Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Akcesoria do spacerówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Akcesoria do spacerówki

    Znacie, macie, lubicie?
    http://www.babyonline.pl/zakupy_wozk...l?galg_id=2934

    Pomocne akcesoria czy może zbędne gadżety?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Akcesoria do spacerówki

    Ja posiadam organizer i sobie chwale Bardzo przydatna rzecz
    Uchwyt do smartfona? raczej kit to chyba dla kogos uzaleznionego;p

    Skomentuj


      #3
      Odp: Akcesoria do spacerówki

      Ja też posiadam organizer, jestem z niego zadowolona, gdyż dla mnie to większy komfort. Kupiłam go na stronie *************

      Skomentuj


        #4
        Odp: Akcesoria do spacerówki

        Szczerze mówiąc to najbardziej spodobał mi się uchwyt do smarfona,nigdy wcześniej nie widziałam czegoś podobnego w wózku,ale jest to bardzo przydatne,szczególnie jeżeli nie chcemy nosić telefonu w torebce.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Akcesoria do spacerówki

          A ja nie mam nic z tych rzeczy, ale ten organizer całkiem fajny. Nawet jak na zakupy idzemy to nie tylko pod wózek ale i tutaj można włożyć coś. Pomysłowe - tylko cena troszkę wysoka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Akcesoria do spacerówki

            Faktycznie cena wysoka,ale to chyba ze względu na ten organizer i pozostałe dodatki "bajery",stad też i wyższa cena,sam pomysł bardzo mi się podoba bo to praktyczne rozwiązanie dla wielu mam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Akcesoria do spacerówki

              ja uwielbiam akcesoria Maxi Cosi niektóre są tak zaskakujące, że o rany jak mam wolną gotówkę to kupuję wtedy :P

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Akcesoria do spacerówki

                ja też <3 widziałam teraz taką uroczą zabawkę Maxi Cosi doczepanianą do wózka! cudo! ^^

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Akcesoria do spacerówki

                  dla dziecka fajnie jak są jakieś dodatkowe, kolorowe gadżety :-) a jeszce jak wydają jakies dźwięki to już wogóle radocha na całego :-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Akcesoria do spacerówki

                    Też nie a co przesadzać z tymi ozdobami czy akcesoriami do spacerówki bo większość z tych rzeczy po prostu się nie zmieści. Rozumiem jedna czy dwie zabawki plus kocyk czy inne typowo praktyczne podczas spaceru akcesoria,ale im jest ich więcej tym ze spacerówki robi się drugie łóżeczko.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Akcesoria do spacerówki

                      Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                      Też nie a co przesadzać z tymi ozdobami czy akcesoriami do spacerówki bo większość z tych rzeczy po prostu się nie zmieści. Rozumiem jedna czy dwie zabawki plus kocyk czy inne typowo praktyczne podczas spaceru akcesoria,ale im jest ich więcej tym ze spacerówki robi się drugie łóżeczko.
                      Z akcesoriów przy wózku używałam folii przeciwdeszczowej i parasolki przeciwsłonecznej. A w wózku młody miał kocyk jak było potrzeba i jedna zawieszkę.
                      W łóżeczku też ma tylko jedną zabawkę a całą resztę w swoim kąciku zabaw.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Akcesoria do spacerówki

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Z akcesoriów przy wózku używałam folii przeciwdeszczowej i parasolki przeciwsłonecznej. A w wózku młody miał kocyk jak było potrzeba i jedna zawieszkę.
                        W łóżeczku też ma tylko jedną zabawkę a całą resztę w swoim kąciku zabaw.
                        ja tez nie jestem za zawalaniem dzieci rownymi zabawkami w wozku - i moja panna jak jezdzila w wozku to z ukochana zawieszke w ksztalcie misia, my ere wozka skonczylismy w wieku 12 miesiecy - wiec szybciutko, teraz chodzimy na nozkach wiec do zabawy nie bierzemy juz nic

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Akcesoria do spacerówki

                          Parasolka przeciwsłoneczna czy folia przeciwdeszczowa to oczywiste akcesoria o których sie często zapomina,a zamiast tony zabawek,to właśnie one powinny być na wyposażeniu każdego wózka.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Akcesoria do spacerówki

                            Przy parasolce mamy jeszcze taki uchwyt na kubeczek czy butelkę i jestem bardzo zadowolona bo piciu mamy zawsze pod ręką

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Akcesoria do spacerówki

                              Ale w tej chwili jak kupisz dobry wózek to praktycznie te wszystkie akcesoria są z tym, że wiadomo że koszt zakupu może być wyższy, ale jak poskładać wszystkie takie akcesoria jako osobne zakupy to by wyszło drożej. Na http://www.ewozki.eu/ można sobie ewentualnie poszukać takich akcesoriów i czego nie macie a wyda się wam potrzebne kupić, z tym, że radzę przed zakupem zapytać czy dane elementy naprawdę się przydadzą bo bardzo często jest tak, że one wcale nie są potrzebne.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X