Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czerwiec 2013

    WItam,

    mój termin to przełom czerwca i lipca i nie wiem, do którego miesiąca się zapisać

    Pozdrawiam
    Olamik
    --
    Kocham koty i mam 2

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czerwiec 2013

      Olamik witaj! Będzie nam miło jak zostaniesz u nas A na lipiec chyba jeszcze nie ma nikogo, więc tym bardziej.
      Wczoraj miałam umówioną wizytę u lekarza, ale przed gabinetem dowiedziałam się, że dziś nie przyjmuje i wizyty przełożone na przyszły tydzień. Kurcze mogli chociaż zadzwonić. Ale dobra wiadomość to taka, że odebrałam moje wyniki cukru i mam idealne A martwiłam się cukrzycą.





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czerwiec 2013

        witamy nowa mamusie
        aga to teraz mozesz spokojnie jeść
        u mnie narazie bez zmian,rosne razem z malutkim od tygodnia chodze po złobkach prywatnych i publicznych bo sie juz zaczely zapisy na kolejny rok szkolny. i zdecydowaliśmy sie z mężem na jadną z bliższych gdzie mieszkamy.juz od dawna chcialam ten żłobek, no ale jest prywatny .w publicznych sie tu wiecej praktycznie placi niz w prywatnych.tazke na dniach bede robic rezerwacje miejsca .przynajmniej jeden *problem* bedzie z głowy, a mało miejsc juz jest takze musielismy juz podjąć decyzje.mam nadzieje że mały bedzie zadowolony

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czerwiec 2013

          Witam! ja mam termin na 27.06 . jest to moja druga ciąża. Mam 14 mc synka



          Skomentuj


            #65
            Odp: Czerwiec 2013

            Annak nieźle, dziecko jeszcze się nie urodziło a już zapisane do żłobka Będziesz od razu wracać do pracy? Od kiedy będziesz dawać dziecko do żłobka?
            Izute witaj! Jak synek ma na imię?





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czerwiec 2013

              Synek ma na imię Robert. narazie nie znamy płci drugiego dziecka,wizyte USG mam na 23.02. nie mogę się doczekać chyba nie dużo jest tu nas ?



              Skomentuj


                #67
                Odp: Czerwiec 2013

                coraz wiecej nas , jak miło
                tzn tutejsze prawa i zycie nie pozwolą mi na bezpłatny dłuższy urlop, macierzyńskiego mam 16 tygodni, dodam do tego miesiac wakacji który mam w ciągu roku, wyjdzie mi ponad 4 i pół miesiaca , gdyby było cos nie tak to wezme ze 2 tygodnie bezpłatnego urlopu aby dojść do 5 miesiecy i powrót do pracy.końcem 4 poczatkiem 5 miesiaca bedziemy go powolutku oddawac i sie przyzwyczajac do nowej sytuacji. jesteśmy tu sami, wole dac do żłobka niz zatrudnic jakas osobe w domu która nie ma dobrego doświadczenia a zapłacilabym pewnie wiecej za tą osobe. sytuacja nas zmusza ze musze w miare szybko do pracy wrócic, mój mąż pracuje ...narazie choc tutaj z pracą coraz ciężej ale życ z jednej wypłaty to wole do rodziców do domu wrócic, co by było totalną ostatecznościa. nie mamy tu tak dobrych praw jak wy w Polsce :/
                Last edited by annak27; 14-02-2013, 08:27.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czerwiec 2013

                  Witam serdecznie,


                  ja jeszcze nie znam płci. Za każdym razem na USG nie chce się odwrócić . Może teraz na badaniu w marcu . Imienia również jeszcze nie wybrałam. Nie mam kompletenie pomysłu. Cieszę się, że poród jest w okresie wakacyjnym, bo mam już jedną córę, właście z czerwca i fajny to okres. Z nią wyszliśmy ma dwór po 2 dniach już.

