Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    rmkatarzyna hej, moj tez od 2 miesiaca sie slinil, troche puchly mu dziaselka odziwo na klach a pierwszy zabek pojawil sie jak mial 7,5 mies i to dolna jedynka

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sylwia262611 Pokaż wiadomość
      Nareszcie się udało Dzięki tobie Marzenko!!!

      _______________________
      DAWIDEK MA 6 MIESIĘCY
      Slicznie zawsze słóże pomocą

      Skomentuj


        Dobranoc Kasiu
        Witaj Pieczólka

        Skomentuj


          ok ja też uciekam spac
          Dobranoc

          Skomentuj


            Moj Kochany Skarb Tez Urodzil Sie W Czerwcu Witamy

            Skomentuj


              Napisane przez rmkatarzyna Pokaż wiadomość
              to mój pierwszy dzidziuś i wiem tyke co w książkach czytałam a nigdy nie widziałam jak dziecko ząbkuje
              czy pierweszy czy 3 i tak sie wsystko zapomina, jedynie przy kolejnym juz sie nie bojisz. alez mnie dawno nie bylo a tu sie tyle pozmienialo. pare stronek do tylu cos zauwazyllam ze amelcia ma zabki. czy to prawda??? jak tak to gratulacje!!!! witam wszyskie nowe mamy i te stare tez pozdrawiam sprobuje wpasc tu dzis wieczorem ale nie obiecuje moja mala ma dalej straszny kaszel, a wczoraj u lekarza bylam i powiem szczerze slozba zdrowia w tym kraju mnie poraza.teraz sie dopatrzyli ze bardzo duzo ludzi w tutaj ma astme i jak wczesniej leczyli wszystkich na przez\iebienia tak teraz wraz z nurtem mody lecza wszystkich na astme. i to niewazne ze moje dziecko niema predyspozycji a jejj kaszel jest polaczony z dosc mocnym katarem, i to nie wazne ze panuje jakis taki wstretny wirus,teraz wszystkich jak leci beda leczyc na astme. i debile noie moga dziecku przepisac syropu odksztusnego tylko daja jej jakies kretynskie inchalatory, dodam ze az trzy a ja mam problem zeby jej chociaz jeden zaaplikowac. juz wczoraj lekarza opieporzylam i mowie mu zeby jej dal syrop a on na to ze musza wszystko sprawdzic a jak pytam sie jak chce sprawdzic skoro dziecka na zadne badania nie wysle, to sie jelop tylko zaplul i nic nie powiedzial a jak syropka niemam tak niemam!!!! co za debilizm. no juz sie wyzalailam. zalamac sie idzie
              PAULINKA 31.8.2003
              VICTORIA 20.5.2008

              12.1.2009r raczkowanie
              13.1.2009 pozegnanie cycunia
              16.1.2009 samodzielne siadanie

              Skomentuj


                to kup sama w aptece jakis syropek,moze ci farmaceutki cos doradza

                Skomentuj

                •    
                     

                  no wlasnie z tym moz\e byc problem bo jezeli chodzi o takie rzeczy to raczej ciezko na wlasna reke cos kupic, albo odsylaja do lekarza a jak daja to jakie stakie do bani.musze leciec bo mala wstala.
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    ja mialam syrop na kaszel do malej przepisany przez lekara,jak chcesz to ci napisze jutro jak.papa

                    Skomentuj


                      Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                      ja mialam syrop na kaszel do malej przepisany przez lekara,jak chcesz to ci napisze jutro jak.papa
                      napisz napisz moze tu dostane a jak nie to z polski mi przesla.a jaki miala kaszel twoja mala? bo moja ma taki mokry odrywajacy sie troszke. a dso tego tak strasznie charczy jak oddycha. tak jakby jej tam traktor po plucach jezdzil
                      PAULINKA 31.8.2003
                      VICTORIA 20.5.2008

                      12.1.2009r raczkowanie
                      13.1.2009 pozegnanie cycunia
                      16.1.2009 samodzielne siadanie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Skomentuj


                          hej dziewczyny,tak sobie czytam co tam popisujecie,i pozwole sie wtracic Polavica 1 idz do apteki a napewno Ci pomoga,powiedz ze potrzebujesz syrop na mokry kaszel i w jakim wieku jest dziecko,jak jest powyzej 3 miesiaca to napewno Ci cos dadza,wiem bo sama tak zrobilam,Gabrysia miala jakies 4 miesiace i kaszel trwal juz ponad dwa tyg,ale tylko w nocy i suchy byl no i poszlam do lekarza,ba bylam nawet ze trzy razy,i wciaz to samo slyszalam,ze nic nie przepisze bo oskrzela sa czyste i pluca i ze to trzeba przeczekac,ze niemowlaki tak maja,ze kaszel moze nawt trwac miesiacami,mowie Ci bylam taka zla ze myslalam ze ich zatluke w tej przychodni,masakra,w koncu wpadlam na pomysl i pposzlam do apteki i pani dala mi syropek wytlumaczylam jej jaki kaszel i co i jaki wiek dziecka i dala mi bez problemu,spruboj moze tobie tez sie tak uda,a jak w jednej aptece ci nie dadza to idz do nastepnej,az w koncu w ktorejs dostaniesz,a moze nawet nie bedzie takiej potrzeby,i jak jest u was asda to wiem napewno ze tez w dziale z lekami sa syropki dla niemowlat od trzeciego miesiaca,sa one na kilka rodzaji kaszlu,warto sprobowac i sie nie zalamywacnapisz co tam zalatwilas jak Ci sie uda,a co do naszej sluzby zdrowia tutaj to zgadzam sie z toba!masakra jest
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
                            no to wielkie gratulacje maly wampirku.ewulka dzieki i chyba faktycznie tak zrobie.
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              witam!
                              dzisiaj bylismy u ortopedy na usg bioderek. juz wszystko ok. nastepna wizyta za pol roku. nie miała zwapnionego bioderka. mowil ze zero chodzika i zeby nie uczyc jej chodzidz. a jak szybko nas przyjeli, wczoraj zadz.a dzisiaj wizyta byla.




                              Skomentuj


                                nie mam sily na nic , mlody non stop musi byc przy mnie, jak go chcialam przetrzymac w kojcu (kiedys trzeba sie ogarnac) to tak sie zaniosl placzem ze zmieklam, a on sie chrypy nabawil nawet u dziadka na rekach ie chcial siedziec

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X