Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3miesięczny chłopiec ślini się i wkłada wszystko do buzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    A ja mysle ze trzeba upominac. Wystrasza sie? Czego ?
    My same bylysmy tu kiedys nowe i nie jednej sie oberwalo. Tylko niemadry czlowiek sie obrazi - madry wyciagnie z tego wnioski.
    Dlaczego mamy patrzec na to jak nowe osoby robia tutaj bajzel ?
    A najgorsze jest to ze najczesciej jest tak ze nowy uzytkownik przychodzi ,zaklada 5 tych samych watkow i odchodzi.

    A forum jest na tyle male ze przeszukanie go nie zajmie wiele czasu. Zreszta opcja SZUKAJ jest dosc widoczna i daje do myslenie prawda :P

    Od redakcji dowiedzialam sie ze prawdopodobnie wkrotce zostana wybrani moderatorzy ktorzy beda na bierzaco pilnowali porzadku.
    Dublowane posty prosili do nich zglaszac - beda je łaczyc lub usuwac.
    Posprzatajmy nasze otoczenie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez justysia191987 Pokaż wiadomość
      mój synek 22 skonczy 3 miesiace, moze i to dlatego ze niedlugo beda mu wychodziły ząbki, moze najlepiej zapytam o to lekarza 4 lutego na kolejnym szczepieniu. chociaż szczerze mówiąc to nie jestem jeszcze gotowa na ząbki, no ale ten czas tak szybko leci, dopiero co wychodzilismy ze szpitala a tu niedlugo mina 3miesiace
      Na co masz być gotowa??przecież dziecku idą zęby nie zależnie od tego czy nam się to podoba,czy nie. za chwilę zacznie raczkować, poźniej chodzić...taka kolej rzeczy.
      A ja to słyszałam(nie wiem czy to prawda),że dziecko się już z jednym zębem urodziło

      Skomentuj


        #18
        Tak sa takir przypadki, mam znajoma ktorej synek urodzil sie zzabkiem.

        Skomentuj


          #19
          Co do noworodków urodzonych z ząbkami to ja czytałam o takich
          przypadkach, sama osobiście nie znam nikogo z taką sytuacją.
          Wiem tylko, że usuwa się zaraz te zęby a czy potem rosną drugie
          mleczaki czy trzeba czekać na zęby stałe, to już nie wiem.

          Goplana ooo to super, przydałaby się osoba utrzymująca porządek.
          Właśnie przenosiła wątki czy łączyła te zdublowane.

          Skomentuj


            #20
            drogie Panie jeśli macie jakieś uwagi to piszcie o tym na priv, bo wtedy posty są nie na temat.
            Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
            http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

            Skomentuj


              #21
              Justysia uwagi powinno się pisać tam gdzie jest jakiś problem
              Np.dublowanie wątków , bo ile razy można mówić i pisać
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #22
                może i swędzą go dziąsełka na ząbki
                mojej Malwince pierwszy ząbek wyszedł w 4 miesiącu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Moim zdaniem dzieci tak mająMój syn zaczął się obficie ślinić ok.3 miesiąca a ząbki zaczęły mu wychodzić dopiero jak miał skończone pół rokuZwróc jedynie uwagę czy nie ma pleśniawek bo to może odpędzać apetyt!
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: 3miesięczny chłopiec ślini się i wkłada wszystko do buzi

                    Moja córka zaczęła się ślinić i wkładać rączki do buzi właśnie gdy miała trochę ponad trzy miesiące, a pierwszy ząbek wyszedł jej gdy miała 8 miesięcy. Do tej pory nie wiem czy było to spowodowane odczuwaniem rosnących zębków czy może czymś innym.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: 3miesięczny chłopiec ślini się i wkłada wszystko do buzi

                      Jak wkłada wszystko do buzi i mocno się ślini to ząbki. Nie znaczy to jednak, że będą one wychodziły i wyjdą za dwa czy trzy dni. Ten proces trwa troszkę dłużej. Najpierw dziecko swędzą dziąsła, ślini się i wkłada wszytsko do buzi, a zęby pojawiają się po pewnym czasie. Dodatkowo każde dziecko rozwija się inaczej i nie wiadomo jak będzie z twoim. Może jemu wyjdą zęby wczesniej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: 3miesięczny chłopiec ślini się i wkłada wszystko do buzi

                        to naturalne u dzieci może jeszcze być etap wczesnego ząbkowania bo takie tez bywają

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X