użyć jego próbki, a teraz mam już pełnowymiarową wersję. Moje rzęsy muszą być koniecznie perfekcyjnie rozdzielone i wydłużone, a ten tusz zapewnia to za jednym pociągnięciem szczoteczki. Rzęsy wyglądają naturalnie i są czarne tak jak lubię. Tusz nie kruszy się i nie osypuje, więc zawsze mogę na nim polegać i przez cały dzień nie muszę się martwić o to czy wyglądam w porządku. Bardzo długo szukałam odpowiedniego tuszu do rzęs dla siebie, ale teraz już nie muszę, ponieważ mam swój niezawodny ideał

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

      Mój niezawodny kosmetyk to po prostu podkład mocno kryjący. To on sprawia, że patrząc na swoje odbicie w lustrze nie widzę cieni pod oczami, porów i drobnych blizn będących pozostałością po młodzieńczym trądziku. To właśnie podkład skrywa zmęczenie i wszystkie niedoskonałości mojej cery dodając mi odwagi i pewności siebie.
      Mój podkład nie tylko kryje, ale i pielęgnuje sprawiając, że dzień po dniu moja cera staje się zdrowsza, naturalnie promienna i piękna.
      Mój podkład nigdy nie zawodzi. Sprawia, że moja cera pozostaje nienaganna przez wiele godzin, a przy tym dba o moją cerę i ją pielęgnuje. To mój ideał!

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

        Mój niezawodny kosmetyk, który sprawdzał się zarówno w zwykły dzień w pracy, jak również teraz, gdy zostałam mamą to krem BB np. Nivea, który świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, oczywiście niezbędny jest także podkład kryjący wszelkie niedoskonałości i nigdy też nie zapominam o odpowiednio ułożonej fryzurze, a tutaj najlepiej sprawdza się niezbyt mocny lakier, a w ekstremalnych sytuacjach, gdy na przykład nagle muszę gdzieś wyjść i nie mam czasu na dłuższe przygotowania niezawodny okazuje się suchy szampon, który już nie raz uratował sytuację.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

          OILLAN - EMULSJA NATŁUSZCZAJĄCA DO KĄPIELI DERMATOLOGICZNEJ
          Mój wybór padł na produkt, którego używa cała moja rodzina. Doskonały zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Można go stosować już powyżej pierwszego miesiąca życia. Starsi czy młodsi, okazuje się, że mamy podobne problemy ze skórą. Podrażnienia, przesuszenia, łuszczenie się naskórka, czasem swędzenie. Większość środków wpływa negatywnie na wrażliwą skórę. Wrażliwość nie musi być utrapieniem. Wystarczy zaufany kosmetyk, który otuli skórę niczym płaszcz ochronny.
          Oillan oferuje produkt, który nie zawiera parabenów, barwników, kompozycji zapachowych i ma pH neutralne dla skóry. Dlatego jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Młode mamy z pewnością uspokoi wiadomość, że jest testowany dermatologicznie i zawiera pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Zawarta w emulsji ciekła parafina tworzy na ciele specyficzny filtr ochronny, który natłuszcza, nawilża i wygładza naskórek, a dodatkowo chroni przed utratą wody.
          Z takim towarzyszem jestem spokojna o swoją rodzinę. Bo piękno to nie markowe ciuchy i wyzywająca fryzura - piękno to zdrowa i zadbana skóra!

          Skomentuj


            #35
            Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

            Nivea-uzależnia niezależnych!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

