Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Akcesoria do spacerówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Akcesoria do spacerówki

    Ja dokupiłam do spacerówki osłonę przeciwsłoneczną kupioną na babystore24.pl/moskitiera-oslona-przeciwsloneczna-do-wozka, jestem z niej bardzo zadowolona
    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:14. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Akcesoria do spacerówki

      ja też posiadam organizer, bardzo mi się przydaje, ale z tym smartfonem , to już przesada, chociaż pewnie wielu ludziom się przydaje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Akcesoria do spacerówki

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Przy parasolce mamy jeszcze taki uchwyt na kubeczek czy butelkę i jestem bardzo zadowolona bo piciu mamy zawsze pod ręką
        U nas obyło się bez tego ale np. kubeczki Lovi mają takie uchwyty, gdzie spokojnie zaczepiałam je na wózek rączki i się trzymały nawet kiedy były pełne napoju

        Skomentuj


          #19
          Odp: Akcesoria do spacerówki

          Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
          Parasolka przeciwsłoneczna czy folia przeciwdeszczowa to oczywiste akcesoria o których sie często zapomina,a zamiast tony zabawek,to właśnie one powinny być na wyposażeniu każdego wózka.
          Dodałabym jeszcze niezwykle ważną moskitierę, zwłaszcza w okresie niemowlęcym w czasie letnich spacerów w parku, dość duża liczba ukąszeń przez komary czy meszki może być niebezpieczna dla maluszka a maskitiera świetnie się sprawdza w ochronie malucha przed insektami.
          Warto o niej pomyśleć przy wyprawce, w niektórych modelach wózków dodają je gratis.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Akcesoria do spacerówki

            Moskitera jest bardzo praktyczna , już zaczynają pojawiać się komary, więc latem będzie masakra. Warto mieć i zabezpieczać dziecko przed tymi żrącymi małpami, bo szkoda by potem maluszek się męczył i płakał.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Akcesoria do spacerówki

              Troszkę zboczę z tematu, ale ja sporo akcesoriów, typu: śpiworek, mufka na dłonie, dwustronny kocyk, termiczne etui na butelkę - dostałam przy zakupie wózka husky od baby design. Przydają się też do spacerówki

              Skomentuj


                #22
                Odp: Akcesoria do spacerówki

                Ja miałam mało co jak kupiłam wózek, ale to co mi było akurat potrzebne to miałam. Folia przeciwdeszczowa jest też bardzo praktyczna. Pamietam jak kiedyś wracałam ze spaceru a mała miała 3 tygodnie i nagle zerwał się taki deszcz że dobrze że miałam folie szybko założyłam i tylko ja wyglądałam jak zmokła kura

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Akcesoria do spacerówki

                  To prawda, ja spacerując z mała pod moskitiera,nie widziałam zbyt wielu osób które by ją zakładały ;/ a naprawdę super się sprawdza, zwłaszcza ze nie raz odczyny po ukąszeniu są nie małe;/
                  Tani "gadżet" a praktyczny

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Akcesoria do spacerówki

                    Dokładnie. Mało praktyczna jest parasolka, kupiłam i ani razu z niej nie skorzystałam. Leży i kurz zbiera a 30 zl poszło w koszt w zasadzie.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Akcesoria do spacerówki

                      O to u nas parasolka się sprawdziła, aż musiałam te sprężyny dokupywać, bo się łamały ale często spacerowałyśmy, mała czasami spała na dworze więc parasol również był strzałem w dziesiątkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Akcesoria do spacerówki

                        No własnie ja przez tą spreżyne nie korzystałam bo jakaś sztywna dziwna i nie chciała sie wyginac i się bałam że się złamie jak słońce świeciło zmieniałam po prostu rączkę na drugą stronę :P

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Akcesoria do spacerówki

                          A u nas parasolka sprawdziła się,szczególnie doceniam podczas wiatru i słońca,warto wydać te 30 kilka zł na coś solidnego i mieć spokój na dwa sezony

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Akcesoria do spacerówki

                            Chyba nie ma znaczenia czy stabilne czy nie, ja kupiłam dobrą parasolkę, i ona służyła nam długo jednak co innego jeśli chodzi o sprężynę, którą wymienialiśmy chyba ze 2 razy.
                            Parasolka jednak uważam że jest dobrym zakupem i warto ją mieć

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Akcesoria do spacerówki

                              Ten organizer bardzo fajny , szczególnie jeśli koszyk pod wózkiem nie jest zbyt pojemny. Zastanowię się i chyba sobie taki kupię.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Akcesoria do spacerówki

                                Trzymak do napojów z maxi cosi, to fajna rzecz bo maluch sam bierze picie kiedy potrzebuje

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X