Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    Powodów może być bardzo dużo. Przed wizytą u lekarza warto sprawdzić potencjalnie popełniane błędy lub przyczyny na To portal z bardzo dużą ilością informacji, które pomogą zdiagnozować problem i rozmowa z lekarzem będzie dużo prostsza. Polecam w wolnej chwili zapoznanie się z nim.
    Last edited by disne; 05-06-2020, 20:20. Powód: nie opłacona reklama

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

      Kamilla36.polki.pl, o hormonach dobrze powiedziałaś. Jak coś piszcie na priv – znam dobrego lekarza

      Skomentuj


        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

        Umów się na wizytę w klinice leczenia niepłodności w Warszawie, dokładny adres i więcej informacji znajdziesz na stronie: . Podczas wizyty lekarze wykonają konieczne badania Tobie i Twojemu partnerowi, a wyniki zwykle są tego samego dnia, więc od raz po ich analizie lekarz będzie mógł Wam odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie możesz zajść w ciążę. Również będzie mógł zaproponować odpowiednią dla Was metodę leczenia.
        Last edited by disne; 05-06-2020, 20:20. Powód: nie opłacona reklama

        Skomentuj


          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

          U mojej siostry wyszły problemy z tarczycą, dostała leki i zaraz zaszła w ciążę. W momencie starania się dobrze jest już brać mama dha premium, ma bardzo dobry skład, jest tam cenny kwas foliowy, dha , wit D. To w zupełności wystarczy.

          Skomentuj


            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Powodów moze być bardzo wiele i niekoniecznie jest to zawsze wina kobiety. Problem może leżeć zarówno po stronie kobiecej jak i męskiej tak wiec w przypadku problemow z zajściem w ciażę poleca się wykonać badanie nasienia. Badanie nasienia nie jestskomplikowane – wystarczy oddać spermę do pojemnika. Trzeba jednak przestrzegać kilku reguł, ktore mogą wplywać na wynik.

            Przede wszystkim – wstrzemięźliwość seksualna przez 3-5 dni przed badaniem.

            Mogę polecić dobrą klinike leczenia niepłodności w Łodzi:

            Na miejscu jest możliwość wykonania takiego badania.
            Last edited by disne; 05-06-2020, 20:21. Powód: nie opłacona reklama

            Skomentuj


              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Podejrzewałaś może adenomiozę? To szczególnie okropna odmiana endometriozy, która często stoi na przeszkodzie do zajścia w ciążę i jej donoszenia

              Skomentuj


                Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                Ja zaszłam w ciąże po 5 miesiącach starań, cały czas brałam witaminy mamadha premium, ogólnie całą ciążę czułam się na prawdę dobrze, także comiesięczne wyniki były zawsze w normie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                  Nawet w trakcie wykonywania badań czy leczenia powinno się przyjmować witaminy, nie zapominajcie o tym, bo dobrze już w momencie zajścia w ciążę mieć wszystkie te najważniejsze składniki (kwas foliowy, witamina D, kwasy DHA, magnez i jod) na odpowiednim poziomie i nie mieć żadnych niedoborów. Ja brałam mama dha premium od początku naszych starań.

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Ja teraz nie mogłam zajsc w ciąże 3 , tak to praktycznie rok po roku normalnie zachodziłam a ta trzecia , fakt po kilku latach ale nie udawało się. Dopiero zaczęłam brać Ovarin, wyczytałam o tym suplemencie. Reguluje on gospodarkę hormonalną, zaczełam też bardziej dbać o to co jem. I udało się w końcu

                    Skomentuj


                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      a co mozna zrobc we wlasnym zakresie zeby sobie pomoc?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        badać się, nie domyslac sie i nie robic nic na wlasną reke

                        Skomentuj


                          Odp: mam problem

                          Napisane przez zdesperowana6 Pokaż wiadomość
                          Moja sytuacja jest troche nieciekawa, ponieważ rocznikowo mam 18lat ale nie skończone. Od roku staramy sie z chłopakiem o dziecko . Jesteśmy świadomi obowiazków, lecz mimo tego dalej jestesmy pewni że chcemy miec taką małą pociechę, owoc naszej miłości.Rok naszych starań nie przyniósł żadnego efektu wiec chciałam iść do lekarza tylko niewiem czy lekarz bedzie mógł mi w jakiś sposób pomóc. Dlatego mam pytanie czy lekarz moze wysłac dziewczyne nie pełnoletnią na badania związane z zajściem w ciąże? Proszę o odpowiedź jeśli ktoś wie coś na ten temat. pozdrawiam wszystkie panie piszące na forum .
                          a czemu Ty sie starasz o dziecko jak jestes niepełnoletnia?

                          Skomentuj


                            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                            Witaj, znam ten ból dwa lata staraliśmy się o dziecko. Poczytaj informacje na temat Pana profesora Szczepaniaka uważa on że kobieta brakuje często gęsto złota w organizmie. Mądrze człowiek mówi, nie wiem czy przypadek czy też nie my postanowiliśmy że kupimy ormus że złotem xxx stosowałam ja i mój mąż po 5 miesiącach byłam w ciąży, nie chce Ci źle doradzać czy to dzięki temu czy to był przypadek ale nam się udało teraz spodziewamy się drugiego dziecka... Mam nadzieję że i Tobie się uda jestem pełna nadzieji i wiary że się Tobie uda.
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 19:30. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X