Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zupa czosnkowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zupa czosnkowa

    Szukam dobrego i sprawdzonego przepisu na zupę czosnkową czyli czeską czesnekovą polevke
  •    
       

    #2
    Odp: Zupa czosnkowa

    Na jakiejś to stronie widziałam taki przepis albo to w programie Ewy Wachowicz Wyciskała dużo czosnku do zupy Muszę przejrzeć może znajdę ten przepis

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zupa czosnkowa

      http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...86475890,d.ZGU
      tu znalazłam trochę pracochłonna ale jeśli ktoś chce spróbować Tak zachwalana jest

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zupa czosnkowa

        Kiedyś na Zszywce znalazłam przepis na hiszpańską zupę czosnkową, która była robiona na czerstwym chlebie. Muszę poszukać tego przepisu, bo zupka wychodziła przepyszna.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zupa czosnkowa

          Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
          Kiedyś na Zszywce znalazłam przepis na hiszpańską zupę czosnkową, która była robiona na czerstwym chlebie. Muszę poszukać tego przepisu, bo zupka wychodziła przepyszna.
          Ale już robiłaś zupę z tego przepisu o którym piszesz? Kiedyś aż odrzucało mnie od czosnku ale teraz sama często dodaje go do potraw i mi pasuje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zupa czosnkowa

            Moja mama robi, mówi, że to zupa czosnkowa. Czy chodzi o taką zupę czosnkową z czosnkiem, cebulą, posypaną startym serem żółtym, z majerankiem i z czerstwym namoczonym w wywarze chlebem? Czy to taka wersja?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zupa czosnkowa

              Nigdy nie jadłam zupy czosnkowej i nie mam pojęcia jak ona smakuje i wygląda. Jak przestanę karmić małego to się skuszę i zrobię

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zupa czosnkowa

                Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                Ale już robiłaś zupę z tego przepisu o którym piszesz? Kiedyś aż odrzucało mnie od czosnku ale teraz sama często dodaje go do potraw i mi pasuje.
                Tak robiłam . Nawet napisałam, że muszę poszukać przepisu, bo zupka była przepyszna, a więc musiałam ją przetestować. W niej czosnek nie był aż tak bardzo wyczuwalny. Tu jest przepis: http://zszywka.pl/p/hiszpanska-zupa-...--3288970.html.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zupa czosnkowa

                  Smerfetka - ciekawy ten przepis z zszywki KIedyś go wypróbuję Mężowi to na pewno będzie smakować a dzieciom to nie wiem będę musiała dla nich coś wtedy innego ugotować w razie czego Ale na pewno spróbuję i dam znać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zupa czosnkowa

                    Strasznie czuję się zaciekawiona zupą czosnkową. Nawet nie wpadłam na pomysł, że takową można zrobić. Zaraz zerknę na przepis.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zupa czosnkowa

                      Też pierwszy raz słyszę o takiej zupie czosnkowej , no i że pochodzi z Czech. Na razie karmię , więc unikam czosnku , ale jak tylko skończę to wypróbuję przepis.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zupa czosnkowa

                        Jak karmisz to faktycznie czosnek nie jest wskazany. My lubimy czosnek, ale zupy czosnkowej nie robiłam. Czosnek dodaje często do miesa mielonego, pizzy, ale takiej zupy jeszcze nie próbowałam.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zupa czosnkowa

                          Zupa czosnkowa jest super, robię ją podobnie, ale tak bardziej na oko. Potem zagęszczam, żeby była taka bardziej zupa krem i podaję z grzankami domowej roboty.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X