Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

modne dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    modne dzieci

    Dziewczyny jak jest u Was, czy też macie wrażenie, że więcej wydajecie na ciuchy dla swoich pociech niż dla siebie? Czy kupując ubranka zwracacie uwagę na modę?
  •    
       

    #2
    Odp: modne dzieci

    Ja mam podobnie, szczególnie, że uwielbiam chodzić po sklepach online. A jak się ogląda to wiadomo… pojawia się ta niesamowita pokusa, żeby kupić akurat to, bo później może już nie być rozmiaru/podobnego kroju itd. Sama zwracam uwagę bardziej na krój, kolor i jakość, moda to kwestia istotna, ale po tych pierwszych . Moim ostatnim znaleziskiem jest Max&Mia. Ubranka dobrej jakości, kolorowe i dobrze wykończone. Kupiłam dla swojej córy naprawdę śliczną spódniczkę z tiulem http://maxmia.eu/dziewczynka/produkt/spodnica-dziewczeca-3q2610, co o niej myślicie? Ja bym szczerze mówiąc sama taką założyła, zawsze marzyłam o podobnej…

    Skomentuj


      #3
      Odp: modne dzieci

      Zgadza się,chyba każda z nas zna tą kwestię zakupów online,swoja drogą to bardzo wygodna i zdecydowanie tańsza forma niż kupowanie w tradycyjnych sklepach,prawda?

      Skomentuj


        #4
        Odp: modne dzieci

        chyba każda z nas tak ma

        Skomentuj


          #5
          Odp: modne dzieci

          Oczywiście, że u mnie też tak jest że wydaję mnóstwo pieniędzy na ubrania i buty dla córki, przede wszystkim dlatego ze zwracam uwagę na jakość ubrań i butów a to niestety kosztuje ale też dlatego dziecko cały czas rośnie no i brudzi się nieustannie więc tych ciuchów trzeba mieć całe tony Nawet jak idę na zakupy bo ja potrzebuję butów czy jakiś nowych ciuchów to i tak wracam do domu z naręczem ubrań dla córeczki a dla siebie kupię jakiś top

          Skomentuj


            #6
            Odp: modne dzieci

            Tak, ja na ubranka dla dzieci tracę fortunę i oczywiście kupuję te modne ciuszki też , które oprócz tego że świetnie wyglądają są mało praktyczne ale cóż co ładne to ładne

            Skomentuj


              #7
              Odp: modne dzieci

              Ja jednak staram się stawiać na praktyczność - jak to wychodzi, to inna sprawa W każdym razie, w przypadku ubranek na co dzień najpierw patrzę na praktyczność. Zawsze mam też w głowie, że dzieci przecież szybko wyrastają, a i różne rzeczy zdarzają się w trakcie zabawy. Co innego specjalne okazje Wtedy też oddaję się przyjemności zakupów online

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: modne dzieci

                widzę bardzo dużo ślicznych ubranek ale ich ceny są niestety powalające

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: modne dzieci

                  Zgadza się i dlatego też jedno co mogę polecić to aby szukać niższych promocyjnych cen i okazji w dobrych sklepach internetowych. Tutaj znajdziemy zresztą szeroki wybór artykułów dla dzieci,zapraszamy do nas,chętnie pomożemy i doradzimy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: modne dzieci

                    O tak Ja lubię robić zakupy w Pepco,bo maja
                    ą zawsze ciekawe propozycje za rozsądną cenę i dobrą jakość Zawsze jak tam wpadnę to ciężko mnie stamtąd wyciągnąć.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: modne dzieci

                      Faktycznie takie ubranka dla dzieci trochę kosztują, ale ja szukam ciekawych okazji w sklepach internetowych i najczęściej uda mi się coś upolować. Strasznie podobają mi się te dwa pierwsze od dołu w kwiatki, tylko nie wiem który kołnierzyk lepszy?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: modne dzieci

                        JA podobnie bo przynajmniej dzięki temu mogę wybrać te dobre i markowe ubranka w niższej cenie,szczególnie teraz jesienią kiedy to mamy szeroki wybór promocji i rabatów w sklepach internetowych.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: modne dzieci

                          Kupując ubranka dla dziecka sprawdzam jakość i przede wszystkim czy bedzie mu w tym wygodnie. Przyznam że mam słabość do modnego ubierania ale tylko na wyjścia, nie po domu. Wtedy lubię założyć synkowi jeansy i koszulę

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: modne dzieci

                            Dla mnie liczy się to aby dziecko było czyste, ubrania bez plam, te gorsze ciuchy czyli bardziej zniszczone zakładam na piaskownice czy po domu, córcia modna może nie jest ale jest zawsze czysto ubrana bynajmniej do pierwszego ubabrania na spacerze zaleznie od pogody
                            Moda zawsze mija a dzieci mają czuć się wygodnie a nie myśleć o tym czy mają oryginalny ciuch czy też na czasie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: modne dzieci

                              to mnie wszyscy nagabują bo Zosia rzadko chodzi w sukienkach - ja jako matka lubiąca wygode tez tak samo ubieram dziecko - dobrej jakosci material plus luzny kroj - to jest wazne dla mnie i w konsekwencji Zosia przewaznie chodzi w zestawie bluska, leginsy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X