                  Pozdrawiam

                  __
                  Kocham koty i mam 2

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czerwiec 2013

                    Annak no w Polsce od tego roku zmieni się macierzyńskie, więc się załapiemy. Ja mieszkam niby blisko rodziny, ale pomocy nie mam żadnej. Mam nawet problem co zrobić z córką jak do lekarza idę. Zastanawiam się tylko jak to będzie jak będę rodzić, mam nadzieję, że coś wymyślimy do tego czasu.
                    Olamik okres fajny wakacyjny. Ja córkę rodziłam w październiku i też nie mogę narzekać. Też wyszłam na pierwszy spacer po 3 dniach, ze szpitala wychodziłam na krótki rękaw i wogóle cały październik był wtedy bardzo ciepły. Także niby jesień, ale pogoda też była wtedy super
                    A jak Wasze brzuszki? Mój już całkeim spory, a mały bardzo ruchliwy





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Czerwiec 2013

                      Robcio urodził się w styczniu, a teraz mam termin na czerwiec więc będę mieć zupełnie inne doświadczenie choć myślę,że w lato będzie łatwiej, mieszkamy w domu więc wyjście na spacer nie stanowi problemu mieszkamy z teściową która jest wprawdzie w podeszłym wieku,ale daje rade brzuszek rośnie szybko,lecz maleństwo nie jest za dnia ruchliwe. najbardziej z wieczora,w nocy lub nad ranem



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Czerwiec 2013

                        Dziewczyny, czy waszym zdaniem maluszek wszystko powinien mieć NOWE?? Ja kupiłam świetny wózek Inglesina z ogłoszenia, skompletowałam cudną wyprawkę. Załączone są przykładowe zdjęcia Zapraszam Was do wątku!

                        http://mamacafe.babyonline.pl/forum/...ead.php?t=6995




                        http://moj-dzikus.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Czerwiec 2013

                          ja własnie słyszałam ze wam w Polsce zmieni sie macierzyńskie na lepsze. tu niestety tną wszystko i nie ma co liczyc na jakieś wydłużenia macierzyńskiego, musimy sobie poradzić i już. jestem takiej dobrej myśli ze nie my pierwsi i nie ostatni mają taką sytuacje
                          mój brzusio rośnie i nasz bubuś w środku też , budzi mnie zawsze ok 7 rano na śniadanie , poźniej to juz prawie cały dzień go wyczówam, raz mocniej szaleje raz odczówam delikatne ruchy i tak do ok 22 kiedy się uspakaja i idziemy obydwoje spać

                          polinella moim zdaniem to nie ma znaczenia czy wszystko nowe czy tylko połowa.jeśli masz od kogo dostac po jakimś malcu rzeczy to dobrze bo to zawsze taniej. ja bede miała tak pół na pół, sporo ubranek mam po dwójce chłopców takze mało co kupie ale reszta rzeczy typu reczniczki, śpioszki, wózek itd to nowe

                          a co do terminu porodu to chyba tylko mamusie które juz mają jedno mogą cos o tym powiedzieć , ja opowiem o tym jak sie mały urodzi, choc tu końcem maja mamy juz takie polskie lato takze pewnie zaraz po porodzie zaczniemy spacery

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Czerwiec 2013

                            Ja dziś mam wizytę u lekarza. Od kilku dni mam mdłości znowu i to dość silne Kurcze, 6 miesiąc i jeszcze mdłości Coś czuję, że będą mnie męczyć do końca ciąży.
                            Ja dla córki mam większość używanych rzeczy po dziewczynach mojej siostry. Wiadomo musiałam kupić wuzek i tego typu sprzęty. A teraz sprzęty mam po córce, ale ubranek za bardzo nie mam, bo w koło same dziewczyny. Także większość będę musiała kupić, ale może uda się też dostać coś fajnego używanego.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Czerwiec 2013

                              Nas z zakupów czekają tylko wózek, jakaś pościel, kocyki itp. Ubranek mam na co najmniej na pięcioraczki, bo tylko w najbliższej rodzinie ( siostry moje i męża) są cztery dziewczynki ( 8l., 4l., 2 x 2l.) . Łóżeczko też odziedziczymy po chrześnicy męża, która w ogóle go nie używa bo śpi z mamusią Ale oczywiście sama też szaleję w sklepach z odzieżą dla maluszków, bo to największa frajda jaka może być....
                              Jednak nie widzę żadnego problemu w noszeniu przez dziecko używanych ciuszków. Maluchy tak szybko rosną, że te używane wyglądają jak nowe, bo nie zdążą się zniszczyć

                              Fajnie że nasze gro się rozrasta

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Czerwiec 2013

                                Wasze maluszki tez tak szaleją???? nasza kruszynka wariuje całymi dniami i nocami. Kładę się spać najczęściej koło 23-24, kiedy to jeszcze jest aktywna, a od 6-7 już czuję jak fika w brzuchu mąż czasem się pyta czy mnie to nie boli, bo on już bardzo wyraźnie je czuje pod ręką

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X