Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!"

    Drogie Użytkowniczki i Użytkownicy,
    Zachęcamy Was do wklejania avatarów (takich małych zdjęć w Waszych profilach). Łatwiej będzie się Wam wtedy rozpoznawać, jak również Wasze wypowiedzi będą bardziej kolorowe!

    Planujemy nagrodzić 15 osób, których avatary najbardziej spodobają się Redakcyjnemu Jury. Prosimy o posty z krótką prezentacją siebie i oczywiście avatarem. Zabawa będzie trwała do 30 października 2008r. włącznie. Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o wygranej na prywatną skrzynkę forumową.

    Do wygrania mamy 15 kremów GLYCO FRUIT CREAM z kwasami AHA ufundowane przez firmę Clarena.


    Życzymy udanej zabawy, koniecznie w miłej atmosferze!

    Uwaga! Jury konkursowe będzie brało pod uwagę tylko aktywnych użytkowników naszego forum. Każdy uczestnik konkursu może tylko raz wziąć w nim udział (wkleić jeden swój post).

    Pozdrawiamy
    Redakcja mamacafe.pl

    Zasady konkursu:
    1. Konkurs "Zobacz jaki mam avatar!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu mamacafe.pl w terminie od 15 do 30 października 2008r.
    2. Prace będą oceniane przez konkursowe Jury złożone z Redakcji serwisu www.mamacafe.pl.
    3. Nagrody trafią do osób, których avatary najbardziej spodobają się Jury.
    4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 31 października i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród.
    5. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 14 listopada 2008r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
    6. By wkleić swój avatar trzeba zalogować się na forum. W opcji "Ustawienia" jest funkcja "Edytuj Avatar". Tu właśnie możesz wstawić wybrany przez siebie avatar.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Witam
    Avatar już mam od dawna - jaki jest - każdy widzi Uwielbiam Kubusia i całą resztę jego znajomych! Z niecierpliwością czekam na swoje maleństwo, które mam nadzieję też będzie lubiło Kubusia & Co.

    PS Fajny pomysł z tym konkursem, bo widzę, że nie wszyscy sobie wybrali fotki, może to ich zachęci

    Skomentuj


      #3
      Witam

      Mój Avator przedstawia mojego 15 miesiecznego synka. Jest moją maleńką iskierką, która nadała mojemu życiu sens. Razem z moim mężem tworzymy zgrane trio.

      Mam na imię Żaneta, mam 24 lata. Studiuję Ochronę Środowiska. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Opiekuję się moim synkiem i mężem
      Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
      http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
      Dziękuję

      Skomentuj


        #4
        Nieprzystosowana, nadwrażliwa,kilkakrotnie posklejana po rozsypaniu na drobny mak.

        Teraz przede wszystkim MATKA na pełnym etacie.

        Walcząca nieustannie z przeciwnościami, dla siebie, dla dziecka, dla lepszej przyszłości.

        Kobieta, która szuka ciepła, oparcia, czułości.

        Oto cała JA.
        Last edited by androsia; 16-10-2008, 18:46.
        Madzia - 2 grudzień 2007
        Wiktoria - 17 wrzesień 2009

        Skomentuj


          #5
          No właśnie dodałam, nie dziecko, nie jakieś farmazony...to cała JA!!!

          Skomentuj


            #6
            Avatar

            Witam,miło Mi Poznać Wszystkie Forumowiczki: Jestem Tu Nowa: Mama 4 Letniego Kacpra I 7-dniowego Marcelka. Obecnie Na Urolpie Macierzyńskim, Ale Mam Co Robić Przy Trzech Facetach W Domu, Nie Idzie Się Nudzić Hehheee.... :d Pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Mój avatar przedstawia jak bardzo kocham swoje dzieci. Jestem mamą 24 godziny na dobę. Przy mojej dwójce pociech nie można się nudzić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                WITAM. Na mamo to ja jestem zarejstrowana juz jakis czas. Teraz czas na mama cafe
                Co do avatarku - przedstawia nie tylko moja osobowosc ale cale moje zycie - synka Kacperka - upatrego jak ja, zadziornego jak ja,ciekawego swiata jak ja szalonego jak ja i usmiechnietego jak ja .
                Last edited by antalis; 17-10-2008, 19:02.

