Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urządzamy pokój dla dziewczynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Ja w pokoju córeczki nie mam nic na oknie. Parę naklejek córka przykleiła i tyle.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

      A co powiecie na rolety rzymskie Poznań? Słyszałem dobre opinie o tym producencie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

        Można zastosować fajne rolety rzymskie i oddzielić np kącik z zabawkami. Fajnie to wygląda a można dobrać teraz pewnie każdy z możliwych kolorów.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

          Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

            Akurat rolety czy żaluzje w pokoju dziecka to dobry pomysł,tak samo jak w każdym innym ponieważ raz że pozwolą zachować prywatność,a dwa ochronią nas przed słońcem co szczególnie sprawdza się latem.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

              A nie myslałaś o jakiejś fachowej pomocy w projektowaniu? Jesli chcesz miec pokój dziecka i całe mieszkanie idealne to może projektant wnętrz? Albo podpatruj cos w sieci? Zobacz tu http://perfectspace.pl/realizacje/ jakie cudne wnetrza sa. Sama bym tak chciała miec

              Skomentuj


                #37
                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                Również planujemy wymianę mebli w pokoju nastoletniej córki. Zastanawiamy się nad meblami na wymiar lub gotowymi jeżeli uda nam się coś fajnego znaleźć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                  Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
                  Również planujemy wymianę mebli w pokoju nastoletniej córki. Zastanawiamy się nad meblami na wymiar lub gotowymi jeżeli uda nam się coś fajnego znaleźć.
                  W sklepach jest bardzo wiele fajnych gotowych mebelków. Takie meble są o wiele tańsze niz robione na wymiar i przynajmniej wiesz co kupujesz. Bardzo modny jest obecnie styl skandynawski. Możesz sobie zerknać na przykład na te mebelki:


                  Moim zdaniem świetne. Sama przymierzam się do remontu pokoju u dziecka i zastanawiam się czy ich nie kupić. Znalazłam je w sieci. Konkretnie w tym sklepie:
                  http://www.allemeble.com/

                  Maja tam sporo dobrych jakosciowo kolekcji tak więc możesz sobie poszperać.Chociażby w poszukiwaniu inspiracji.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                    My niedawno skończyliśmy malować pokój dziewczynek i teraz rozglądamy się za nowymi mebelkami. Myślałam o jakiś z http://www.allemeble.com/Kategorie/Pokoj-dzieciecy Wybór jest dość duży, meble solidne - znanych producentów jak np meblar. Nie wiem jednak czy wybrać różowo szare czy może coś bardziej neutralnego? Chciałabym by meble służyły dziewczynkom jak najdłuzej.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                      Dwa miesiące temu kupiliśmy pierwsze własne mieszkanie. Ubezpieczyliśmy je: http://safetyhome.pl/ i od razu zaczęliśmy remont. Jesteśmy prawie na finiszu, więc zapewne niebawem też będziemy urządzać pokoik dla córeczki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                        Śliczne rzeczy, aż chce się robić przemeblowanie u mojej córy

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                          Ja do takiego pokoju dla dziewczynki dorzuciłabym jeszcze jakies fajne naklejki na ścianę.
                          Np. z takich oryginalnych jak na xxx calydlamamy.pl/80-naklejki-na-sciane-dla-dzieci"]http://www.calydlamamy.pl/80-naklejki-na-sciane-dla-dzieci[/URL] - wydaje mi się, że dziewczynki lubia jak ich pokoiki sa dopieszczone zadbane, no i ładne.
                          Taka płeć - a i dla nas, mam jest to fajne pole do popisu i ciekawej zabawy.
                          A co
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 15:01. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                            A co sądzicie o zamówieniu do pokoju dziecka dużej szafy mającej drzwi komandor -xxx? Chodzi mi o szafę z przesuwnymi drzwiami. Młoda ma dość duży pokój i chciałabym wykorzystać tą przestrzeń na dużą szafę w której wszystko się zmieści.
                            Last edited by disne; 18-06-2020, 15:01. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                              Bardzo dobre rozwiązanie. Zyska się dużo przestrzeni do przechowywania.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                                Czasem ciężko zaprojektować i urządzić samemu pokój dla dziecka tak aby był bezpieczny i funkcjonalny. Dlatego czasem warto zainwestować i wynająć po prostu projektanta wnętrz który się na tym zna jak nikt inny. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć kogoś profesjonalnego to xxx bo warto. Mają bardzo ciekawą ofertę
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 15:00. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X