Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z poruszaniem się po cesarce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

    Ja wyjątkowo źle wspominam cc, bo miałam też znieczulenie ogólne. Więc po cięciu mnie mdliło, wymiotowałam i w ogóle paskudnie się czułam. Może po znieczuleniu zewnątrzoponowym jest nieco lepiej.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

      Po znieczuleniu zewnątrzoponowym ogólnie czułam się dość dobrze.Byłam trochę osłabiona, ale nie miałam żadnych wymiotów ani mdłości


      Skomentuj


        #18
        Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

        No właśnie, i to jest duży plus takiego znieczulenia. A według mnie największy plus to świadomość. Ja byłam pół przytomna jeszcze kilka godzin później. Niewiele do mnie docierało.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

          Napisane przez emros Pokaż wiadomość
          No właśnie, i to jest duży plus takiego znieczulenia. A według mnie największy plus to świadomość. Ja byłam pół przytomna jeszcze kilka godzin później. Niewiele do mnie docierało.
          Emros, współczuję Ci tego co przeszłaś po cesarskim cięciu. Mam nadzieję, że kolejne maleństwo urodzisz już naturalnie


          Skomentuj


            #20
            Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

            Ja też mam taką nadzieję, byłam bardzo nastawiona na poród naturalny i mam nadzieję, że będę miała okazję doświadczyć tego cudu narodzin.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

              Idąc do porodu nawet nie myślałam ze urodzę córkę przez cc, bardzo chciałam urodzić siłami natury. Przy drugim dziecku sie wahałam jaki poród wybrać, chciałam naturalny ale maluszek był odwrócony i zalecaną miałam CC a gdy maluszek się odwrócił to już tak byłam nastawiona na cc ze nie zmieniłam decyzji.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

                Moja siostra po cięciu dość długo do siebie dochodziła. Blizna ją ciągnęła i dopiero po jakiś 3 tygodniach była w stanie swobodnie chodzić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

                  U mojej bratowej wszystko ładnie i szybko się zagoiło- z łóżka po cc wstała bardzo szybko a teraz tylko blizna się musi zagoić. Wszystko zależy od organizmu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

                    Ja bardzo długo dochodziłam do siebie i u mnie sprawdziło się to,że osoby szczupłe są bardziej podatne na ból i dłużej dochodzą do siebie. Przez pierwsze 2 tygodnie miałam problemy ze wstawaniem z łóżka a pierwszy spokojny spacer z dzieckiem bez bólu brzucha,w normalnym tempie odbył się miesiąc po cesarce.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Problemy z poruszaniem się po cesarce

                      W szpitalu, w których rodziłam, leżała kobieta po cesarce, która nie mogła nawet wstać do łazienki, cały czas płakała... Było mi Jej strasznie szkoda


                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X