              Krem typu BB, podkład i krem jednocześnie. Prosty, szybki w użyciu i niezawodny. Zastępuje krem i podkład i jest bazą pod delikatny makijaż , który bardzo lubię.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                Mój ukochany kosmetyk, mój must have to ROZŚWIETLACZ BELL HYPOALLERGENIC. Muśnięcie twarzy rozświetlaczem jest jak wiosenny promyk słońca, rozświetla i rozpromienia naszą cerę. Nie tylko rozświetlacz wykańcza nasz makijaż, on rozpromienia i nadaje błysku oraz elegancji. Bez rozświetlacza się nie ruszam, to mój obowiązkowy element kosmetyczki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                  Moja odpowiedź będzie nietypowa. Swój idealny podkład odkryłam przed dwoma eventami.
                  Wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam w operze. A tu proszę – dostałam zaproszenie od męża. Wizyta w takim miejscu zobowiązuje - wymaga odpowiedniego stroju, ale również nieskazitelnego makijażu. W końcu będzie tam cała śmietanka towarzyska i nie można wyglądać jak z teatru lalek. Wykwintne kreacje i długie suknie muszą się idealnie komponować z subtelnym, ale precyzyjnym makijażem. W ciemno zaufałam podkładowi Wings of Color 2w1. I wyglądałam perfekcyjnie, nawet wtedy, gdy przez przypadek usnęłam na koncercie. Nie musiałam w przerwach uciekać do toalety pod pretekstem przypudrowania noska. Mój makijaż stworzony na tę okazję był dla mnie niczym ukochana para szpilek.. A potem, w weekend miałam w domu zlot czarownic  Spotkanie z rodziną to nie lada wyzwanie. Ciotki lustrują, a teściowa szpieguje każdy krok swojej synowej. Tu pyłek kurzu, tam okruszek chleba. Dlatego zrobienie dobrego makijażu na taką okazję wymaga nie lada wprawy i precyzji, aby nie być na językach wścibskiej rodzinki i nie dać po sobie poznać negatywnych emocji. Nie może być wyzywający, a jednocześnie musi być perfekcyjny. Powinien być delikatny jak mgiełka i naturalny – sprawiający wrażenie, jakby go w ogóle nie było. I tu też sprawdził się podkład Wings of Color. Moja twarz nie zdradzała najmniejszej oznaki zdenerwowania, a teściowa nie miała się do czego przyczepić. I tak oto w ten sposób podkład Wings Of Color jest ze mną od 3 opakowań. Nie ruszam się bez niego, bo dzięki formule 2w1 (podkład + korektor) idealnie kryje niedoskonałości i jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł. Cenię go za pełne profesjonalizmu podejście do dzisiejszych potrzeb kobiet – dobrej jakości kosmetyk w przystępnej cenie oraz niebanalne opakowanie. Ten podkład to mój jedyny wierny towarzysz w każdej podróży i sprzymierzeniec w walce z ukrywaniem zmęczenia i niedoskonałości cery.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                    Mnie nigdy nie zawiòdł czarny eyeliner Bell, szczegòlnie podiba mi się kształt pędzelka, ktòry ułatwia mi niczym czarodziejska ròżdzka, wyczarowanie najbardziej fantazyjnych kresek. Świetnie odwraca uwagę od niedoskonałości cery, przykuwa uwagę i podkreśla głębię spojrzenia. Czarna kreska jest już moim znakiem rozpoznawczym niczym podpis, dlatego ważny jest dla mnie dobry i trwały kosmetyk, a eyliner bell mimo, że nie jest wodoodpprny przetrwał już niejedną łzę wzruszenia, upały, morską bryzę i poròd Nawet moja 6 latka wie, że mana kocha kocie oko i sama maluje sobie takie dla zabawy swoimi farbkami do twarzy, czym totalnie mnie rozczula, gdy pròbuje upodobnić się do mamy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                      Ostatnio postanowiłam między pieluszkami i szamponami dla dzieci pozwolić sobie na odrobinę ,,luksusu" i niosąc ogromną paczkę pampersów, na pewno zaskoczyłam wielu klientów całkiem znanej drogerii. Wtedy właśnie kupiłam zupełnie niezastąpiony Kat Von D Tattoo Eyeliner.

                      Miałam kilka ,,ale", bo żadna ze mnie artystka makijażowa, a do codziennego makijażu używam góra dwóch cieni. Kreska jednak zawsze była moją zmorą, i jeżeli jest siła, która może wskazać mi w tym drogę, grzechem byłoby nie skorzystać. No i nadszedł ratunek!
                      Nauczyłam się rysować tak w skali 8/10. Dodatkowo, pozytywnie mnie zaskoczył tym, że jest praktycznie niezniszczalny: a często zajmuję się także młodszą siostrzenicą. Eyeliner przetrwał tarzanie się na łóżku z Laurą, a nawet basen i dwudziestominutową drzemkę. Dla mnie to niezaprzeczalny numer jeden!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                        Świetnie się składa, że moim niezawodnym kosmetykiem jest akurat produkt marki AA, na dodatek z serii Wings of Color. Kupiłam go zupełnie przypadkiem. Poszukując pieluszek, kremików, balsamików i zasypek przez przypadek (choć pewnie to było przeznaczenie) zawędrowałam wprost do alejki z maskarami. Wówczas moim oczom ukazała się niezwykle elegancka i efektowna nowość od AA. "A zrobię sobie prezent!" Okazało się, że jest to jeden z najlepszych prezentów dla mnie ode mnie ever! W efektownym opakowaniu kryje się efektywny produkt. Bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, co jest dla mnie bardzo ważne. Ma miłą konsystencję i nie pachnie! Szczoteczka jest rewelacyjna, gęsta, nie skleja rzęs, nie tworzy grudek a pogrubia je i zwiększa ich objętość. Pięknie podkreśla moje duże oczy, nie podrażniając ich. Tusz to absolutne must have każdej kobiety. Ostatnio rzadko mam czas na pełen makijaż, ale rzęsy muszę umalować. Dzięki tej maskarze ta czynność jest szybka, łatwa i przyjemna. Moje spojrzenie, nawet znad pieluszki, jest uwodzicielskie (no przynajmniej mąż tak twierdzi).
                        Tusz się nie rozpływa i nie rozmazuje, nawet pomimo wielu matczynych wzruszeń Polecam!

