Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co na prezent dla rocznego dziecka??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

    hmm mysle, ze dla dziecka, ktore skonczylo roczek - mozna juz smialo pomyslec o zakupie jakiejs przytulanki. Jednak trzeba na to uwazac - bowiem niektore pluszaki nie sa starannie wykonane, oraz moga nie byc dobre dla alergikow. Jezeli chcecie miec pewnosc, ze kupujecie bezpieczna przytulanke - to polecam odwiedziny w Galerii Bukowski. Wszystkie szyte tam przytulanki - sa recznie robione, z bezpiecznych i antyalergicznych materialow.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

      To może taki jeździk https://www.al.to/p/423267-jezdzik-c...a-mammoet.html ? Wykonano go z wytrzymałych materiałów, które nie złamią się podczas zabawy. Specjalne rączki z przodu i tyłu pojazdu pozwalają przytrzymać się i tym samym zapobiec ewentualnym wywrotkom. Wygodne siedzisko zapewnia nieskrępowane ruchy. Wywrotka znajdująca się na jeździku sprawdzi się podczas przewożenia drobniejszych zabawek. Zmotywuje do ruchu i będzie stanowić świetną zabawę
      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

      Skomentuj


        Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

        Super prezent dla takiego maluszka to koszyk z akcesoriami. Ostatnio zamawiałam taki przyjaciółce z drugiego końca Polski. Tutaj masz link: https://www.tokante.pl/prezenty-dla-...kow-nivea.html

        Skomentuj


          Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

          Prezent dla rocznego dziecka może mieć formę zabawki, pieniędzy na konto oszczędnościowe, które prowadzą rodzice czy maty edukacyjnej... Najczęściej jednak dzieciaki mają mnóstwo zabawek, a kolejny pluszak może szybko wylądować w kącie... Czasem można pomyśleć o innym rozwiązaniu, które będzie korzystne i sentymentalne dla dziecka i dla jego rodziców

          Jeśli chodzi o mamy, to ja co roku też skupiałam się na kosmetykach czy bonach do drogerii/ butików/ księgarni. Teraz, połowa kobiet w moim otoczeniu powoli wychodzi za mąż, zachodzi w ciąże, rodzi dzieci... Teraz świat kręci się w dużej mierze wokół nich. Dlatego myślę, że dobrym pomysłem jest prezent w postaci sesji zdjęciowej. Zależy, jakie przyszła mama ma upodobania, może sobie wybrać sesję niemowlęcą lub rodzinną. W tym roku trafiłam na ofertę http://dorotapawluk.com.pl- czy jest tu mama, która korzystała z usług pani fotograf i może mi ją polecić? Proszę o poradę, święta się zbliżają wielkimi krokami!
          Pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

            Może jakieś fajne dodatki do wózka? Jeden prezent zarówno dla malucha, jak i jego rodziców Jeśli spodoba Ci sie ten pomysł to polecam Ci szczególnie akcesoria do wózków Joie - są one praktyczne oraz niedrogie.

            Skomentuj


              Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

              a co powiecie na puzzle na przykład takie jak te http://www.puzzle-sklep.pl/puzzle/li...000-elementow/ ja pamiętam, że uwielbiałam takie zabawy z rodzicami. poza tym to fajna sprawa bo cała rodzina się włącza do zabawy, a nie każdy przy swoim telefonie pyka i nie ma zupełnie między rodzicami i dziećmi żadnych interakcji.

              Skomentuj


                Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                Najlepszym prezentem są zawsze rzeczy, które są przydatne. Ja kupiłam ostatnio buty niemowlęce i może też kup jakieś buciki dla rocznego dziecka, co Ty na to ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co na prezent dla rocznego dziecka??

                  Moim zdaniem, ciekawą propozycją może być rowerek biegowy, im szybciej zaczniemy tym lepiej z późniejsza kondycją dla dziecka, dowiedziałam się tego z portalu kajapisze.pl

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X