Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cellulit moją zmorą

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Cellulit moją zmorą

    Nie tylko ty masz problem z cellulitem - wierz mi Sama się z nim borykam. Ostatnio trochę zmalał bo cwicze ale jeszcze nie jest idealnie. Ostatnio trafiłam na xxx wilga hotel ze spa w górachi chyba się tam wybiorę po nowym roku. Zabiegi w spa na pewno dobrze mi zrobią i być może zadziałają na cellulit
    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:02. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Cellulit moją zmorą

      Obawiam się, że same zabiegi nie pomogą. Z cellulitem trzeba też walczyć od wewnątrz. Jeśli chcesz więc "zmasować" atak na cellulit to wypróbuj preparat NoCell na przykład. Według mnie ma rewelacyjny skład - naturalne składniki, bez GMP, bez glutenu. Znajdziesz tam m.in. ekstrakt z guarany, wyciąg z liści wąkroty azjatyckiej, zestaw witamin i minerałów. Dzięki takim składnikom działa on wielotorowo i faktycznie pomaga zwalczyć cellulit. Tutaj xxx znajdziesz więcej informacji o NoCell.
      Last edited by disne; 24-06-2020, 12:02. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Cellulit moją zmorą

        Ćwicz z chodą, pij dużo wody, odpowiednia dieta - chyba tylko to pomaga. Na tym blogu widziałam fajny artykuł o walce z cellulitem, polecam. xxxx
        Last edited by disne; 24-06-2020, 12:02. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Cellulit moją zmorą

          Napisane przez roksana0592
          Ja swego czasu też zmagałam się z cellulitem jednak zrozumiałam, że wszystko zależy od dobrego odżywiania oraz dbania o swój organizm
          Święta racja. Dlatego w jedzenie najlepiej zaopatrywać się w takich sklepach jak chociażby xxxx a nie w marketach, gdzie chleb robi się z... ludzkich włosów.
          Last edited by disne; 24-06-2020, 12:03. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Cellulit moją zmorą

            Może spróbuj trochę powalczyć z olejem makadamia? Tu np. jest świetny artykuł o tym xxx olej-makadamia Może się udać
            Last edited by disne; 24-06-2020, 12:03. Powód: link
            Nie można czegoś robić, nastawiając się na porażkę. Sam strach wcale nie jest taki zły.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Cellulit moją zmorą

              Ja tam zdecydowałam się pogodzić z celulitem i rozstępami. Prawie każda kobieta to ma tylko nam się wydaje, że modelki i aktorki są idealne. Tak naprawdę to wszystko photoshop.
              Każda z nas ma jakieś niedoskonałości, po co się tym przejmować

              Skomentuj


                #37
                Odp: Cellulit moją zmorą

                Cellulit dotyka chyba każdą z nas, nawet te dziewczyny, które są szczupłe. Można z nim powalczyć dietą, masażami, ruchem czy zabiegami u dermatologa. Ja co wieczór robię sobie masaż, od dołu nóg w górę ciała aż do talii, ze szczególnym uwzględnieniem ud i pośladków. Taki masaż czasem robię "na sucho", a czasem z użyciem olejku (obecnie tropikalnego kokosowego od Bielendy) i cellulit nie jest tak bardzo widoczny. Ważna jest jednak systematyczność.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Cellulit moją zmorą

                  Hej!

                  Też zmagałąm się z cellulitem. Najbardziej widoczne to było na udach. Miałam z tego powodu straszny kompleks a wszystkie suplementy nie dawały mi pożądanego efektu.

                  Jakiś czas temu trafiłam na ten artykuł - xxxx. Ten produkt przedstawiony w tym artykule pomółg mi zejść z 78 kilogramów do 57 i ujędrnić moją skórę

                  Polecam wszystkim którzy mają jakikolwiek problem z cellulitem.
                  Last edited by disne; 24-06-2020, 12:04. Powód: link

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Cellulit moją zmorą

                    Warto, poczytać o naturalnych sposobach na pozbycie się xxxx millaflux jak-sie-pozbyc-cellulitu-naturalne-sposoby
                    Last edited by disne; 24-06-2020, 12:04. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Cellulit moją zmorą

                      Kluczem do pozbycia się celulitu jest zmiana diety. Cwiczenia, masaże i tym podobne też są dobrym pomysłem, ale pomarańczowa skórka to efekt niewłaściwej diety.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Cellulit moją zmorą

                        Dieta albo krążenie są przyczynami cellulitu, wcale nie woda zalegająca w organizmie. Dlatego trzeba działać w celu zmiany diety oraz poprawy transportu krwi do tych partii ciała, które są nim dotknięte. Na początku wyrzuciłabym z diety słodycze i słone przekąski, a zamiast nich wprowadziła zdrowsze zamienniki, koktajle z owoców itd., zależy, co będzie wygodniejsze do spożycia w ciągu dnia. Po drugie - masaże szorstką rękawicą pod zimną wodą po kąpieli, a potem nakładanie olejków czy innych preparatów nawilżających naprawdę bardzo dużo daje przy likwidacji cellulitu Ja, odkąd zaczęłam tak robić, widzę zauważalną poprawę w tym, jak moja skóra w tamtych miejscach wygląda

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Cellulit moją zmorą

                          Przede wszystkim trzeba bardzo dużo ćwiczyć. Bez tego nie da się absolutnie nic osiągnąć. Pomocny w pozbyciu się tego problemu może być np. taki orbitrek
                          Za piękne było, żeby trwać.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Cellulit moją zmorą

                            jeżeli chodzi o cellulit to najważniejszy jest ruch+picie przynajmniej 1,7 l wody! Oprócz tego polecam ten zestaw xxxx ... -5336.html. Powiem wam że jestem w trakcie kuracji bo dopiero zaczynam 3 tydzień ale jestem pod wrażeniem !! cellulit na prawdę się zmniejsza!! Jeżeli chodzi o laser jakoś mnie nie ciągnie do tego,ale to może kwestia indywidualna
                            Last edited by disne; 24-06-2020, 12:00. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Cellulit moją zmorą

                              Wypróbujcie koniecznie kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Chodziłam na zabiegi do Pani Gosi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Już po jednym zabiegu zobaczycie bardzo dużą różnicę.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Cellulit moją zmorą

                                Wiem co czujecie mając cellulit, ja tez byłam zdołowana aż w końcu trafiłam na klinikę MediArt Instytut w Poznaniu gdzie poddałam się lipolizie laserowej,już po pierwszym zabiegu mój cellulit zniknął, teraz w końcu nie wstydzę się pokazać w szortach

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X