Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Emolium, Oilatum, Balneum? co najlepsze?

    Synek ma 7 miesięcy, ma jakąś wysypkę, dermatolog zaleciła kąpanie w emoliantach. Ceny są zabójcze więc powiedzcie co kupić, może ktoś czegoś używa? Dziękuję.
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!
  •    
       

    #2
    Ja używałam Emolium do póki córeczka nie skończyła czterech miesięcy, później już tak "rozrabiała" w kąpieli, że przenieśliśmy się z sypialni do łazienki i zaczęłam używać płynu z Hippa (wygrałam w konkursie dużą butelkę) i nadal w tym kąpię.
    Z tanich produktów polecam mąkę ziemniaczaną (czubatą łyżeczkę od herbaty na wanienkę, wsypać i energicznie zamieszać). Pozdrawiam.

    Skomentuj


      #3
      A ja polecam emulsje do kapieli SOFEO za 500 ml zaplacisz ok 20 zł podczas gdy za te sama pojemnosc Oilatum zaplaciłabys ok 50 zl.

      Specyfikacja:
      Sofeo emulsja do kąpieli to pielęgnacja skóry suchej, bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii.

      DZIAŁANIE:
      • Chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem
      • Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia
      • Łagodzi podrażnienia
      • Wspomaga regenerację.

      Sofeo emulsja do kąpieli zawiera w składzie 65% parafinę ciekłą, która na warstwie rogowej naskórka tworzy film ochronny, który zapobiega nadmiernemu parowaniu wody z powierzchni skóry. Zapewnia odpowiednią wilgotność i poziom natłuszczenia, łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza swędzenie i łuszczenie się skóry.

      Maz przyniosl mi z apteki wczoraj probke kremu Sofeo - narazie jest identyczny jak sudocrem

      Skomentuj


        #4
        nasz miał wysypkę właśnie po Balneum, do 3go miesiąca kąpaliśmy go w nadmanganianie potasu,
        pozostałych kosmetyków nie używaliśmy, ale wiem że większość dzieci je toleruje
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          ja używam emolium kremowego żelu i tak tam na szczęście sie kończy i będe próbowała coś innego bo u nas jest za słaby


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            Moj maly mial wysypke i kapalismy w Oilatum od 2 miesiaca i do tej pory kapie place za 350 ml 23 zl. i starcza na miesiac. Polecam. Brak wysypki, a do tego gladziutka skora.
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              ja używałam i oilatum i emolium i ten pierwszy wg mnie lepszy, emolium jak dla mnie nieprzyjemnie pachnie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                moja mala ma AZS
                od urodzenia kapie ja w oliatum, co jakis czas w nadmanganie potasu
                a buzie smaruje emolium kremem specjalnym

                zaciekawil mnie tn srodek podobny do oilatum, cena nie porownywalna, super, przyjrze sie temu blizej
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj


                  #9
                  Ja polecam Oillan, jest to to samo co Oilatum tylko produkuje je polska firma Oceanic i jest o wiele tańsze. Np. mydełko Oilatum kosztuje 20 zł podczas gdy Oillan 7 zł. Emulsja natłuszczajaca do kąpieli kosztuje ok. 30zł za 500ml.

                  Skomentuj


                    #10
                    My też używamy Oilatum pięknie pachnie, mały ma skórę piękną, delikatna a od miesiąca jesteśmy na Oilan tez polecam.
                    Wojtuś 28.11.2007

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dziękuję!

                      Dziekuję wszystkim za rady! na razie używamy emolium (doastałam parę próbek) ale faktycznie nieładnie pachnie. Zaciekawiło mnie to SOFEO, spytam w aptece i spróbuję! dzięki za odzew!
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez Maja02 Pokaż wiadomość
                        Ja polecam Oillan, jest to to samo co Oilatum tylko produkuje je polska firma Oceanic i jest o wiele tańsze. Np. mydełko Oilatum kosztuje 20 zł podczas gdy Oillan 7 zł. Emulsja natłuszczajaca do kąpieli kosztuje ok. 30zł za 500ml.
                        Dziekuję, widziałam w aptece ale myslałam że jest bardzo drogie. kupię na pewno do spróbowania. pozdrawiam
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Antalis dziekuję, pierwszy raz o tym słysze ale spróbuję na pewno bo nie jest drogie a duże idaje te same efekty.
                          dziekuję. pozdrawiam
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Moje dzieci z niewiadomych przyczyn nie tolerują Oilatum. Kompiemy się w Balneum.

                            Skomentuj


                              #15
                              Gdy moj synek dostał wysypke kapałam go przez kilka dni w delikatnym krochmalu i pomogl idealnie i pozniej za kazdym razem gdy wyszkoczyly mu jakies krosteczki wystarczyla jedna kapiel i wszystko znikalo

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X