Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do mam które nie szczepią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Do mam które nie szczepią

    Ciekawy artykuł, na pewno warto go przeczytać Ja polecam zaglądać w razie pytań lub wątpliwości na tę stronę http://szczepimy.com.pl/porady-ekspertow/

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Do mam które nie szczepią

      Uważam, że dzieci powinny otrzymać obowiązkowe szczepienia. W tych czasach są to działania niezbędne. Jeżeli rodzice chcą mogą zaszczepić dziecko dodatkowo, ale tu wybór należy do nich. Jednakże odmawiając dziecku obowiązkowych szczepień powinni pomyśleć o innych dzieciach, które mogą się przez nie czymś zarazić.


      Skomentuj


        #48
        Odp: Do mam które nie szczepią

        Ja ostatnio spotkałąm się na jakimś forum z wpisami, w których przeciwnicy szczepień straszą rodziców, że w szczepionkach używa się enzymu wywołującego raka heh. Podobno faceta, który to odkrył zamordowano. MASAKRA. Paniom, które wierzą w takie bzdury i rozpowszechniają je uświadomiłam, że powietrze i jedzenie też jest rakotwórcze w dzisiejszych czasach. Nie potrafiły mi jednak odpowiedzieć czy w ramach profilaktyki przestaną oddychać ze swoimi dziećmi i jeść...

        Skomentuj


          #49
          Odp: Do mam które nie szczepią

          Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
          Ja ostatnio spotkałąm się na jakimś forum z wpisami, w których przeciwnicy szczepień straszą rodziców, że w szczepionkach używa się enzymu wywołującego raka heh. Podobno faceta, który to odkrył zamordowano. MASAKRA. Paniom, które wierzą w takie bzdury i rozpowszechniają je uświadomiłam, że powietrze i jedzenie też jest rakotwórcze w dzisiejszych czasach. Nie potrafiły mi jednak odpowiedzieć czy w ramach profilaktyki przestaną oddychać ze swoimi dziećmi i jeść...
          Annaniol ja też niestety spotkałam się z podobnym stekiem bzdur. Przeciwniczki szczepień mówiły właśnie o enzymie raka, że firmy farmaceutyczne chcą w ten sposób zarobić później... Szkoda nawet czasu na czytanie takich bzdur...


          Skomentuj


            #50
            Odp: Do mam które nie szczepią

            Eh coraz więcej jest w Internecie grup które właśnie negują szczepienia, ja mimo wielu opinią szczepię i mam nadzieję że nigdy tym dziecku krzywdy nie zrobię

            Skomentuj


              #51
              Odp: Do mam które nie szczepią

              Ja sama na początku obawiałam sie szczepić synka i bardzo sie tego bała. Do przeciwniczek nie należę, ale obawy miała. Ostateczności szczepiłam synka. Wiem, ze dobrze wybrałam.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Do mam które nie szczepią

                Słysząłam że myślą aby w polece zrobić też obowiązkowe pneumokoki, ja uważam że było by dobrze. Mam tylko nadzieję że będą one też refundowane

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Do mam które nie szczepią

                  Dla mnie jako mamy to jedna z najtrudniejszych decyzji, bo w rodzinie mam kuzynkę, która urodziła sie zdrowa a po szczepieniu zachorowała i teraz musi byc pod stałą opieką swojej mamy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Do mam które nie szczepią

                    ojej ja na szczęście taki przypadkó nie znam ale też zawsze się boję przed każdym szczepieniem o moje dziecko ;(

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Do mam które nie szczepią

                      my szczepiliśmy obydwoje dzieci i będziemy ale nie tymi bezpłatnymi lecz 5w1. Każdy ma własne sumienie i zdanie także według własnego uznania podejmuje decyzje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Do mam które nie szczepią

                        jarenty84 dokładnie tak, każdy postępuje wg własnego uznania ale czasami uważam, że nie podejmujemy racjonalnych decyzji i dlatego jest obowiązek szczepienny. Uważam, że nasz kalendarz szczepień mógłby zostać trochę zmodernizowany ale i tak już dużo, że pneumokoki będą darmowe.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Do mam które nie szczepią

                          Rodzice boja sie szczepić bo tak naprawdę nie informuje sie ich co i jak. Moja znajoma chodziła do szkoły rodzenia i tam były pogaduchy o szczepieniach. ja do szkoły rodzenia nie chodziłam i z tym problemem zostałam sama a pediatra to tez ogólnikowo mi powiedziała co i jak.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X