Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    Moja siostra jak urządzała pokój to kupowała dużo naklejek na ścianę, takie słońce, żyrafka, lew itp. Naprawdę świetnie wyglądają i są dość trwałe, żadna się jeszcze nie odkleiła.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      Naklejki są super pomysłem, na pewno rozweselą każdy dziecięcy pokoik a maluszkowi dadzą na prawdę dużo radości

      Skomentuj


        #63
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
        Moja siostra jak urządzała pokój to kupowała dużo naklejek na ścianę, takie słońce, żyrafka, lew itp. Naprawdę świetnie wyglądają i są dość trwałe, żadna się jeszcze nie odkleiła.
        My też chcemy kupić naklejki na ścianę do pokoju dziewczynek U nas w rodzinie kuzynka udekorowała pokój synka naklejkami i efekt jest świetny Rzeczywiście są one trwałe i się nie doklejają, chyba, ze dziecko się uprze i będzie je odklejać

        Skomentuj


          #64
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          Uwielbiam zabawę w urządzanie pokoju dla dziecka. Rodzice są tacy przejęci zresztą ja też byłam. Wszystko miało być piękne idealne i stonowane. A dziecko... Ma to gdzieś!! Ma być kolorowo wesoło pstrkacie ma zatrzymywać spojrzenie ! i ma mieć możlwiość coś z tym zrobić np nakleić naklejkę, przyczepić coś do ścniany. Teraz to wiem i tego się trzymamy. Pokój ma być dziecięcym marzeniem ich światem pełnym wszystkiego nic nie jest poukładane w główkach dzieciaczków - one kochają zabawe nie układanie i stonowane pastele...
          Gdy myślisz że już nie masz szans na szczęście .. duetcentrum.pl

          Skomentuj


            #65
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Ja ostatnio dokupiłam kilka dekoracji do pokoju mojej córki. Widziałyście może jakie świetne dekoracje można znaleźć w sklepie Dekoria? Właśnie tam je kupowałam. Tutaj jest cała oferta:
            http://www.dekoria.pl/

            Bardzo podobały mi się ich poszewki na poduszki z serii Dream & Fun, kupiłam te dwie:

            Skomentuj


              #66
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              Poszewki są rewelacyjnie. Mnie osobiście bardzo podobają się fototapety, przeznaczone do pokojów dziecięcych, jakie można znaleźć w http://decoboo.pl/ . Są tam zarówno wzory, takie bardzo kolorowe, które na pewno sprawdzą się w przypadku maluszków, jak i już nieco poważniejsze, ale przypominające bajkowe motywy. Kiedy tylko dojdę z moją córeczką do konsensusu, jaka fototapeta najbardziej jej się podoba, na pewno coś zamówimy w Decoboo, tym bardziej że ceny są tam bardzo zachęcające i oczywiście można zamówić fototapetę na określony wymiar.

              Skomentuj


                #67
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                Nasz niedługo czeka urządzanie pokoju dla synka. Postaramy się zeby sam sobie wybrał meble i dodatki, ale może uda mi sie przemycić kilka moich pomysłów. Mi bardzo podobają się literki nad łóżeczkiem, poduszeczki z imieniem. Nadają fajny klimat pomieszczeniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  U nas w pokoju dominuje korzeń kurkumy- odcienie żółtego, a do tego są naklejki, ale nie kolorowe tylko w kolorze venge z misiami i wygląda to cudnie...

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    U nas puki co dzielimy pokój z synkiem (mieszkamy u rodziców i czekamy, aż wykończymy nasz dom) ale jest całkiem spoko. Mi się przynajmniej podoba. Chociaż każdy mówi, że jest za ciemno i powinno być bardziej kolorowo, pewnie mają rację ale puki co nie będziemy nic zmieniać bo i tak do lata chcemy iść już na swoje.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Mojemu dziecku marzy się fototapeta z Violettą w pokoju. Zbliżają się święta i pomyślałam, że położenie takiej fototapety mogłoby być fajnym prezentem świątecznym. Zaczęłam już szukać takiej fototapety i znalazłam ją tutaj http://www.decomania.pl/pl/c/Violetta/3007 , ale sklep ma wiele wzorów i prawde mówiąc nie wiem, który powinnam wybrać. Mogłybyście zapytać swoich córek, która z tych tapet najbardziej im się podoba? Nie mogę zapytać swojej, bo chce, żeby była to niespodzianka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        Zaraz po świętach będziemy remontować pokój naszego malucha. Zamówiliśmy już fachowca od remontów. Prosił nas byśmy do jego przyjazdu kupili materiały- część już znaleźliśmy na: https://www.zamac.pl/ Pokój musi wyglądać pięknie!

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                          Ja dla córci meble zamawiałam w sklepie Black Red White ( tutaj jest cały ich katalog: http://www.brw.com.pl/ ). Wybrałam komplet Indiana. Całe mieszkanie mamy w dość klasycznym stylu tak więc chciałam aby meble z pokoju córki zbytnio nie odstawały. Na dole umieszczam zdjęcie z katalogu. Jak będę miała czas to wrzucę również swoje z mieszkania ( obecnie mam je na aparacie tak więc muszę je zgrać w najbliższym czasie).

                          Mój mąż w liceum ( 8 lat temu) miał te meble, potem gdy zamieszkaliśmy razem wzieliśmy je do naszego mieszkania (zanim nie kupiliśmy takich, co nam bardziej pasowały), a w zeszłe wakacje oddaliśmy je męża chrzesniakowi, b lubi "piracki styl" Ale niesamowite jest to, że one wciąż są niezniszczone, wszystko działa, nic nie odpada itd Jedynie co, to łózko nam się rozwaliło i trzeba było naprawiać

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            Ja ostatnio zakochałam sie w mebelka ze sklepu Meblik. Tylko tam to strasznie drogie rzeczy mają i na urządzenie pokoju meblami z ich oferty nie stać nas. Może chociaż szafę tam zakupimy, bo lubię te motywy afryki na ich mebelkach.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              to chyba najprzyjemniejszy etap przygotowań

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                Najprzyjemniejszy jak mamy kasę na zakup. Ja lubię jeździć po sklepach i porównywać ceny, jakość mebli. A jak jeszcze kupi sie coś w promocji to od razu jest uśmiech i zadowolenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X