Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezent dla chłopca

    ta zabawka z Fisher Price jest świetna uczy poprzez zabawę ale dawno nie widziałam czegoś tak dobrego dla maluszka jak ta Edukacyjna Stacja Szczeniaczka -edukacyjna-stacja-szczeniaczka-pierwsze-slowka-zabawka-interaktywna l]
    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:37. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezent dla chłopca

      Przede wszystkim zapytaj koleżankę, co jej synek lubi. Być może jest cos, co szczególnie chciałby otrzymać i coś, co sprawi mu największa frajdę. Będziesz miała problem z głowy. A jak nie to może... jakaś fajna gra planszowa? Trzeba dzieciaków odciągnąć trochę od tego komputera i smartfonów.

      Skomentuj


        Odp: prezent dla chłopca

        a ja myślę że fajny jest jakiś prezent niecodzienny, może interaktywna strona internetowa? xxx można stworzyć właściwie co się chce
        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:37. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: prezent dla chłopca

          Dla starszych chłpaków to fajny pomysł. Mój chrześniak ma dwa latka i na Boże Narodzenie planuje mu zakupic rowerek biegowy xxx Mój syn miał taki i ewelacyjnie sie bawił na takim rowerku, a przedewszystkim przełamał strach.
          Last edited by disne; 13-07-2020, 23:38. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: prezent dla chłopca

            Myślę, że klocki to doskonała zabawka dla chłopca. Na prezent na pewno się nadadzą. Jest też wśród nich bogata oferta nie tylko zestawów, ale też producentów.
            Last edited by disne; 13-07-2020, 23:38. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: prezent dla chłopca

              Może fajny worek plecak z nadrukiem by się nadał xxx Cos nowego i wygodnego. Warto przemyśleć.
              Last edited by disne; 13-07-2020, 23:39. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: prezent dla chłopca

                Hmm. Myślę, że coś funkcjonalnego a jednocześnie dającego dużo frajdy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezent dla chłopca

                  Dużo zależy od tego czym się dany chłopiec interesuje. Myślę, że ciekawe xxx, klocki konstrukcyjne, Lego i wiele innych. Na prawdę jest w czym wybierać, trzeba tylko zajrzeć do sklepów z zabawkami lub na strony internetowe takich sklepów.
                  Last edited by disne; 13-07-2020, 23:40. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: prezent dla chłopca

                    Tutaj na pewno znajdziesz cos ciekawego

                    xxx
                    Last edited by disne; 13-07-2020, 23:40. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: prezent dla chłopca

                      Dla takiego chłopaka poleciłabym na przykład LEGO, zwłaszcza serię Technic - super jest ten zestaw xxx Posiada elementy które można wprawić w ruch a do tego jest to model 2 w 1 który pozwala przekształcić helikopter w super samolot! W zestawie jest aż 199 elementów więc chłopak będzie miał co robić a na dodatek takie zabawki rozwijają kreatywność więc myślę, że to idealny prezent.
                      Last edited by disne; 13-07-2020, 23:40. Powód: link
                      Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezent dla chłopca

                        Dobrym pomysłem na prezent jest tez sesja zdjęciowa, podczas której chłopiec będzie się dobrze bawić, a potem będzie co wspominać

                        Skomentuj


                          Odp: prezent dla chłopca

                          Może coś ze sklep Jest tam wiele produktów związanych z uprawianiem sportu, a jak wiadomo chłopców zawsze rozpiera energia Najleipej jeżeli rozładują ją w maksymalnie konstruktywny sposób

                          Skomentuj


                            Odp: prezent dla chłopca

                            Najczęściej dron ma wbudowany akumulator, w niektórych modelach może ich być nawet kilka. Dzięki temu dochodzi do wydłużenia czasu lotu do około kwadransa. Urządzenie może posiadać dodatkowo wbudowany sprzęt. Do standardu zaczyna się zaliczać wmontowana kamera, która pozwala rejestrować lot dronu. W niektórych modelach można również zauważyć elementy zaawansowanej elektroniki, żyroskopu czy GPS. Warto jednak podkreślić, że na rynku dostępne są także dorny bez kamery - wtedy ich koszt jest znacznie niższy.

                            Skomentuj


                              Odp: prezent dla chłopca

                              A może dobrym prezentem byłaby karcianka Piotruś? macie karty umożliwiające tę grę. Dodatkowo karty mają nadruki pojazdów z bajek Disneya, co na pewno ucieszy każdego chłopca.

                              Skomentuj


                                Odp: prezent dla chłopca

                                Już tak nie wymyslajcie z tymi prezentami bo to nie jest takie trudne jak sie pomyśli i pokombinuje, nie trzeba też iść w jakieś oklepane zabawki bo coraz więcej ciekawych prezentów można znaleźć w takich miejscach - pamiętajcie, że dzieciaki to dość specyficzne osoby jeśli chodzi o prezenty, dość szybko okażą brak euforii jeśli prezent nie będzie trafiony.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X