Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie :)

    Dziewczyny kilka dni temu trafiła w moje ręce - wspaniała przesyła, a mianowicie dostałam się do Klubu Ambasadorek MomMe. Już pierwsze wrażenie po zobaczeniu zamkniętej paczki było ogromnie pozytywne - powód paczuszka pięknie przyozdobiona, a w środku same w wspaniałości - kosmetyki same w sobie są opakowane w ozdobne kartonowe opakowania - no bajka, cudnie to wygląda a w środku kosmetyki naturalne. Zestaw jaki otrzymałyśmy to delikatne mleczko pielęgnacyjne, spacerowy krem na każdą pogodę (SPF 25), kilka próbek aksamitnej oliwki pielęgnacyjnej oraz odżywcza śmietanka do kąpieli. Zosią obecnie testujemy je dość mocno - na pewno podzielę się opinią po naszych testach. Przyznam wcześniej sama o tej wyjątkowej marce nie słyszałam, doszły mnie słuchy iż jest nabór do zacnego bądź co bądź wyjątkowego grona Ambasadorek - zgłosiłam naszą kandydaturę i ku mojej ogromnej radości i Zosi (która przy otwieraniu paczuszki piszczała z radości) - udało się nam zakwalifikować. Zapraszam Was również do polubienia profilu MomMe na fb tutaj link https://www.facebook.com/mommecosmetics?fref=ts - zdradzę Wam, że szykuje się w przyszłości kolejna edycja testów - więc warto poznać te wyjątkowe kosmetyki.
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    aaa zapomniałam dodać zdjęcia pudełeczka - wyjątkowo to wygląda cio?
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      Dziewczyny kilka dni temu trafiła w moje ręce - wspaniała przesyła, a mianowicie dostałam się do Klubu Ambasadorek MomMe. Już pierwsze wrażenie po zobaczeniu zamkniętej paczki było ogromnie pozytywne - powód paczuszka pięknie przyozdobiona, a w środku same w wspaniałości - kosmetyki same w sobie są opakowane w ozdobne kartonowe opakowania - no bajka, cudnie to wygląda a w środku kosmetyki naturalne. Zestaw jaki otrzymałyśmy to delikatne mleczko pielęgnacyjne, spacerowy krem na każdą pogodę (SPF 25), kilka próbek aksamitnej oliwki pielęgnacyjnej oraz odżywcza śmietanka do kąpieli. Zosią obecnie testujemy je dość mocno - na pewno podzielę się opinią po naszych testach. Przyznam wcześniej sama o tej wyjątkowej marce nie słyszałam, doszły mnie słuchy iż jest nabór do zacnego bądź co bądź wyjątkowego grona Ambasadorek - zgłosiłam naszą kandydaturę i ku mojej ogromnej radości i Zosi (która przy otwieraniu paczuszki piszczała z radości) - udało się nam zakwalifikować. Zapraszam Was również do polubienia profilu MomMe na fb tutaj link https://www.facebook.com/mommecosmetics?fref=ts - zdradzę Wam, że szykuje się w przyszłości kolejna edycja testów - więc warto poznać te wyjątkowe kosmetyki.
      Ja też pierwszy raz słyszę, ale wyglądają ładnie a jak się sprawdzają? przetestowałaś już któryś?

      Skomentuj


        #4
        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
        Ja też pierwszy raz słyszę, ale wyglądają ładnie a jak się sprawdzają? przetestowałaś już któryś?
        jesteśmy w trakcie testów ale kosmetyki sprawdzają się super i sposób zapakowania jest cudowny, właśnie kompletuje małą wyprawkę dla syna kuzynki i zamierzam, któryś z kosmetyków jej kupić - bo nadaje się super jako forma prezentu

        Kotek_85 a oto moja opinia o śmietance do kąpieli
        - skład odżywczej śmietanki jest naprawdę zachwycający w moim odczuciu - receptura kosmetyków MomMe oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach z certyfikowanych upraw, 11 aktywnych składników czerpanych z natury to gwarancja bezpieczeństwa, a wiadomo, że każda mama chce dać dziecku to co najlepsze, gdyż skóra naszych pociech jest bardziej wrażliwsza i delikatniejsza niż osoby dorosłej. Tylko bezpieczne składniki, bez sztucznych substancji zapachowych, oraz bez sztucznych barwników, mogące wywołać alergie lub podrażnienie u maluchów - czegoż chcieć więcej. Kosmetyk ma genialną konsystencję aksamitna i perłowa, śmietanka łatwo się rozprowadza ma skórze dziecka. Bardzo delikatnie myje skórę i pozostawia ją przyjemnie nawilżona i lekko natłuszczoną - ale co ważne bez tłustej warstwy. Piękny, delikatny zapach, taki naturalny, ale jak najbardziej przyjemny i mi odpowiada. Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza nawet najdelikatniejszej skóry - a dla mnie to ważne bo moje dziecko ma AZS. Bardzo wydajny. Wystarczy naprawdę niewielka ilość by umyć całe ciałko.

