Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telefon dla 12 latka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

    Jeżeli podasz jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup telefonu dla 12 latka,to chętnie doradzimy również konkretne modele,a tych na rynku naprawdę nie brakuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

      Ja polecam samsung galaxy. Nie koniecznie musi być to model najnowszy, starszy dla dziecka wystarczy. Ale telefon jest świetny, naprawdę
      Niepoprawna romantyczka

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

        A może by tak żaden?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

          Bardzo dobra odpowiedź! Dawniej nikt nie miał telefonu i się jakoś żyło...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

            No tak ale nie da się ukryć, ze swiat idzie do przodu i nie ma co myśleć o tym co było w latach 80-tych i 90-tych. Ja pierwszy telefon dostałam w wieku 13 lat i uważam, że to odpowiedni wiek. Jeśli nie wiesz jaki model teelfonu kupić to wejdź sobie na http://www.lgswift.pl/lg-swift-l1-ii...9ii-d605-f173/ Znajdziesz tam wiele ciekawych wątków o LG. Moim zdaniem to jedne z najlepszych telefonów. Ja mam LG-ka od dwóch lat i póki co śmiga jak nowy.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

              Przede wszystkim to nie może być zbyt drogi telefon i na pewno nie na abonament. Dobrze jest postawić na doładowania telefonu, które zawsze łatwo zrobić przy okazji normalnych zakupów.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                Akurat w tej kwestii mam takie samo zdanie i również uważam,że telefon dla dziecka nie może być zbyt drogi,bo i tak po jakimś czasie ulegnie zużyciu,zniszczeniu,szczególnie kiedy dziecko jest aktywne i wszędzie biega z telefonem. Miejmy ten fakt na uwadze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                  Niedrogi i prosty w obsłudze, tylko po to, żebyś mogła mieć z nim kontakt, może któraś z tradycyjnych nokii będzie odpowiednia? A jak nie chcesz przepłacać zobacz sobie na digitalmobiles.pl tam mają bardzo przystępne ceny.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                    Dla nastolatka nie warto kupować drogiego telefonu, to prawda, ale też nie idźmy po taniości. Przede wszystkim należy się dowiedzieć, co dziecko robi najczęściej na telefonie - czy gra w gry, słucha muzyki, pisze ze znajomymi przez Facebooka, kilka rzeczy naraz - i pod tym kątem sprawdzać specyfikacje telefonów dostępnych na rynku.
                    W dzisiejszych smartfonach ważna jest bateria, żeby mocno trzymała i nie potrzebowała ładowania co kilka godzin. No i żeby wytrzymywała kilka obciążających aplikacji działających w tle.
                    Takiego zakupu lepiej nie dokonywać w ciemno, wygląd i cena nie zawsze są najważniejszymi cechami.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                      Nie przesadzałabym, w dzisiejszych czasach 12 latek to już naprawdę świadomy i zaawansowany technologicznie użytkownik. Wiadomo jak dzieci ciągną do telefonów. Dlatego telefony typowo dziecięcy to nie jest dobry pomysł. Ja sprawdziłabym ofertę LG. Na ich stronie są zarówno najnowsze smartfony, jak i trochę tańsze telefony komórkowe, które mimo to ucieszą dzieciaka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                        Dla 12nasto latka myśle ze jakiś prosty w obsłudze, ale napewno chciałoby mieć juz smartfona. Ja dla mojego smyka zamawiałam stąd http://digital24.pl/ przyszedł mega szybko i jestem bardzo zadolona z tego telefony, syn też. A, zamówiłam samsunga s4, mam nadzieję ze długo mu posłuży.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                          Obawiam się, że w dzisiejszej dobie, to wszystkie dwunastolatki już dawno mają telefony. Moja bratanica to już nie pamiętam od kiedy, ale jakiś początek podstawówki, bo na Komunię dostała tableta, a telefon już wtedy miała. Jej brat z kolei nie ma jeszcze 9 lat i już dostał na Dzień Dziecka smartfona. Jak nie wiesz, co kupić, skorzystaj sobie z jakiegoś internetowego porównania smartfonów zobacz, co i nich piszą i coś wtedy znajdziesz odpowiedniego.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                            Napisane przez kajametrowsk Pokaż wiadomość
                            Czy 12 lat to nie jest przypadkiem zbyt wczesny wiek na telefon? Jaki model warto kupić dla takiego dziecka. Smartfona czy coś prostego?
                            Myślę, że warto sprawić dziecku telefon, żeby być z nim w kontakcie. Jakiś prosty smartfon na początek, nie za ciężkie pieniądze ;-) I koniecznie z obudową ochronną i wzmocnioną szybką, bo wiadomo, jak to z dziećmi - wrzuci do plecaka czy wypadnie mu z kieszeni i po telefonie. Ściągnij sobie naszą apkę na komórkę, bo mamy tam najwięcej promocji ze sklepów rtv/agd i zobacz, co gdzie jest na wyprzedaży. Z nami na pewno szybko znajdziesz ❤

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                              Kochane jeśli zależy Wam na tym aby smartfon, który kupujecie był porządny to zerknijcie sobie na stronę:
                              mobismart.pl

                              Znajduje się na niej kilka porównan telefonów. Ze swojej strony polecam firmy takie jak
                              Kiano
                              Huawei
                              Xiaomi
                              Może nie są tak znane jak samsung czy lg, ale to nie znaczy, ze mają gorsze smartfony. Kupicie telefony o wiele taniej.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                                Na pewno nie warto przepłacać za telefony dla dzieci. Najlepiej podejść do tematu z głową i wybrać taki sprzęt, który idealnie sprawdzi się w tym przypadku. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z rankingu http://techfresh.pl/jaki-smartfon-hu...tfonow-huawei/ i na tej podstawie wybranie telefony dla dziecka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X