Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kasza kuskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dziewczyny,kuskus z owocami moge wam na prawde polecic , super zwlaszcza latem.Mozna wkroic banany,truskawki,jablka,brzoskwinie co kto lubi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ano dokladnie Ryz tez sie je na slodko a dodawany jest do obiadow
      Ja wczoraj zrobilam na slodko - zalalam goracym mlekiem z dodatkiem wanilii i cukru, do tego banany i mango PYCHA

      Skomentuj


        #18
        Goplana fajny pomysl ,ja ryz na slodko tez lubie z cynamonem (ulubiony podwieczorek z czasow szkoly podstawowej) albo salatke z kurczakiem , ryzem i owocami ,mmm pycha

        Skomentuj


          #19
          a ja niestety mam wstręt do TEJ kaszy .... nawet nie mogę jej nazwy napisać...
          tak się stało, nie wiem czemu, że mam wstręt do niej od kiedy zaszłam w ciążę, i tak zostało,
          nie tknę jej a już nawet nie wypowiem nazwy,,,,

          tak już mam, a kiedyś lubiłam - nie wiem czy kiedyś znowu polubię,

          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #20
            przed chwila zrobilam dla mojego Kubusia ta kaszke tylko na mleku. na koniec dodalam ser zolty. maly sie zajadal, nawet zabawek nie potrzebowal. dawalam mu na talerzyk male kulki, a on je bral i fru do buzki
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #21
              Odp: kasza kuskus

              do ugotowanej kus-kus dodaj drobno pokrojona pappryke czerwona, zielona i zotka, troszke ogorka zielonego, kukurydza

              Skomentuj


                #22
                Odp: kasza kuskus

                Bardzo lubię kaszę kuskus i na pewno którys z przepisów wykorzystam. Ja podaję równiez do obiadu, a nie tylko do sałatek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: kasza kuskus

                  ja kaszę kuskus robie na słodko z brzoskwiniami. Dzieci ja lubią Podaje w pucharkach ozdobioną listkiem mięty

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: kasza kuskus

                    Ja kaszę kus kus robię z warzywami i kurczakiem na patelni. Daję pomidory, papryke, fasolkę szparagową i marchewkę, Do tego odrobina bulionu aby nie było suche.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: kasza kuskus

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      Ja kaszę kus kus robię z warzywami i kurczakiem na patelni. Daję pomidory, papryke, fasolkę szparagową i marchewkę, Do tego odrobina bulionu aby nie było suche.
                      Ciekawy przepis i bardzo szybki. Na pewno wypróbuje gdy będę musiała zrobić szybko obiad. A teraz coraz częściej taki obiad robie bo dużo pracy na ogrodzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: kasza kuskus

                        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                        Ciekawy przepis i bardzo szybki. Na pewno wypróbuje gdy będę musiała zrobić szybko obiad. A teraz coraz częściej taki obiad robie bo dużo pracy na ogrodzie
                        No właśnie, sezon nam się zaczął kaszę kus kus uwielbiam też ale to zwłaszcza bliżej września, gdy papryka nie jest już taka droga i wtedy ją faszeruję. Zdrowo i pysznie!

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: kasza kuskus

                          Uwielbiam kaszę kuskus! Zazwyczaj faszeruje ją w papryce, ale czasami mnie podkusi i wtedy szukam ciekawego przepisu, chyba tutaj jakieś były: http://betonkomorkowy.com.pl/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: kasza kuskus

                            Bardzo lubię kaszę kus kus . Nawet wczoraj jadłam ją na obiad.
                            Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: kasza kuskus

                              A dla mnie ona za bardzo nie ma smaku. Wolę kaszę jaglaną.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X