Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-07-2015, 10:31
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Kredyt na własną firmę

Cześć dziewczyny.Zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu oraz wzięciem kredytu .Czy ciężko jest starać się o taki kredyt ? Na ile pieniędzy mogę liczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2015, 07:41
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Domyślnie Odp: Kredyt na własną firmę

Cytat:
Napisał donat_ka Zobacz post
Cześć dziewczyny.Zastanawiam się nad otwarciem własnego biznesu oraz wzięciem kredytu .Czy ciężko jest starać się o taki kredyt ? Na ile pieniędzy mogę liczyć?
A zarabiasz? Jesli nie masz praktycznie żadnych dochodów to może być ciężko. Jeszcze kilka lat temu banki o wiele chętniej udzielały kredytów. Obecnie nie jest tak lekko/

Poza tym nie wiem czy tutaj znajdziesz odpowiedź. Lepiej zerknij sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f128/

Tutaj masz całe forum o kredytach firmowych.Założ temat, opisz tam swoja sytuację i na pewno powinni Ci tam doradzić co i gdzie najlepiej będzie wziąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2015, 17:22
markiza99 markiza99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
markiza99.polki.pl

Chyba najpierw musisz miec firmę a później mysleć o kredycie. Wtedy na pewno bedzie łatwiej. Są nawet np w Idea banku kredyty dla firm o krótkim stażu https://www.ideabank.pl/kredyt-obrotowy . Może przeczytaj i wtedy będzie Ci łatwiej podjąć decyzje )
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2015, 15:25
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

A słyszeliście może o kredytach preferencyjnych?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-09-2015, 07:03
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Cytat:
Napisał emmaz Zobacz post
A słyszeliście może o kredytach preferencyjnych?
Tak. Do mnie ostatnio dzwonili i proponowali taki kredyt. Jestem pielęgniarką i szczerze powiedziawszy to zastanawiam się nad wzięciem.Mogłabym założyć swoją samodzielną praktykę. Kredyt jest bardzo dobrze oprocentowany.Takie kredyty są o wiele bardziej korzystne od tradycyjnych kredytów. Tak więc jelsi masz taką opcję to warto.
Przeczytaj sobie ten artykuł:
http://direct.money.pl/artykuly/kred...0,1810863.html
Masz tam opisane czym mniej więcej są takie kredyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2015, 10:14
hhalina90 hhalina90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

do autorki tematu:
Najlepszym pomysłem na zdobycie pieniędzy na założenie firmy jest dotacja, np. z Urzędu Pracy lub z UE - powód jest prosty: dotacji nie trzeba oddawać, a kredyt już tak. Jeśli już jednak zdecydujesz się na kredyt, to dokładnie przejrzyj porównania i rankingi tego typu kredytów, poczytaj na ten temat na profesjonalnych forach, a w razie problemów skonsultuj się z jakimś doradcą kredytowym (niezależnych doradców z kilku dużych firm znajdziesz np. tutaj http://www.doradcy-kredytowi.com.pl/ ).
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2015, 16:25
kasian1985 kasian1985 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasian1985.polki.pl

Ja postanowiłam wziąć sprawy w swoje rece i otworzyć firme, która będzie zajmowala się znakowaniem opakowan...musiałam kupic do tego odpowiedni sprzet na który kredyt dostałam dzięki doradcy..sama bym tego raczej nie ogarnela :/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-10-2015, 18:24
olabis olabis jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
olabis.polki.pl

Na początku chyba powinnaś się zastanowić jakiej sumy potrzebujesz i na co jeżeli nie będzie za duża, to możesz rozważyć kredyt odnawialny, do tego nie trzeba nawet mieć firmy założonej. Porównaj sobie kilka ofert, ja osobiście polecam BankSmart, bo mają bardzo korzystne warunki i można wszystko online załatwić: http://www.banksmart.pl/kredyty-i-pozyczki/kredyt-odnawialny/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-11-2015, 12:21
alefajnie alefajnie jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
alefajnie.polki.pl

Tez się nad tym zastanawiam bo niestety dotacje są tylko dla osób bezrobotnych... a szkoda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-11-2015, 14:09
opek opek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
opek.polki.pl

uważam, że to dobry pomysł, dotacje dotacjami ale czasem i kredyt się przydaje jeśli widać, że działalność się rozkręca i ma potencjał rzeczywiście. a co robicie ze swoim kontem i firmowym? Łączycie czy macie oddzielnie? Czytałem ostatnio taki artykuł co jest wygodniejsze i lepsze i w sumie sam nie wiem,... podrzucam http://lubiehrubie.pl/wiadomosci/fin...zem-czy-osobno
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania