Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Prezent" dla męża, doradź :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

    Ciężko doradzić szczególnie jeśli się nie zna osoby. Żeby wybrać odpowiedni prezent trzeba znać zainteresowania danej osoby i wiedzieć co lubi. Może mąż interesuje się motoryzacją? A może jeździ na motorze? Jeśli tak tu xxx może uda znaleźć się jakiś prezent
    Last edited by disne; 08-07-2020, 17:50. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

      Ooo tak, zgadzam się Faceci lubią markowe rzeczy. Ja śmieję się zawsze z mojego męża, bo on woli rok nie kupić sobie nic, a jak już - to właśnie markowy gadżecik. A potem przychodzą święta i ja mam największy ogromny dylemat co mu kupić... W tym roku postawiłam na zegarek. Do tej pory wprawdzie nie nosił, ale myślę, że zegarek lubi każdy i z chęcią go będzie nosił. Szukałam czegoś wyjątkowego i znalazłam taki - xxx. Wygląda bardzo stylowo i nowocześnie i myślę, że będzie pasował zarówno do garnituru jak i do luźniejszego ubioru. Czytałam o producencie tego zegarka i wszyscy go polecają, to włoska, uznana na świecie firma. Myślę więc, że mężuś będzie prezentem zachwycony
      Last edited by disne; 08-07-2020, 17:51. Powód: link
      Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

      Skomentuj


        #48
        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

        Kilka wskazówek co kupić facetowi. Co prawda pod kątem zbliżającej się gwiazdki, ale według mnie pomysły są na tyle uniwersalne, że na każdą okazję będą ok: xxx/meskie-prezentyxx
        Last edited by disne; 08-07-2020, 17:51. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

          Mój coroczny problem... Rok temu mąż dostał zegarek. A teraz chyba kupię mu jakąś piżamę. Stawiam na praktyczne prezenty dla facetów.

          Skomentuj


            #50
            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

            To widzę, że nie tylko ja mam problem z prezentem dla męża Nigdy nie wiem, co mu kupić. Ale tak myślę, że w tym roku postawię na ubranie. Spodobały mi się marynarki
            Last edited by disne; 08-07-2020, 17:51. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

              co powiecie na kurs językowy na prezent? Zastanawiam się czy mężowi nie kupić, marudzi że do pracy mu angielski potrzebny, bo dużo czyta literatury fachowej po angielsku, wiem że ma jechać na konferencję do Stanów i widzę jak mocno się spina że jego wymowa nie taka itp. zastanaiwam csię czy mu nie wykupić w speak upie jednego poziomu a potem zobaczy czy mu to pasuje, chociaż myślę że jak zacznie chodizc to się wciągnie

              Skomentuj


                #52
                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                Z prezentem dla męza zawsze problem tym bardziej jak maż wybredny. Ja jak nie wiem co mam mu kupić to kupuje witaminy bo mężczyzna czasem ma bardzo ubogą dietę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                  Mój mąż na tę gwiazdkę dostanie dodatki do auta. Na electro.pl zamówiłam mu radio i kamerkę. Już od jakiegoś czasu słyszałam, że mu się to przyda więc powinien być zadowolony

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                    Napisane przez shirleyka Pokaż wiadomość
                    co powiecie na kurs językowy na prezent? Zastanawiam się czy mężowi nie kupić, marudzi że do pracy mu angielski potrzebny, bo dużo czyta literatury fachowej po angielsku, wiem że ma jechać na konferencję do Stanów i widzę jak mocno się spina że jego wymowa nie taka itp. zastanaiwam csię czy mu nie wykupić w speak upie jednego poziomu a potem zobaczy czy mu to pasuje, chociaż myślę że jak zacznie chodizc to się wciągnie
                    Przeszłą mi przez głowę podobna myśl o prezencie dla męża. Też marudzi, że musi podszkolić angielski, ale nie może zacząć. I może taki prezent byłby dobrą mobilizacją...

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                      Takie prezenty jak proponuje autorka, to można wręczyć na co dzień. Urodziny są raz do roku i można wtedy zaszaleć. Męża z pewnością ucieszyłyby xxx, bo faceci lubią dreszczyk adrenaliny. Niech ma przygodę, a co!
                      Last edited by disne; 08-07-2020, 17:50. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                        Zależy co się komu podoba...
                        Wszystko jest bardzo niepewne i to właśnie mnie uspokaja.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                          Może smartwatch? Jak chcesz to sobie o nich poczytaj: xxx To może być fajny prezent właśnie na święta czy urodzinki. Przydatny i modny
                          Last edited by disne; 08-07-2020, 17:50. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                            Hej. Jestem ojcem dwójki dzieci i mam kochającą żonę która zawsze na moje urodziny kupi pomysłowy prezent, czasami nawet się zastanawiam skąd ona ma tyle pomysłów na te wszystkie prezenty. W tym roku zaskoczyła mnie totalnie kupując kalendarz z naszymi wspólnymi zdjęciami. Podobne kalendarze można zakupić na stronie xxx
                            Last edited by disne; 08-07-2020, 17:50. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                              mój mąż dostał ode mnie wiertarko-wkrętarkę ryobi ostatnio, dobrze że kupiłąm po nowym roku bo się okazało że jest teraz możliwosć przedłużenia gwarancji do 3 lat, w koncu zawiesił karnisze i żyrandol, już myślałam ze to nigdy nie zastapi, ja już rozplanowąłam gdzie umieszczę kolekcję naszych zdjęć, sama przecież tez mogę obsłuzyć wiertarkę

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: "Prezent" dla męża, doradź

                                Zależy czym się interesuje...
                                Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X