Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urządzamy pokój dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: urządzamy pokój dziecka

    My właśnie jesteśmy świeżo po remoncie. Nasze dzieciaczki ( Maja i Staś) mają wspólny pokój więc trzeba było tak go przyrządzić aby był zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W rezultacie mają białe meble i miętowe ściany Wszystko wygląda nieprzytłaczająco



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: urządzamy pokój dziecka

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      My właśnie jesteśmy świeżo po remoncie. Nasze dzieciaczki ( Maja i Staś) mają wspólny pokój więc trzeba było tak go przyrządzić aby był zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. W rezultacie mają białe meble i miętowe ściany Wszystko wygląda nieprzytłaczająco
      ja znowu nie lubię za bardzo podziału niebieski dla chłopca różowy dla dziewczynki wole kolory neutralne my się powoli budujemy i też już snuje plany na pokój dla córci i pomysłów jest mnóstwo, nad swoją sypialnią tyle nie myśle co nad pokojem dla naszej córci

      Skomentuj


        #18
        Odp: urządzamy pokój dziecka

        Dla mnie dlatego mięta była takim neutralnym kolorem. Podoba mi się też szary z żółtym... Generalnie lubię takie pastelowe barwy nieprzytłaczające,które nie biją po oczach



        Skomentuj


          #19
          Odp: urządzamy pokój dziecka

          My mam jeden pokój miętowy, wygląda pięknie, tylko mam wrażenie że jest w nim tak chłodno. Taki zimny kolor po prostu. U dziecka mamy taką ciepłą stonowaną brzoskwinie. Wydaje mi się, że bardzo przytulnie. Ale też bez żadnych wzorków czy samochodów na ścianie. Uważam, że same zabawki dają już tyle pstrokatości, że dodatkowe nie potrzebne. A dziecko ma też spać w tym pokoju więc musi być w miarę spokojny.

          Skomentuj


            #20
            Odp: urządzamy pokój dziecka

            Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
            My mam jeden pokój miętowy, wygląda pięknie, tylko mam wrażenie że jest w nim tak chłodno. Taki zimny kolor po prostu. U dziecka mamy taką ciepłą stonowaną brzoskwinie. Wydaje mi się, że bardzo przytulnie. Ale też bez żadnych wzorków czy samochodów na ścianie. Uważam, że same zabawki dają już tyle pstrokatości, że dodatkowe nie potrzebne. A dziecko ma też spać w tym pokoju więc musi być w miarę spokojny.
            Ooo! U nas ten miętowy wyszedł bardzo orzeźwiająco. Trochę na początku baliśmy się,że uzyskamy efekt SZPITALNY...bo jeszcze meble białe ale wyszło naprawdę fajnie. A jakie meble masz?



            Skomentuj


              #21
              Odp: urządzamy pokój dziecka

              meble mam sosnowe. Taka jasna, ze tak powiem zwyczajna sosna. Uznałam, że jak będziemy chcieli coś zmienić, nawet łóżko czy jakaś komodę dokupić to będzie najłatwiej dobrać kolor i odcień. Wiesz, z drugiej strony jest tyle odcieni mięty i wszystkich innych kolorów, że możesz mieć zupełnie inną mięte niż moja. A po drugie dużo też zależy od oświetlenia danego pokoju i dodatków. Faktycznie, jest ryzyko, że może wyjść trochę szpitalnie

              Skomentuj


                #22
                Odp: urządzamy pokój dziecka

                Napisane przez anulenka6 Pokaż wiadomość
                meble mam sosnowe. Taka jasna, ze tak powiem zwyczajna sosna. Uznałam, że jak będziemy chcieli coś zmienić, nawet łóżko czy jakaś komodę dokupić to będzie najłatwiej dobrać kolor i odcień. Wiesz, z drugiej strony jest tyle odcieni mięty i wszystkich innych kolorów, że możesz mieć zupełnie inną mięte niż moja. A po drugie dużo też zależy od oświetlenia danego pokoju i dodatków. Faktycznie, jest ryzyko, że może wyjść trochę szpitalnie
                No właśnie tak sobie od razu pomyślałam,że pewnie mamy zupełnie inne odcienie. Mój to jest bardzo pastelowy i przy oświetleniu sztucznych wygląda na lekko zielonkawy ,a z kolei przy oświetleniu naturalnym wpada w niebieski. Pokój akurat jest dosyć jasny i meble białe też go bardzo rozjaśniają.



