Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urządzamy pokój dla dziewczynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Urządzając pokój dla dziewczynki należy skupić się przede wszystkim na kolorystyce ścian oraz dobrych,ładnych i solidnych mebelkach bo to ma moim zdaniem kluczowe znaczenie,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy i doradzimy na forum.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

      Wiem, że w pokoju dla dziecka powinno sie mebelkami urządzic przytulnymi, dziecięcymi mebelkami ale niestety mam tak małe mieszkanko, ze jestem zmuszona oprócz dziecięcych mebelków :wepchnąć" tam szafe z drzwiami przesuwnymi. Nie mam miejsca na umieszczenie jej ani w drugim pokoju ani nawet na korytarzu a jednak jest to praktyczne -duzo pomoeści i jest całkowiecie zakryta. Chciałabym jednak nie popsuć do końca dziecięcego klimatu i wybrać coiś pasujacego do pokoju. mebelki dziecko ma białe, wykładzine jasno zielona a ściane beżową. Teraz myślę o drzwiach zupełnie z lustra ale znów nie wiem czy to przy dziecku bezpieczne. Które z tych: http://www.leroymerlin.pl/garderoba-...uwne,a730.html bedą waszym zdaniem pasowały najbardziej do pokoju dziecięcego?? Będę wdzięczna za rady.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

        Napisane przez ania56 Pokaż wiadomość
        Wiem, że w pokoju dla dziecka powinno sie mebelkami urządzic przytulnymi, dziecięcymi mebelkami ale niestety mam tak małe mieszkanko, ze jestem zmuszona oprócz dziecięcych mebelków :wepchnąć" tam szafe z drzwiami przesuwnymi. Nie mam miejsca na umieszczenie jej ani w drugim pokoju ani nawet na korytarzu a jednak jest to praktyczne -duzo pomoeści i jest całkowiecie zakryta. Chciałabym jednak nie popsuć do końca dziecięcego klimatu i wybrać coiś pasujacego do pokoju. mebelki dziecko ma białe, wykładzine jasno zielona a ściane beżową. Teraz myślę o drzwiach zupełnie z lustra ale znów nie wiem czy to przy dziecku bezpieczne. Które z tych: http://www.leroymerlin.pl/garderoba-...uwne,a730.html bedą waszym zdaniem pasowały najbardziej do pokoju dziecięcego?? Będę wdzięczna za rady.
        w kwestii drzwi przesuwnych szklanych ważne aby było to szkło bezpieczne klejone na płycie - mąż jest stolarzem i my w domku mamy szafe z dzrwiami szklanymi i Zosi zdarzy sie w nia uderzyć zabawką ale nic sie z nimi nie dzieje, a jesli by stukneła mocniej to szkło nie posypie sie na nią bo jest wklejone ta taśmach na druga cieńsza płyte pod lustem wiec powstanie tylko rysa - i takie drzwi szklane sie stosuje przy dzieciach, drzwi szklane optycznie powiększa pokoj, jesli natomiast zdecydujesz sie na płyte to polecam mjasne kolory drzewa boo na ciemniejszej fakturze dzieci strasznie odbijaja paluszki i bardzo to widac jak cos to chetnie sluże radom

        Skomentuj


          #19
          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

          Drzwi przesuwane i w dodatku szklane jakoś mimo wszystko do mnie nie trafiają,wolę postawić na solidność drewna i ewentualnie szybka w drzwiach ale do góry gdzie dziecko nie dosięgnie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

            W pokoju dziecięcym też stawiam raczej na drzwi drewniane. Szkło mogło by być niebezpieczne poza tym zarówno na szkle jak i na lustrach zaraz będą poodbijane ślady dziecięcych łapek

            Skomentuj


              #21
              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

              oj z tymi sladami masz niestety rację, mieliśmy lustro w formie drzwi przesuwnych i o ile było stabilne i mocne dobrze wykonane to ze śladami mozńa było ciągle walczyć

              Skomentuj


                #22
                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                Same drzwi to chyba najmniejszy problem,warto zastanowić się również nad meblami do pokoju dla dziecka,teraz w sklepach internetowych można wybrać kilka tańszych i bardzo fajnych zestawów mebli.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                  wolałabym widzieć jakość mebli, my kupilisy zwykły regał z ikea który słózku jako pułka na ksiażki pluszaki i inne zabawki, przede wszystkim wszystko z zasięgu ręki malutkiej do tego szafa pod kolor regału, stolik ikea do rysowania i kanapa, myslę ze na większe szaleństwa bedzie czas jak mała pójdzie do szkoły i będzie potrzebne biurko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                    Meble powinny być moim zdaniem przede wszystkim dobrej,solidnej jakości i wtedy możemy pomyśleć również o takim samym łóżeczku do kompletu,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy i doradzimy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                      Większość mówi ,ze jak dziewczynka to ściany musza być różowe i w ogóle dodatki tez różowe itp. A moja córcia ma pokój zielony z odklejenia tapeta tam gdzie jest łóżeczko na tapecie są naklejone sowy z takimi brylancikami no kto nie widział moze powiedzieć brzydko ale powiem szczerze super to wyglada.Po drugiej stronie ma ściankę z meleblkami.Koszyk na brudne ubranka i siateczki na drobne zabawki oraz Polkę na kosmetyki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                        mi się podobają te stonowane kolory ścian, niestety my mamy pomarańczowe ściany i wydają się one zbyt agresywne, także chyba niedługo będzie malowanie

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                          Skupmy się też an dobrych,ciekawych mebelkach dla dziewczynki,akurat tym się zajmujemy więc możemy pomoc,doradzić na forum

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                            Pomarańczowe ściany to fajny pomysł A jakie zasłony wówczas dobierzecie? A może rolety ? znalazłam ciekawy poradnik na ten temat - http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/...nczowych-scian może wam się przyda Mi na pewno bo nie mam "ręki" do kolorów

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                              Rolety lub żaluzje z pewnością przydadzą się w każdym oknie,nie tylko w pokoju dziecka,szczególnie podczas takich upałów jakie teraz przed nami. Wybraliście już coś konkretnego czy dalej poszukujecie?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                                Do pokoju dla dziewczynki pomyśl o założeniu rolet rzymskich. Jest dostępnych wiele wersji kolorystycznych, na pewno któreś się spodobają. Rolety są dużo praktyczniejsze od zwykłych zasłon. U mnie są już długi czas i świetnie się sprawdzają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X