        Skomentuj


          #5
          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          27otsifem brzmi ciekawie i zachęcająco. Dzisiaj ciężko o kosmetyki, które były by tak naturalne muszę się im bliżej przyjrzeć, choć pewnie cena będzie za nie wysoka.

          Skomentuj


            #6
            Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

            opinia dziś nt. spacerowego kremu na każdą pogodę - jak każdy z produktów MomMe krem ten ma w swoim składzie bezpieczne i naturalne składniki. Skład tego kremu to odżywcze oleje, mleczko z migdałów ziemnych , oraz substancje wzmacniające barierę ochronną skóry - chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi jak i zapewniające skórze odpowiednią pielęgnacje.Zapewnia ochronę słońcem, wiatrem i mrozem.
            Krem zamknięty jest w bardzo wygodnej stojącej tubce, zamknięcie na tzw. klik ułatwia otwieranie i zamykanie. Zamknięcie mocno trzyma, ale to na plus - ja biorę kremik do torebki podczas dłuższych chwil na polku i tubka ani razu się mi nie otwarła nie kontrolowanie - że się tak wyrażę. Strona wizualna opakowania tego kosmetyku zresztą jak i pozostałych mnie osobiście urzekła - załączam zdjęcia może i Wam przypadnie go gustu. Tubka jest pojemności 50 ml - krem jest ogromnie wydajny, krem stosuje codziennie przed wyjściem na świeże powietrze i jak na razie nie zauważyłam, aby jego ilościowo było go ogromnie mniej - wystarczy nanieść i rozsmarować nie wielką ilość kremu, aby twarzyczka była posmarowana. Jest delikatny i przyjazny dla skóry. Formuła kremu jest dość gęsta, ale ku mojemu zaskoczeniu dobrze się rozprowadza. Po aplikacji krem potrzebuje dosłownie chwilkę by się wchłoną, na skórze pozostaje lekka warstwa ochronna - ale co ważne nie jest ona tłusta, ani lepka. W kwestii zapachu - jest naturalny i delikatny. Dodatkowo wygładza delikatnie skórę, nadając jej miękkość i delikatność. Ja przyznaje nie raz, nie dwa podkradłam Zosi ten krem na twarz , ale moją zmorą szczególne w chłodne dni spierzchnięta skóra dłoni - i po aplikacji na dłonie skóra jest w dużo lepszej kondycji, jest gładka, miękka i elastyczna.
            Attached Files

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

              to już ostatnia recenzja kosmetyków MomMe jakie miałyśmy z Zosią przyjemność testować - po pierwsze skład produktu zapewnia nam bezpieczeństwo, skład delikatny i naturalny. Produkt o bardzo dobrych właściwościach i dużej skuteczności. Mleczko ma płynną, kremową konsystencję, którą bardzo dobrze rozprowadza się na ciele dziecka, mi taka lejąca bądź co bądź konsystencja bardzo odpowiada - nie ma żmudnego wklepywania w skórę dziecka, delikatne mleczko nakładanym na dłonie i z szybkością błyskawicy kosmetyk aplikuje się na skórę dziecka - co jest szczególnie istotne przy mej ruchliwej córci. Po aplikacji bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, a więc dziecko można od razu ubrać. W kwestii działania daje uczucie komfortu i pozostawia skórę zdrową i gładką w dotyku, a co najistotniejsze mocno nawilżoną, co jest szczególni istotne przy pielęgnacji skóry dzieci z AZS a mojego dziecka ten problem dotyczy. Mleczko posiada neutralny zapach. Producent zapewnia nam, iż produkt ma działanie łagodzące - ja w tym tygodniu poparzyłam sobie palce gorącym klejem - gdy tylko się lekko wszystko zagoiło zaaplikowałam mleczko na dłonie i po kilku aplikacjach widzę efekty , skóra jest w dużo lepszym stanie i powoli wraca do normalnego stanu - wierzę iż to zasługa MomMe .
              Attached Files

