Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    Jest kilak podobnych wątków na forum odnośnie zakupów w sklepach internetowych i większość opinii jak najbardziej pozytywna. Nie ma się czemu dziwić bo dzięki temu oszczędzamy czas oraz pieniądze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      Mój ostatni zakup, mokasynki na wiosnę: xxxx
      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        Mi przypadło ostatnio kupić ciśnieniomierz zxxxxx. Przyszło nadciśnienie u mojego ojca i trzeba było się dostosować.
        Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          Jeżeli ktoś lubi robić zakupy dla dzieci to powinien wybrać się na premierę nowego salonu w Warszawie - xxxx. Idea tego miejsca jest bardzo ciekawa, bo nie będzie to klasyczny sklep z jak najtańszymi rzeczami, lecz z wyselekconowanymi produktami klasy premium
          Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            w moim przypadku zakupy przez internet zdarzają sie bardzo często, nie lubie chodzic po sklepach i marnować tyle czasu. Wole usiąść wygodnie na kanapie z laptpem i poprzeglądac sklepy internetowe czy portale. Lubie podążac za aktualnymi trendami, dlatego ostatnio czytuję [xxxx] Interesuje sie znanymi markami, także to coś dla mnie.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              A wiecie co, ja tam średnio patrzę za modą, tylko kupuje to, co mi się podoba. Na wiosnę uważam ze ubrania i buty powinny byc kolorowe, takze chce postawic na wygodne buty xxxx które posłuza mi przez jakis czas.
              Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Zakupy

                A robicie zakupy przez Internet? Ja tak i to w zasadzie prawie wszystkie, ale ostatnio dowiedziałam się, ze bardzo mało moich znajomych kupuje przez internet i trochę mnie to zdziwiło. Ja najczęściej kupuje produkty spożywcze w tym sklepie xxxx , bo to sklep spożywczy ze zdrową żywnością. Znacie go?
                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:26. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy

                  Ja niedawno kupiłam buty sportowe i przeczytałam o ich historii na stronie: xxxx
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 15:27. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy

                    Sporo fajnych ciuchów i bielizny jest tutaj xxxx
                    Nawet jak nic nie potrzebuje to przeglądam tam promocję bo można trafić na coś fajnego i nie drogiego.
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 15:27. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      Czasem kupuję on-line a czasem kupuję stacjonarnie. Zależy od tego, co chcę zakupić

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Bardzo lubię polować na okazje w sklepach online. Ostatnio kupiłam sobie sandałki na lato w na promocji: xxxx
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 15:22. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Również zamawiam przez internet większość rzeczy, szybciej można wyszukać produkt w lepszej cenie nawet płatności są wygodniejsze. Z takich ostatnich zakupów wymienić mogę buty w Deichmannie xxxxx świetne sandały ze skóry w mega promocji, doskonałe na wakacyjne upały.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 15:22. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Jakby ktoś był zainteresowany, to znalazłam bardzo fajną stronkę z ciuszkami, PSOTY.com i zamówiłam tam już kilka rzeczy. Super jakość i ceny, bez porównania do tego co jest w sieciówkach.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              Preferuje przez internet ponieważ jeżeli coś kupię i mi się nie spodoba to zawsze mam dwa tygodnie na zwrot towaru.Ostatnio kupiłam xxxx przepiękna
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 15:23. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                Moim ostatnim zakupem, z którego jestem szalenie zadowolona jest pled z tej ofertyxxxxx . Pled jest wykonany z owczej wełny, ale cechuje się nowoczesnym wyglądem i nie ma niczego wspólnego z tymi babcinymi kocami i pledami z owczej wełny. Pled jest bardzo ciepły i genialnie wygląda na kanapie.
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:23. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X