Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak usunąć włoski na brodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak usunąć włoski na brodzie?

    Na brodzie mam dużo ciemnych włosków. Są one dosyć długie, ciemne i widoczne. Wyrywam je, ale szybko odrastają. (wydaje mi się, że jeszcze mocniejsze). Robiłam już różne badania z krwi, sprawdzając poziom hormonów tarczycy oraz testosteronu. Moja endokrynolog stwierdziła, że wszystko jest w normie. W jaki sposób mogę je usunąć? Depilacja laserowa nie wchodzi w grę ze względu na cenę.
    depilacja laserowa gdańsk
  •    
       

    #2
    Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

    Znajoma też miała taki problem plus jeszcze drobny ciemny wąsik i w końcu zdecydowałą się na laserowe urządzenie do depilacji firmy Bebyliss, cena ok 700 zł ale jest zadowolona

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

      Ja stosuje epilclear dla mnie najszybsza i najskuteczniejsza metoda, często ja stosuje jak mam problem z niechcianymi włoskami na twarzy.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

        Bedę musiała to spróbować, bo mnie moje irytują

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

          A kremy do depilacji? Ktoś miał okazję je testować i może powiedzieć jak się sprawdzają?
          Ja póki co tylko czytałam na ich temat tu: http://www.amfora.pl/wiadomosc/biele...i-kobiet/3043/ . Metoda wydaje się o tyle sensowna, że jest całkowicie bezbolesna. Jeśli dodatkowo okazałaby się skuteczna, a efekt utrzymywałby się odpowiednio długo, myślę, że to byłby ideał.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

            Ja wyrywam zwykłymi plastrami woskowymi.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

              Jak nie depilacja laserowa to tylko wosk... chyba, że jest ich mało to może wystarczy pinceta (ja tak robię ).

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                Ja wyrywam pincetą, ale powiem szczerze, ze mam już dość tego wyrywania i zbieram na depilację laserową

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                  Dokładnie, używanie pęsety to tylko kupa bólu i nic więcej. Tylko laser, ewentualnie wosk, ale jak ktoś ma wrażliwą skórę to nie bardzo

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                    Na laser warto się wybrać w miesiącach zimowych, bo latem nasza skóra jest narażona na promienie słoneczne a to moze powodować dodatkowe zaczerwienienia na skórze. Trzeba również zrezygnowac z kosmetyków z nagietkiem oraz herbaty nagietkowej. I trzeba wiedzieć że przed pójściem na laser jak również pomiędzy seansami można włoski tylko golić

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                      Właśnie teraz jest najlepszy okres na depilację laserową. Nie ma takiego słońca, tak wiec nasza skóra nie jest narażona na jego działanie. Jełśi macie kompleksy z powodu włosków na brodzie to jak najbardziej warto jest się na taki zabieg zdecydować. Nie jest w końcu taki drogi.
                      Dla osób z Trójmiasta mogę polecić
                      http://clinicadermatologica.pl/

                      Mają tam w tym momencie najnowocześniejszy laser w całym mieście.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                        Najlepiej samemu spróbować usunąć takie włoski też stosuje ten epilclear i jak dla mnie to najszybsza i najskuteczniejsza metoda. Efekt lepszy niż u kosmetyczki.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                          Napisane przez masza123 Pokaż wiadomość
                          Najlepiej samemu spróbować usunąć takie włoski też stosuje ten epilclear i jak dla mnie to najszybsza i najskuteczniejsza metoda. Efekt lepszy niż u kosmetyczki.
                          gdzie ja mogę kupić ten epiclear i jaka jest tego cena. Powiedz czy te włoski rzeczywiście znikają czy to tylko ściema, chodzi mi o to żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Już raz się naciełam na IPL i drugi raz bym nie chciała nie potrzebnie stracić kasy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                            Proponuje zajść do kosmetyczki. Powinna temu zaradzić

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                              Nie prościej kupić soebie swój depilator laserowy? Ja kupiłam tu http://www.ceneo.pl/oferty/depilator-laserowy ceny nie są jakieś kosmiczne, a jestem bardzo zadowolona z efektu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X