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

                Dziś miałam okazję przetestować aksamitną oliwkę pielęgnacyjną od MOMME.
                Przyznam szczerze, że z tak dobrym produktem jeszcze się nie spotkałam.
                Zaskoczyła mnie przede wszystkim bardzo gęsta konsystencja, która nie przypomina oliwek, jakie znałam do tej pory.
                Dzięki gęstej konsystencji oliwka nie "rozlewa się", możemy rozprowadzić ją rozprowadzić w jakiej ilości chcemy i gdzie chcemy.
                Oliwka dobrze się wchłania pozostawiając skórę dziecka z delikatną warstwą ochronną. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, a w podrażnionych miejscach szybko się regeneruje.
                Co bardzo ważne, oliwka od MOMME stworzona jest tylko z naturalnych składników tj.: oleje roślinne oraz inne składniki naturalne, które mają zadanie chronić i regenerować skórę.
                Dzięki zawartości witaminy E ma dodatkowe działanie regenerujące i dobroczynne dla skóry.
                Powyższe składniki sprawiają, że oliwki można używać do pielęgnacji skóry już najmniejszego dziecka.
                Ja, po codziennej pielęgnacji mojej córki tą oliwka zauważyłam, że moje ręce są nawilżone i delikatne.
                Zapach, choć wyczuwalny, jest bardzo delikatny i nie drażni
                Z czystym sumieniem polecam aksamitną oliwkę pielęgnacyjną dla każdego maluszka, a także dla rodziców.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

                  Również zazwyczaj kupuję opierając się o zwyczajne, podstawowe testy i stawiam wtedy na na kosmetyki HB - u mnie poprawa następowała stopniowo, ale zmianę udało się uzyskać. Oczywiście, że na wszystko trzeba było odpowiednio poczekać, jednak stopniowe zmiany stosowania naturalnych kosmetyków są widoczne.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

                    Również i ja mam przyjemność bycia ambasadorką MomMe. Zestaw jaki otrzymałyśmy to:
                    - magiczny olejek pielęgnacyjny,
                    - łagodny żel do mycia 2w1,
                    - odżywcza śmietanka do kąpieli.
                    Kosmetyki zrobiły na mnie wrażenie głownie dzięki swojemu wyjątkowemu składowi - są antyalergiczne, proste, bezpieczne i naturalne. Skład kosmetyków MomMe jest krótszy niż lista substancji, których nie zawierają! Znajdziemy w nim surowce pochodzące z upraw organicznych, m.in: mleczko i olej z migdałów, inulinę czyli naturalny prebiotyk, glicerynę, wosk pszczeli czy masło shea. Kosmetyki poszczycić się mogą certyfikatami i symbolami: EcoCert czy V (produkty odpowiednie dla wegetarian i wegan). A jakby tego było mało, są pięknie i oryginalnie zapakowane!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

                      Chętnie podzielę się i ja naszą opinią na temat kosmetyków MomMe
                      Mamy już niemałą kolekcję, każdy jeden produkt zachęca do kupna kolejnego. Każdy się sprawdza. My mamy Aksamitną Oliwkę, Magiczny Olejek, Żel 2w1, Ziołowe Masełko, Spacerowy Krem spf25 i Puszysty krem
                      Z każdego jestem zadowolona. Kosmetyki od samego początku fajnie pielęgnowały skórę mojej córeczki, ale teraz po ok 2 miesiącach używania tylko tych kosmetyków widzę ogólną poprawę stanu skóry małej. Rzadziej zdarzają nam się miejscowe suchotki, skóra jest miękka, wręcz puszysta.
                      Konsystencje ww kosmetyków mi bardzo odpowiadają. Żel 2w1 jest bardzo, bardzo wydajny pomimo zwykłej tubki (nie mamy pompki). Świetnie myje włosy.
                      Zapachy subtelne, delikatne poza Magicznym Olejkiem, który pachnie nieco mocniej i za to go uwielbiam. Nienachalnie natłuszcza i przyjemnie nawilża skórę. Zazwyczaj stosuję go bezpośrednio na skórę, po kąpieli, ale w wannie też fajnie działa i wystarczy kilka kropli. Osad na wannie zostaje, nie ma się co oszukiwać.. ale dla mnie to nie problem.
                      O składach chyba nie trzeba pisać więcej, producent na opakowaniu przedstawia wszystko czarno na białym. Jestem spokojna kiedy moja Zosia zawsze bierze ode mnie trochę kremu na paluszek i wsadza go do buzi zamiast smarować brzuszek. Uwielbia je smakować haha
                      Bardzo dużym plusem jest kontakt z firmą MomMe, który jest bezproblemowy i Pani z którą miałam okazje rozmawiać służy zawsze pomocą
                      mogłabym pisać i pisać... jestem geekiem kosmetycznym
                      jestem ciekawa kremu spf 50 z tej firmy... ktoś miał i się wypowie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki MomMe - testujemy, opinie

                        Na prezent to kosmetyki Hildegard Braukmann, powinny się świetnie sprawdzić, bo jakie inne w tej roli będą odpowiednie? Ogólnie trzeba stawiać na odpowiednią jakość i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku. Kosmetyki również mogą być dobrym prezentem.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X