Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam,
    a ja zostałam mamą 10 dni temu, a mam aktualnie 21lat
    Niunio najsłodszy na świecie
    Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      gratulacje:> a jak sie czujesz w okresie pologu?

      Skomentuj


        Majce chyba idą górne ząbki bo strasznie marudna jest od tygodnia. nie chce spać, mało je i wciąż trzyma rączkę w buzi. poza tym mamy problemy z wysypką lekarka mówi że to uczulenie na białko mleka krowiego ale od 2 tygodni nie jem nic takiego ostrożnie rozszerzam dietę, wykluczyłam nawet kaszki mleczno ryżowe i nie widać poprawykarolaaajna gratuluję!!!!i życzę wszystkiego najlepszego
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          Rachotko moja mala dostala wysypki gdy ja pilam soki owocowe. a na wyzynajace zabki dobre sa masci lub szczoteczki do gryzienia i masowania dziaselek.

          Skomentuj


            kurcze caly czas masujemy. najgorsze, ze jak wychodzily jej dolne to nie marudzła tak jak teraz. czy to mozliwe ze górne bola bardziej. teraz Maja dorwała sie do kabelków od słuchawek
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              Napisane przez mama Amelki z Sieradza Pokaż wiadomość
              Mam na imie Ania, jestem mloda mama 11,5 miesiecznej Amelki. sama mam 20 lat.
              tez mam na imie ania
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                A czuje się całkiem dobrze, miałam cesarkę , bo mały nie był wcale taki mały Ważył aż 4,560. No i dochodzimy do siebie w domciu Czasami jest naprawdę ciężko, ale powoli coraz lepiej sobie radzimy Mam nadzieje że z dnia na dzień będzie łatwiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  poczatki zawsze sa trudnetez mialam cesarke w 34/35 tygodniu bo deszly mi wody i Maja była ulozona miednicowo
                  Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                  Skomentuj


                    moja mala wiecej plakala przy górnych. a co do porodu to ja mialam naturalny w 41 tygodniu, ale bole zaczely mi sie o 23:00 w niedziele a urodzilam o 19:20 w poniedzialek. Amelka wazyla 2590 i miala 52cm

                    Skomentuj


                      to tez nie była duza. majka wazyła 2400. ja spadam bo maja marudzi i nie chce sie bawic wiec musze ja ponosic. pa pa kobietki
                      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam nową Mamusię i jej córeczke imienniczke mojej Amelki
                        A wiec mamy juz 3 Amelki tylko jedna gdzies uciekla
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Witam Nowe Mamusie
                          PATRYŚ 10-09-2008


                          Skomentuj


                            czy któraś z was miała problem z ulewaniem?moj synek ulewa prawie po kazdym posilku i bardzo duzo czy da sie temu jakos zaradzic?
                            PATRYŚ 10-09-2008


                            Skomentuj


                              Cześć dziewczyny ja tylko na chwilę się przywitać a będę wieczorkim

                              Witam i pozdrawiam nowe mamusie



                              Przybywa nam Amelek

                              mojemu synkowi jedynki górne szły bardzo ciężko ,gorączkował i koszmar totalny tak że wiem z doświadczenia (to moje drugie dziecko)że górne są bardziej bolesne

                              Dzidzia do 6 m-ca często ulewa ponieważ ma jeszcze niedojrzały układ trawienny ,wyrosnie z tego musisz dlużej nosić do odbicia i wyżej ukladac
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Hej
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X