Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

słowa uznania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słowa uznania

    podziwiam wszystkie mamy samotnie wychowujące swoje dzieci. Ja robię to razem z mężem i jest nam czasami naprawdę trudno. Ukłony w Waszą stronę.
  •    
       

    #2
    dziękuje kochana chociaz samej czasmi można do głowy dostać

    Skomentuj


      #3
      Dolaczam sie do uklonow,przyznam ze zastanawiam sie jak dajecie sobie rade?Kiedy macie czas dla siebie?Na prawde chyle czolo...

      Skomentuj


        #4
        Wiesz Dotka da sie wszystko zrobic
        Gdy jestes z mezem jestes swiadoma ze masz kogos i mozesz na niego liczyc.A gdy samotna mama jest sama rowniez jest swiadoma tego iz musi sobie poradzic.
        Ja jestem sama , ale mieszkam z rodzicami , gdy Amelka byla mala Mama mi pomagala.Dzis Mama pracuje a ja jestem w domu sama z mała.Musiałam sie nauczyc wszystkiego gdy jak juz pojde na swoje bede liczyc sama na siebie.
        Nawet gdybym poznala kogos to i tak bym robila wszystko przy malej sama .Gdyz co innego byc przy dziecku od malego a co innego gdy jest duze.
        Pozdrawiam
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #5
          ja równiez sie przyłączam!!! moja przyjaciółka została sama, bez pracy i szansy na jakie kolwiek świadczenia 3 tygodnie przed porodem. Nie mogła liczyć na swoją rodzinę. Chciała udowodnic wszystkim ze sama świetnie sobie radzi i tak rzeczywiście było. Dzis moja chrzesnica ma już 4 latka i cudownych rodziców, jej tata wyszedł na prostą, dojrzał są szczesliwą rodziną

          Skomentuj


            #6
            Ja w ogóle nie mam czasu dla siebie.Czasem mama mi pomoże...ale częściej jej nie ma w domu niż jest.

            Skomentuj


              #7
              również dziękuje
              Mama_Michelle

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witajcie, w swoim otoczeniu mam trzy mamy samotnie wychowujące dziecko i wiem jak czasami potrafi być ciężko ale widzę też jak ogromną miłością darzą swoje dzieci.
                Ukłony w stronę wszystkich samotnie wychowujących rodziców. Jesteście wielcy!!!

                Skomentuj


                  #9
                  Naprawdę należą się ukłony dla samotnych mam!Podziwiam was dziewczyny ale też tak teraz sobie pomyślałam że dopiero podziw należy się samotnym ojca!My mamy uczymy się miłości przez dziewięć miesięcy czując nasza fasolkę pod sercem!A ojcowie muszą się tego nauczyć!Niewielu ich jest ale także składam ukłony!
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja też podziwiam samotne matki,dobrze że poruszyłyście ten wątek dziewczyny.Uważam też,że państwo powinno pomagać samotnym matkom,bo mimo ich zaradności nie jest im łatwo...a co do miłości zgadzam się że na pewno kochają swoję dzieci podwójnieCo nie znaczy ,że my kochamy je mniej.
                    Życzę wam samotne mamuśki duużo wytrwałości i miłości
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dziś dowiedziałam się że moja koleżanka jest w ciąży, niestety jej facet chce żeby usunęła więc wyprowadziła się od niego, nie wiem jak zakończy się ta historia, ale już obiecałam jej wszystkie rzeczy za 8 miesięcy po Jonatanie, bo już mój synek będzie duży chłop

                      Tak swoją drogą jej przypadek skłonił mnie do refleksji, że mimo wielu trudności jakie stawia przede mną życie teraz to mam wspaniałego mężczyznę, zadzwoniłam dziś do niego, bo niestety nie widujemy sie za często i podziękowałam, że nigdy nie padło między nami słowo: aborcja... mimo, że Jonatan jest nieplanowanym zaskoczeniem

                      pozdrawiam wszystkie samotne, w sumie prawda jest taka, że juz nigdy nie będziecie same

                      Skomentuj


                        #12
                        sikornik moze facet jest mlody ,malo dojrzaly i spanikowal?Moze jak dziecko sie urodzi to cos do niego dotrze...wspolczuje dziewczynie,mam nadzieje ze da sobie rade i ma obok kogos na kogo moze liczyc(mame np.).

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X