Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukiwania pracownika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poszukiwania pracownika

    Witam,

    od kilku miesięcy szukam pracownika do mojej nowej firmy. Mam jednak problem, gdyż ciężko mi znaleźć osobę, które będzie spełniała określone wymagania...
    Stworzyłem sobie mapę kompetencji i wg niej staram się kogoś dobrać, jednakże ogranicza mnie budżet i pewnie przez to ciężko mi znaleźć specjalistę w danym przedziale wynagrodzenia...
  •    
       

    #2
    Odp: Poszukiwania pracownika

    No niestety. Ja mam to samo, ograniczony budżet :/
    Nie ma sensu mówić do rzeczy, które nigdy ci nie odpowiedzą.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Poszukiwania pracownika

      To prawda, że trudno znaleźć dobrego pracownika. Ale jeśli potrzebujesz pracownika na krótki okres, to spróbuj skorzystać z takiej opcji jak leasing pracowniczy. Wiem, że robi się to coraz bardziej popularne. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Poszukiwania pracownika

        Może po prostu czas zrozumieć, że za dobrego pracownika trzeba więcej zapłacić?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Poszukiwania pracownika

          A może tego typu akcja: http://bridgestone-poznan.pl/wez-udz...tacji-otwartej. Wydaje mi się, że dla potencjalnych zainteresowanych to dobra opcja, żeby się dowiedzieć co i jak. No a dla ciebie to też szansa, żeby trochę bardziej poznać potrzeby pracownika. Być może uda się dopasować ofertę tak,byś ty był zadowolony i nowa osoba również?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poszukiwania pracownika

            A próbowałeś kiedyś szukać wśród obcokrajowców? Tacy na przykład pracownicy z Azji w PolsceTo często ludzie zdeterminowani, chętni do pracy. Często trzeba ich przyuczyć ale czasem można znaleźć takiego, który posiada odpowiednie umiejętności. Wiadomo, z językiem gorzej ale czasem lepiej poświęcić czas takiemu pracownikowi, niż np studentowi, który szybko będzie szukał innej lepiej płatnej pracy.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X