Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    pesteczka ja Cię goniłam? po prostu się stęskniłam spodnie fajne no i faktycznie cena "normalna" jak w sklepie..
    szybko wracajcie do zdrowia!

    Atusia szybkiego spędzenia weekendu w szkole i nie zanudzenia się

    morelkaa za to ja na FB nie wchodzę prawie wcale

    micia no nareszcie się odezwałaś
    Last edited by czacza; 11-12-2010, 09:14.
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      byłam dziś w osiedlowych ciuchach, kupiłam Amelce jeansowe czerwone spodnie Nexta z paskiem, po prostu są boskie i UWAGA zapłaciłam za nie............................................... .................................................. .................................................. .................................................. ............... 2,30
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej dziewczyny- nareszcie trochę się tu dzieje

        co do tej kuchni z tecso, to nie za bardzo mi pasuje. Chciałam taką jak mroovcka

        U nas na gwiazdkę póki co sanki (200 zł to wg mnie lekka przesada), 3x puzzle, ciastolina, a resztę kupię na tygodniu, bo dzis nie zdąrzyłam wyskoczyć na miasto.

        Za nami akcja pieczenia pierników- chłopcy zachwyceni pierwsze 10 minut, pozostałe 2 godziny zero zainteresowania.

        Za tydz będę piekła z teściową- właśnie dzwoniłam z tą propozycją. Różnie żyjemy, ale przez ostatnie 3 tyg opiekowała sie od rana chłopcami na zmianę z moją mama- to duzy wysiłek jakby nie było.

        Mój tato zrobił ogromnego bałwana- musimy chłopców wziąć po spaniu na dwór, zeby go poznali

        Miłego popołudnia!

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czacza- rewelacyjna cena i firma jak dla mnie next, H%M, MEXX i GAP to najlepsze firmy z dziecięcych ciuszków

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            dla mnie też i dlatego tak się bardzo ucieszyłam, dużo było dziś firmówek ale niestety albo za małe, albo z mega plamami itp
            faktycznie 200 zł za sanki to troszkę dużo, my kupiliśmy w zeszłym roku za 100..
            Twoi chłopcy śpią a Amelka leży w łóżeczku i ani myśli zasnąć, ale ładnie sobie czyta książeczki

            aha.. dziś (jak z resztą codziennie) powiedziałam do Malej "ale jesteś aktorka" i powtórzyła "atolka" myśleliśmy, że padniemy ze śmiechu..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Czacza- nasze z allegro, wiec jeszcze przesyłka dochodzi. Dla bliźniaków nie jest łatwo coś dostać. teraz wszystkie sanki takie mini, że szok.

              U nas chłopcy też zaczynają coraz wiecej powtarzać Nawet chcą już liczyć. Póki co Miłoszkowi najlepiej wychodzi "Pięć". Wczoraj krzyczę do męża: Ile chcesz jajek? Dwa?, a \Miłosz przybiega wielkim pędem i mówi: "nie, nie. Pięć!". myślałam, że padnę ze śmiechu. Zaczyna sie ciekawy czas- szczególnie zabawnie jest, gdy chłopcy między sobą dyskutują. Każdey się zastanawia o co chodzi, a Oni wszystko wiedzą

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hahaha dobre

                najbardziej śmiać mi się chce jak Amelia na zapytanie "co się stało" zaczyna swoje wywody, gestykuluje rękami i mówi coś po swojemu: "blegoblekabulekobulego.." itp to jest właśnie całym ciągiem jakby chciała powiedzieć do mnie całymi zdaniami a jaka przejęta jest przy tym
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Amelia przykryła się teraz kocem i zasnęła niestety mega późno i pewnie pójdzie dziś o 23 spać ale już była taka zmęczona że szok..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    oj a o mnie to juz chyba nikt tu nie pamieta

                    czacza a gdzie chodzisz do secondhandu??
                    kasia o kurcze ale mlodych obkupiliscie my niestety nie mozemy poszalec


                    a moja oliwia zaczela mowic krzychu a raczej ksichu hehe raz dziadek zawolal i podlapala

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      ja nawet nie mam ochoty szaleć.. wgl te święta mnie nie cieszą..

                      ja mam swoj lumpik na jeżycach, co poniedziałek nowa dostawa i zawsze 1zł / szt.
                      a takie perełki można wyszukać, że hohoh

                      mój Adaś już dziś spał raz od 10.30 do 12, a teraz znow jest spiacy..
                      ale za chiny nie chce zasnac..
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja właśnie Amelię obudziłam i żeby nie marudziła od razu dałam jej banana

                        Słoneczko u siebie na osiedlu kolo biedronki mam jeden jedyny, ale chodzę już coraz rzadziej bo badziew był ostatnio i nie trafiałam na nic szczególnego..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelka biedulku nasza wspolczuje ci a twoj mezus gdzie pojechal do roboty? musze kiedys wpasc do tego twojego lumpka
                          czacza no wlasnie tez myslalam bylam tam dwa razy i nic nie bylo ciekawego :/ fajne sa w orlim gniedzie dwa , ja jednak uwilbiam lumpki w sremie mam trzy upatrzone

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            nie byłam jeszcze na orlim bo jakoś nie tak po drodze, ale skoro mówisz że są fajne i że aż 2 to kiedyś się przejdę.. a dokładnie w jakim miejscu - w tym pawilonie?
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              w tym takim wielkim gdzie jest meblowy itp musisz wejsc do srodka i tam jest jeden gdzie ciuchy sa na szt ale fajne maja promocje w rozne dni 30% 50% itp dla dzieci ciuszki sie oplaca kupic a tak dla nas to wydaje mi sie ze srednio a drugi jest tak jak by za pierwszym muszisz wyjsc w strone boiska troche z boku jest schodzi sie schodami w dol i tam jest na wage dla siebie znalalam tam klka fajnych rzeczy ale dla oliwi jak narazie nie nie wiem czy rozumiesz moj belkot hehe

                              a tak mialam pyt znacie w poz jakies fajne miejsca gdzie mozna pojsc z dzieckiem??

                              aaa i atusia witamy z powrotem

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                sama chciałam się zapytać, gdzie w taką pogodę można z dzieckiem wyjść..
                                ostatnio ciagle tylko w domu siedzimy, bo gdzie mozna wyjsc jak tylko na śnieg..
                                ja ostatnio nawet myslalam, zeby isc do palmiarnii.. tam przeciez jest motylarnia..
                                może dziewczyny spikniemy się i wybierzemy się razem?

                                M. można by rzec, że jest pod Poznaniem, ale całe świeta pracuje.. takie uroki służenia w wojsku.. na szczęście to tylko te jedne święta tak będą, na następne już bedziemy razem świętować.. ale to niewiele mi poprawia nastrój.. to przecież dopiero za rok...
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X