Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sinial - co o nim myślicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    sinial - co o nim myślicie?

    Hejka!

    Mam pewien problem :/ po ciąży niestety zostało mi kilka zbędnych kilogramów i do tego - cellulit.
    Staram sie jak mogę ale za nic nie mogę się go pozbyć. Stąd też moje pytanie czy któraś z was używała sinialu i może coś mi o nim powiedziec? warto czy nie? dużo o nim czytałam, skład wydaje się byc spoko, dlatego chciałam zasięgnąć informacji z pierwszej ręki
  •    
       

    #2
    Odp: sinial - co o nim myślicie?

    on ogólnie jest spoko ;d tzn, skład składem - rzeczywiście naturalny, w ogóle nie szkodliwy, dla wrażliwej skóry jak znalazł. Ale on serio działa, w sensie zmniejsza cellulit

    Skomentuj


      #3
      Odp: sinial - co o nim myślicie?

      Co to jest dokładnie? Pomaga?

      Skomentuj


        #4
        Odp: sinial - co o nim myślicie?

        sinial to serum an cellulit - z tego co czytam to działa, ale właśnie staram się zebrać opinie większości, bo jednak on troche kosztuje ;D

        Skomentuj


          #5
          Odp: sinial - co o nim myślicie?

          Napisane przez slonecznamama Pokaż wiadomość
          Co to jest dokładnie? Pomaga?
          serum na cellulit, i tak jak pisałam wyżej ^ tak, pomaga. Tzn przy jakiejś aktywności fizycznej i ogólnie trochę zadbaniu o siebie, bo wiesz, nic ci nie pomoże jak się leży i je niezdrowo.

          Skomentuj


            #6
            Odp: sinial - co o nim myślicie?

            hej hej
            ja używam! i to już dość długo, na pewno jakieś 5 miesięcy? efekty super - ujędrnia, faktycznie likwiduje cellulit - oczywiście przy odpowiednim trybie życia a nie leżeniu! ale - warto.

            Skomentuj


              #7
              Odp: sinial - co o nim myślicie?

              5 miesięcy, to już prawie weteranka został Ci w ogóle jeszcze jakiś cellulit?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: sinial - co o nim myślicie?

                cellulitu już w większości nie mam, ale profilaktycznie nie zaszkodzi XD boje się, że to paskudztwo powróci, a ten balsam tak fajnie ujędrnia, że wolę go używać niż nie używać XD

                Skomentuj

                       
                Working...
                X