                Skomentuj


                  #9
                  Mój avatar to rodzina

                  Mój avatar to moja rodzina, mój mąż i córeczka Wiktoria(20 m-cy). Okazuje ona miłość, ciepło, zrozumienie. Bez nich byłabym małym okruszkiem, tak jak kwiat potrzebuje wody tak i ja miłości. Dzięki nim jestem spokojna, pełniejsza wiary, czerpie radość z przebywania z nimi. Każdy kolejny dzień jest zagadką, ale gdy jesteśmy razem potrafimy sprostać każdym zadaniom, wspierać się pomagać sobie na wzajem. Co przyniesie jutro zobaczymy ale nasza trójka nie podda się i będzie kroczyć równym krokiem.

                  Skomentuj


                    #10
                    Witam serdecznie! Mój avatar to wspólne dzieło: mamino-synkowe W ruch poszły nożyce, pocztówki, klej, aparat - dzięki temu maluch mial niezłą frajdę i nie marudził A teraz znaczenie avatara: w moim mniemaniu symbolizuje lwicę walczącą o rodzinę, według mojego synka to "kicia"... Hmm... Na razie nasze światy i wyobrażenia jeszcze się różnią

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Anioł?

                      Czasem anioł, czasem wamp... Częściej wamp niż anioł. Potrzebuję wielu bodźców do pełni życia. Aby nie było nudno

                      Skomentuj


                        #12
                        Witam wszystkie forumowiczki i forumowiczów.
                        Mam na imię Wiola, mam 27 lat.Mam 14sto miesięcznego Synka Igorka.To właśnie On jest na zdjęciu /mój avatar/.Śmiejemy się z mężem, że Igorek to mały zaklinacz małych koników...nie boi się żadnych zwierząt.To właśnie Igorek nadaje sens naszemu życiu...mam nadzieję, że już niedługo okaże się, że nie tylko ON...pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          trochę o mnie;-)

                          pora na mnie;-)

                          Mam na imię Aneta, mam 28 lat.
                          Jestem kobietką zaobrączkowaną, dzieciatą.
                          Obecnie nie pracuję.
                          Moja rodzinę stanowi:
                          mąż Mariusz-mężczyzna odpowiedzialny, zabawny, którego kocham nad życie,
                          nasz 4 letni synek Krzyś-uparty, ciekawy świata, chłopiec o nie ziemskim uśmiechu,który bardzo lubi zabawę z innymi dziećmi,szczególnie dziewczynkami
                          i córeczka Julcia jeszcze w brzusiu.
                          Krzyś już nie może się doczekać siostrzyczki!

                          To właśnie Jej "zdjęcie" z USG postanowiłam dodać jak swój avatar.
                          Nie mogę przestać patrzeć na Jej śliczną buźkę! Teraz przy każdej mojej wypowiedzi, pojawi się ten avatar,a ja będę mogła dalej podziwiać to "CUDO".

                          Pozdrawiam wszystkich!
                          Last edited by ewelcia0803; 01-12-2010, 13:52.

                          Skomentuj


                            #14
                            Mój avatar to dwie kochane córeczki. Mam na imięc Kinga i te dwie dziewczynki + mąż zapełniają całe moje życie

                            Skomentuj


                              #15
                              avatar

                              Mój awatar przedstawia uroczego kotka zajadającego wisienki
                              Skąd ten pomysł?
                              Bo w końcu mój nick to Cherry Lady, czyli Wiśniowa Pani
                              Poza tym strasznie uwielbiam kotki! To takie milusie stworzonka!
                              Sama ma 2 w domu.

                              Mam na imię Elżbieta, kocham przyrodę, zwierzęta, mojego mężusia i nasze dwa szkraby.
                              Jestem kobietą szczęśliwą, spełnioną.
                              Mam wszystko, czego pragnęłam w życiu: kochającego męża, dzieci, przyjaciół, na których mogę zawsze liczyć, pracę, zdrowie.
                              Cóż mi więcej do szczęścia potrzeba...??

                              jestem ambitna,trochę uparta, samodzielna,wesoła,pozytywnie nastawiona do ludzi i całego świata.
                              Staram się iść przez życie z podniesionym czołem i z wieeeelkim uśmiechem na twarzy
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X