Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ubranka na sprzedaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ubranka na sprzedaż

    witam,mam do sprzedania ubranka dla niemowlaczka jak i dla większego chłopca, ma też do sprzedania ubrania ciążowe,mój e-mail kasia_s125@interia.pl
  •    
       

    #2
    Odp: ubranka na sprzedaż

    popieram recykling ubranek, sama kupuję używane i nie uważam, że to coś złego. zachęcam do kupowania, ubranka używane są równie śliczne, jak mi moich zbraknie, to się do pani zgłoszę

    Skomentuj


      #3
      Odp: ubranka na sprzedaż

      Ja popieram wymianę ubranek z koleżankami, robimy tak właśnie z kilkoma i super się to sprawdza. W lumpekasach nie kupuję bo nic tam nie mogę znaleźć ;p

      Skomentuj


        #4
        Odp: ubranka na sprzedaż

        Poprosimy o jakieś fotki ;-) a jak nie tu to na maila - m_zalewska@op.pl

        Ja kupuję w szmateksach..u mnie obok domu mają praktycznie nowe a niektóre z metkami :-)

        Skomentuj


          #5
          Odp: ubranka na sprzedaż

          Napisane przez werna Pokaż wiadomość
          popieram recykling ubranek, sama kupuję używane i nie uważam, że to coś złego. zachęcam do kupowania, ubranka używane są równie śliczne, jak mi moich zbraknie, to się do pani zgłoszę
          robię dokładnie to samo. Część oddaje siostrze ale większość sprzedaję na dzieciociuszku.pl i nie dość, że zarabiam to kupuję sobie coś dla siebie i córeczki

          Skomentuj


            #6
            Odp: ubranka na sprzedaż

            Ja po małym wydaje do rodzinki gdzie są blizniaki i nie przelewa się rodzinie. A po małej chętnie też bym sprzedała co nie co bo mam naprawdę fajne ubranka i sukieneczki. Jeśli ktoś jest zainteresowany dajcie email podeśle potki

            Skomentuj

                   
            Working...
            X