Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perfekcyjna Pani domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Perfekcyjna Pani domu

    hehe... sam jeździ sprząta, szkoda ze nie gotuje, swoją drogą, moze coś to wnosi do ich życia nowego.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Perfekcyjna Pani domu

      taki odkurzacz to fajna rzecz ale czy warte tego poświęcenia Jak pokazują panią domu gdzie jest taki brud To nic że pozorują Ale ile ludzi o tym nie wie i sobie myśli ... swoje Nie mówię że ja jestem doskonała bo o porządek w domu z dziećmi czasem trudno ale na taki krok nie zdecydowałabym się Wolałabym odkładać sobie na odkurzacz

      Skomentuj


        #48
        Odp: Perfekcyjna Pani domu

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        taki odkurzacz to fajna rzecz ale czy warte tego poświęcenia Jak pokazują panią domu gdzie jest taki brud To nic że pozorują Ale ile ludzi o tym nie wie i sobie myśli ... swoje Nie mówię że ja jestem doskonała bo o porządek w domu z dziećmi czasem trudno ale na taki krok nie zdecydowałabym się Wolałabym odkładać sobie na odkurzacz
        Dokładnie, przecież to oglądają sąsiedzi i znajomi. Później by mnie wytykali palcami... to ta co ma taki bajzel w domu. Tampony trzyma koło jedzenia dziecka itp;p

        Skomentuj


          #49
          Odp: Perfekcyjna Pani domu

          Sąsiedzi nie dawali by mi spokoju Straciłabym w oczach rodziny czy znajomych i czy to warte tego Dla mnie nie Ale to decyzja tych ludzi Zawsze ktoś taki się znajdzie Chętnych chyba tam nie brakuje

          Skomentuj


            #50
            Odp: Perfekcyjna Pani domu

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            Sąsiedzi nie dawali by mi spokoju Straciłabym w oczach rodziny czy znajomych i czy to warte tego Dla mnie nie Ale to decyzja tych ludzi Zawsze ktoś taki się znajdzie Chętnych chyba tam nie brakuje
            Mało tego że chętnych nie brakuje to jeszcze od jakiegoś czasu pojawiają się tam mężczyźni, to już mnie rozłożyło zupełnie na łopatki.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Perfekcyjna Pani domu

              Mężczyźni pierwsze słyszę bo w sumie już nie oglądam to i nie wiem co nowego Może chcieli zwiększyć oglądalność to i mężczyzn dodali Ale ciekawa jestem Może jak trafię akurat to obejrzę z ciekawości

              Skomentuj


                #52
                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                Niektóre programy są trochę dziwne i ośmieszające. Ja czasem jak mam słabszy dzień i czegoś nie posprzątam to źle się z tym czuję, mam wyrzuty że mała chodzi po brudnej podłodze, a tu takie syfy można zobaczyć, masakra

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Perfekcyjna Pani domu

                  hehehe, no to ja mam podobnie że nie zostawię szklanki nie mytej w zlewie na kolejny dzień.
                  Co do podłogi, to fakt miałam tak samo w okresie raczkowania małej zwłaszcza jak się ma w domu psa a za oknem pada albo jest chlapa.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Perfekcyjna Pani domu

                    Są ludzie którzy mają wstręt do sprzątania a przy tym są strasznymi bałaganiarzami, ale wydaje mi się , że żadne bałaganiarz nie zaprosiłby wtedy ekipy filmowej. Mnie ten program irytuje - te złote rady , sposoby.... Ech... Czasami śmieszne rzeczy pani prowadząca opowiada.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Perfekcyjna Pani domu

                      ja jakos nie lubie tego programu - raczej wszystko jest inscenizowane w tego typu programach i tez irytuja mnie rady pani Rozenek ;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Perfekcyjna Pani domu

                        Mam wrażenie, że w programie wcale nie chodzi o dawanie nam rad ale o dostarczanie rozrywki oglądającym, o ile faktycznie dla kogoś to jest ciekawe. Mnie nie wystarcza czasu na ogladanie tv.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Perfekcyjna Pani domu

                          Beatrice bo takie programy oglądają starsze kobitki z nudów i przeżywają że jak ta czy tamta i taka młoda ma brudno , a ona (oglądająca) ma pięknie posprzątany dom i od raz czuję się lepiej, jakby sama pani R. ją pochwaliła mnie też razi ta sztuczność , ten uśmiech, i to niby sprzątanie... Rady- soda wszytsko wyczysci- może i tak ale kto teraz ma czas by czekac minimum kilkanaście minut na działanie sody, skoro można polać jakimś cifem i od razu działać gdzies ten program kojarzy mi się z rozmowami w toku (nie znoszę, nie cierpię )

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Perfekcyjna Pani domu

                            Widzę że macie podobne podejście do Perfekcyjnej Pani Domu Niedługo już się znudzi i może zaczną nadawać coś bardziej ciekawego i praktyczniejszego
                            niże tego typu programy Jeszcze normalnie te programy typu Ukryta prawda ,Szpital etc to normalnie szału dostaje Nawet tv niie chce się właczać bo wszędzie te programy

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Perfekcyjna Pani domu

                              Dokładnie-w tej telewizji to okropne te programy! nie dziwię się ludziom że rezygnują całkowicie z telewizji. Brakuje za to jakiś mądrych programów z polotem.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Perfekcyjna Pani domu

                                Jedynie co wiadomości obejrzę na tv bo mało co jest ciekawego Mam jeden serial który jest raz w tygodniu tylko więc dla mnie telewizora mogłoby nie być

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X