Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

    Uważam, że poziom odpowiedzialności jest ekstremalnie wysoki, kiedy wychowuje się dziecko samodzielnie - i dlatego nazwanie samotnej mamy dzielną jest jak najbardziej w porządku. Zajrzyjcie, co o tym myśli Ania z "Przewijaka" i dajcie znać, co Wy sądzicie.

    http://babyonline.pl/samotne-macierz...,15990,r1.html

    pozdrawiam,
    Joanna
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

    każda matka jest dzielną osobą, wie to każda mama. A już taka która musi samotnie wychowywać swoje dziecko jest dla mnie superbohaterką

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

      Zgadzam się z poprzedniczką , każda mama jest dzielna. I ta samotna i pracująca i blizniąt...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

        Racja, każda mama jest dzielna ale ja nie wyobrażam sobie wychować dziecka sama, bez niczyjej pomocy. Teraz jak jestem na macierzyńskim i całymi dniami jestem sama z dzieckiem to momentami mam już dosyć :P

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

          Takie samotne mamy mają nieraz wiecej siły i werwy niż pełna rodzina.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
            Takie samotne mamy mają nieraz wiecej siły i werwy niż pełna rodzina.
            Mają, bo muszą. Wiedzą, że nie mają na kogo liczyć, nikt ich nie wyręczy a samo nic się nie zrobi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

              wyręczy hehe.. raczej pomoże

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                Samotne mamy to najdzielniejsze istotki, wręcz jak lwice potrafią walczyć o dobro swoich dzieci Wiedza , że musza być i mamą i ojcem, więc kiedy trzeba potrafią opierdzielić i walczyć o swoje. I prawidłowo

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                  Na pewno Samotne matki muszę mieć tyle siły w sobie aby sprostać wszystkim zadaniom Przecież zostały same a swą siłą dużo mogą zdziałać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                    Zgadam się z powyższym, że te mamusie są szczególnie silne, ale dodam jeszcze, że czasem mając męża, można w związku być taką samotną matką...wiecie, kiedy ojciec dziecka nagle zaczyna mieć wszystko i wszystkich w życi...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                      Masz rację, czasem tak bywa że matka nawet jak ma tego kogoś obok siebie to tak jak by nie miała bo jest traktowana jak powietrzę. Wtedy chyba przeżywa to jeszcze bardzi. Ale podziwiam samotne matki i to jeszcze czasem z takimi trudnymi sytuacjami że naprawdę tyle siły mieć w sobie szok...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                        Niektóre samotne mamy są niezwykle dzielne i naprawdę jestem nawet zadziwiona tym,
                        jak potrafią wychowywać dziecko i jeszcze pracować i organizować się w domu, chociaż
                        to oczywiście nie jest reguła 100%.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                          Ja znam pary gdzie tata nie pomaga w wychowaniu dziecka i pracach domowych, więc taka mama też musi być dzielna, bo wszystko na jej głowie!!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                            Mamy wychowujące samotnie dzieci są bardzo dzielne. Wystarczy wyobrazić sobie nieustanną odpowiedzialność za małego, bezbronnego i ciekawskiego człowieka. Jak dziecko jest większe to może jest łatwiej ale 1-3 lata..?
                            najlepsza agencja interaktywna w Polsce

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Czy samotne mamy są szczególnie dzielne?

                              Napisane przez intensos Pokaż wiadomość
                              Mamy wychowujące samotnie dzieci są bardzo dzielne. Wystarczy wyobrazić sobie nieustanną odpowiedzialność za małego, bezbronnego i ciekawskiego człowieka. Jak dziecko jest większe to może jest łatwiej ale 1-3 lata..?
                              Myślę że większe dziecko to wcale nie jest łatwiej bo wiem po swoich jak mąż wyjeżdżała co ja miałam Synek teraz ma 5 lat i jak słyszał ostatnio jak rozmawialiśmy że mąż może wyjechałby to normalnie wpadł w szał i płakał Takie dziecko już więcej rozumie i chyba przez to jest ciężko Może jeszcze to zależy od dziecka pewnie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X