Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

    Co kupić dziecku, które nie ma jeszcze roku, nie potrafi mówić ani nawet siedzieć? Zobacz nasze propozycje najciekawszych zabawek dla najmłodszych dzieci >>

    Która zabawka podoba się wam najbardziej?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

    a piaskownica? wydaję mi się, że to bardzo ciekawy prezent dla dzieci w różnym wieku, najważniejsze, żeby posiadała zamknięcie, w ten sposób piasek będzie chroniony przed zanieczyszczeniami

    Skomentuj


      #3
      Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

      Moim zdaniem wiele zależy od samego wieku naszego dziecka. Warto pomyśleć np o drewnianych klockach,które sa ponadczasowa zabawką,co o tym sądzicie?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

        akurat dwie z tych zabawek mam, tą grzechotkę kulę i dużą kostkę miękką, bardzo fajne zabawki, dziecko bawiło się nimi zanim skończyło roczek i jak już skończyło ciągle się bawi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

          Bardzo fajne te propozycje dla dzieckai, które nie ma jeszcze roku, nie potrafi mówić ani nawet siedzieć. Zwłaszcza, że święta za pasem.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

            Właśnie o to chciałam Was zapytać, czyli jakie prezenty planujecie kupić dla swoich pociech z okazji Mikołaja i generalnie na gwiazdkę? Macie już jakieś pomysły ? Jeżeli tak,to koniecznie podzielcie się nimi na forum

            Skomentuj


              #7
              Odp: Najlepsze zabawki dla maluszków nie tylko na Dzień Dziecka

              Tak, wiek dziecka ma zasadnicze znaczenie przy wyborze zabawki na prezent. Płeć zresztą również. Ja mam chłopaków, więc zawsze jest problem z prezentem dla córeczki brata.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X