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                          Niezawodny kosmetyk... Wprost z kuchni...
                          Nigdy się nie zawiodłam... na oleju kokosowym. To cudowny kosmetyk, który stworzyła dla nas natura! Kiedy zauważam, że moje włosy potrzebują wyjątkowej troski urządzam im wieczory z olejowaniem... Odwdzięczają mi się pięknym, zdrowym blaskiem... Wysuszona skóra, która łaknie ukojenia, również kocha olej kokosowy... Pięty, łokcie... uwielbiają go! A nawet usta... Kiedy moja Zosia była maleńka wykonywałam jej masaż Shantala używając właśnie tego oleju... Sprawdził się również w takiej roli... Niezawodny, niedrogi i smaczny Idealny!

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                            Codziennie używam NIVEA kremu nawilżającego,
                            nie wyobrażam sobie dnia bez niego,
                            moja cera dzięki niemu jest ładniejsza,
                            a ja używając go czuję się piękniejsza,
                            mam wrażenie że czas dla mnie się zatrzymał,
                            żadna zmarszczka więcej od czasu jego używania -
                            mi nie wyskoczyła,
                            mam cerę świecącą blaskiem i dobrze nawodnioną,
                            dzięki temu czuję się kobietą młodą i bardziej spełnioną.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                              Jest taki kosmetyk, który latem skrada moje serce,
                              dlatego marce AA jestem wdzięczna wielce,
                              To wygładzający peeling do ciała z avocado.
                              Jego kryształki cukru w mig z martwym naskórkiem się rozprawią.
                              Gdy skórę nim masuję i oczy zamykam,
                              Czuję, jak w marzeniach cała się rozpływam.
                              Pobudzający zapach w powietrzu się roznosi,
                              A moja skóra wciąż i wciąż o więcej prosi!
                              Delikatną konsystencję rozprowadzam po swej skórze,
                              Niech ta chwila trwa i trwa – jak najdłużej!
                              Peeling AA wyzwala radość i energię do działania,
                              Bez niego moje życie byłoby nie do wytrzymania.
                              Jego zapach otula mnie zmysłowo,
                              On jest wśród peelingów boskim Casanovą!
                              Będę mu wierna i nie zdradzę nigdy,
                              Taka w nim moc niezwykła i urok przedziwny!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Konkurs "Niezawodny kosmetyk". Wygraj 1 z 7 zestawów kosmetyków AA Wings of Colo

                                Jako że za największy atut mej urody uważam OCZY, nigdy nie wyjdę z domu bez ich odpowiedniego wyeksponowania nawet za cenę spóźnienia. Według mnie oczy są najlepszym POZAWERBALNYM WYRAZICIELEM NASZYCH EMOCJI, w nich skupia się jak w soczewce cała GŁĘBIA NASZEJ DUSZY.... . Toteż przywiązuje dużą uwagę właśnie do tejże części mojej twarzy. A najpiękniej owe "zwierciadła duszy" podkreśla i uwypukla odpowiedni TUSZ DO RZĘS!!!. I ja właśnie mam taki swój kosmetyczny "brylancik" ukochanej firmy i wypróbowany setki razy. Jego użycie wystarcza za wiele innych kosmetyków. Jako że na co dzień hołduję zasadzie urodowej mej Babci, że mniej znaczy więcej...wystarczy, iż rano wytuszuję odpowiednio nim me "firanki" i już mogę iść zdobywać świat (oczywiście w miarę możliwości). Oczy moim zdaniem to także cudowna forma PAMIĘTNIKA, która przechowuje wszystkie momenty naszego życia...zresztą tylko oczy pozostają takie same do końca.... . Pamiętam, jak będąc małą dziewczynką zobaczyłam Gretę Garbo w filmie "Królowa Krystyna" i jej przepiękne, hipnotyzujące oczy, które okalały m.in. pięknie "zrobione" rzęsy... . Od tego momentu zapragnęłam mieć kiedyś podobne... . Natura obdarzyła mnie średnio jeśli chodzi o wygląd rzęs, ale MÓJ SUPERTUSZ rekompensuje mi wszystkie niedostatki w tejże materii... . Jest niezawodny, poręczny i wnosi odrobinę MAGII w me życie...czyni mnie piękniejszą...po prostu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X