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: urządzamy pokój dziecka

                  Długo szukałam dobrej firmy, która będzie miała w swoim asortymencie odpowiadające mi meble do pokoju mojego dziecka. Znajoma mi poleciła firmę Agata Meble, bo wcześniej miała okazję już z nimi współpracować i cieszę się, że jej zaufałam. Mineło już trochę od czasu remontu w jego pokoju, ale calość nadal prezentuje się rewelacyjnie! Taką firmę warto polecać link dla zainteresowanych: http://www.agatameble.pl/produkty/ar...-i-mlodziezowy jest tam też sporo inspiracji jakby komuś brakowało pomysłu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: urządzamy pokój dziecka

                    My mamy narożnik z tej firmy i niestety powędrował na gwarancje, mimo negatywnych opinii podłokietniki które były reklamowane zostały naprawione i wyglądają na solidniejsze, więc jeśli chodzi o reklamacje raczej też się wywiązują

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: urządzamy pokój dziecka

                      Ja dla córci meble zamawiałam w sklepie Black Red White ( tutaj jest cały ich katalog: http://www.brw.com.pl/ ). Wybrałam komplet Indiana. Całe mieszkanie mamy w dość klasycznym stylu tak więc chciałam aby meble z pokoju córki zbytnio nie odstawały. Na dole umieszczam zdjęcie z katalogu. Jak będę miała czas to wrzucę również swoje z mieszkania ( obecnie mam je na aparacie tak więc muszę je zgrać w najbliższym czasie).

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: urządzamy pokój dziecka

                        zestaw fajny, jednak uważam że dla neico starszego dziecka, które nie ma zbyt dużej ilości zabawek, bo te szuflady i półki wydają sie niezbyt pojemne;/ ale może się mylę.
                        Osobiście podobają mi się meblościanki, bardziej pojemne, z biurkiem, sporo szuflad i szafek w których można co nieco schować do tego często szafa w ktrórej można zrobić półki i ma się ful szafe na ubranka dziecka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: urządzamy pokój dziecka

                          My jesteśmy na etapie mebli niemowlęcych, ale również mamy u małej w pokoju meble BRW, wyglądają spoko, ale jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, niestety dostrzegłam to już za późno i tak zostało. Jak mała skończy 2 latka planujemy remont i wtedy chyba zdecydujemy się na meble na wymiar od stolarza który robił na kuchnię, solidne wykonanie a do tego Pan spełnia moje fantazje i nie marudzi przy tym zbyt dużo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: urządzamy pokój dziecka

                            nio niestety jakos mebli brw jest rozna i pozostaia wiele do zyczenia - w wiekszosci sa to meble oklejane papierem, dzieciaki rozne rzeczy robia z tymi meblami i czest odchodzi okleina z nich - czest ktos podjezdza do meza mego z fragmenete mebli od brw ze cos odpadło i czy da sie z tym co zrobic

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: urządzamy pokój dziecka

                              Bardzo fajne meble, które z powodzeniem można wstawić do pokoju dziecka ma Ikea. Są to naprawdę pomysłowe rozwiązania! my np mamy pokój dla 2 i z racji braku miejsca postanowiliśmy kupić łóżko z wysuwanym dnem - drugie łóżko, do tego przystawka, która od razu posłuży jako szafka na lampkę lub ulubione zabawki

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: urządzamy pokój dziecka

                                Też uwielbiam meble z Ikea, ale ja do pokoju Majsi uparłam się na meble w żywym zielonym kolorze i jedynie BRW miało takie w rozsądnej cenia. U nas pokój dziecięcy jest tak nie usawny, że jak będzie dwójka to już jedynie stolarz wchodzi w grę żeby to miało ręce i nogi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X